План -Конспект уроку
Тема: Зовнішність
Підтема: Частини тіла
Мета:
Практична:
- розширювати навички усного мовлення з використанням вивченої лексики, мовних зразків;
- формувати навички монологічного мовлення на рівні речення;
- удосконалити навичку учнів вживання ГС «has got, have got» в
усному мовленні на рівні фрази.
Освітня:
- поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;
- закріпити вивчений лексичний матеріал, формувати навички усного мовлення.
Розвиваюча:
-розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
-розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні;
-розвивати навички усного мовлення на основі діалогу за темою.
Виховна: -виховувати культуру спілкування, цілеспрямованість, інтерес до
вивчення іноземної мови.
Обладнання: тематичні картки, кольорові олівці, флеш-картки із назвами частин тіла, картки настрою, підручники, робочі зошити, іграшковий ведмедик,мультфільм про частини
Хід уроку
І. Введення в сферу іншомовного мовлення
1. Привітання
Ps. Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning, we are glad to see you.
T. I am glad to see you too, sit down, please.
2.Фонетична розминка
T: Now we stop at the "Phonetic Station". We can meet Bear Teddy there. Ми зупинились на «Фонетичній станції» і тут ми можемо зустріти ведмедика Теді. Він знайшов листа і в ньому потрібно знайти слова із звуками [ з: ]. [ai]. [ o: ]. [ i: ]. [ a: ]. [u ], а він не вміє. Let's help him.OK?
Ch: OK.
T: Well.Тоді почувши слова із звуками [ з: ]. [ai]. [ o: ]. [ i: ]. [ a: ]. [u ] , сплесніть в долоні. Аге you ready? Ви готові?
Ch: Yes, of course.
T: My, tree, play, see, park, red, kite, ball, ten, book, bad, girl, four.
T: Very good. Now repeat after me words with the sounds [ з: ]. [ai]. [ o: ]. [ i: ]. [ a: ]. [u ].
T: Take our new friend and continue our trip. Беремо нашого нового друга і продовжуємо наш урок
3. Мотивація уроку
- Діти, яку тему ми вивчали на минулих уроках? (Частини тіла)
- Хто може розповісти , навіщо нам потрібно знати назви частин тіла?
Учні наводять свої приклади життєвих ситуацій.
4. Повідомлення теми та мети уроку
Сьогодні ми з вами повторимо назви частин тіла, а також навчимося використовувати їх під час опису зовнішності.
ІІ.Основна частина уроку.
T. Діти, подивіться на екран. Частини тіла зараз будуть з’являтися , а ви повинні назвати їх англійською мовою. (спочатку хором, потім індивідуально).
Ears, hand, leg, arm, foot, eyes, nose, mouth
T. Look at this table. Name the words in English. Подивіться на таблицю. Один учень виходить до дошки, а інші просять показати яку-небудь частину тіла. (Show me …)
2Фізкультхвилинка
Т: OK. Do you like to relax? Чи любите ви відпочивати?
Ch: Yes, of course.
T: Наш Тедді хоче відпочити, але він не може вивчити фізкультхвилинку. Давайте покажемо як ми вміємо відпочивати.
3. Введення нових лексичних одиниць
Т: Look at the blackboard. You can see a boy there. What is this? Що це? (Вчитель показує обличчя, ніс, око і вухо, діти називають по-українськи, а вчитель говорить по-англійськи).
Т: This boy is pretty. Цей хлопчик гарненький.
Face [feis] обличчя
Eye [ai] око
Ear [іǝ] вухо
Nose [nouz] ніс
Hair [heǝ] волосся
Mouth [mauθ] рот
Т: Repeat after me, please.
T: What does it mean "face"?
Ch: Обличчя.
T: How for English «вухо»?
Ch: Ear.
T: What does it mean "pretty"?
Ch: Гарненький.
T: How for English «око»?
Ch: Eye.
T: What does it mean "nose"?
Ch: Hic.
T: Great job. Take our friend and go on.
4.Розвиток навичок письма.
Т: . Тедді просить допомогти виконати кілька завдань .
Т: Open, please, your workbooks at page 45, task 2. Match and name.
T: Turn the page 46, task 1 and 2. Trace and write. Put the number.
T: Very nice. So, we have got a new friend
5.Розвиток навичок говоріння
Створення малюнка монстрика.Показ та опис власних робіт
Т- Let’s create our monsters and describe them. Listen to my instructions and draw.
My monster
This is my monster. It has got one hand. It has got four ears. My monster has got three eyes, one nose, one mouse and three teeth.
Т.-Let’s describe your monster using the text:
My monster
This is my monster.
It’s name is…
My monster has got … head and … ears.
It has got ... eyes, … nose, ... mouse and … teeth.
It has got 2 hands and 2 legs.
It is very fun.
ІІІ. Заключна частина уроку
Вчитель роздає картки
Зробіть підписи до всіх частин тіла хлопчика
-Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye, children! Thank you for the lesson.
Ps.: Good-bye teacher! Thank you for the lesson, too.