Урок англійської мови в 2 класі НУШ з теми " The school bag "Підтема: School things, prepositions in, on, under , structures: How many There is Th

Про матеріал
Урок англійської мови в 2 класі загальноосвітніх навчальних закладів. Тема: The school bag Підтема: School things, prepositions in, on, under , structures: How many There is There are..
Перегляд файлу

 

Урок англійської мови в 2 класі   загальноосвітніх навчальних закладів.

Тема: The school bag

Підтема:  School things, prepositions in, on, under , structures: How many  There is There are..

    Мета:

Практична: активізувати лексику з теми “The school bag” з метою формування комунікативної компетенції;

                       практикувати учнів у читанні;

                       тренувати у вживанні прийменників іn, оn, under у розповідних                  реченнях.

 

Навчальна: розширити знання учнів про сформувати уявлення учнів про структури How many…,  there  is  , there are,  числівників  11-20                               

Розвиваюча: розвивати лексичні навички та  навички аудіювання , діалогічного мовлення, вміння працювати в парaх,  групах.

Виховна: виховувати почуття  ввічливості, поваги  до однокласників, культуру мовлення,  шкільних речей та  оснащення.

Обладнання: підручник та  робочий зошит Quick Minds2 для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, картки для читання, постери, 

Тип уроку: урок -гра

ХІД УРОКУ

 

  1. Greeting. Good morning, children!

      https://www.youtube.com/watch?v=uqGTbMNgXoE
2.PHONETIC DRILLS fairy tale: th, r, ts, w

Одного разу вранці  Mr Tongue прокинувся, і вирушив на вранішню прогулянку. Перше, що він побачив, була велика і поважна трубка. Вона пихкала і говорила: [р] - [р-р-р], Mr. Tongue вирішив прибрати в квартирі. Він вибив

килими [p]-[b]. Трохи пропилососив [t]-[d], протер дзеркало [h]-[h]. Mr.

Tongue поснідав і вирішив попити чаю, але він був дуже гарячим, і Mr.

Tongue подув [f]-[v]. Після сніданку Mr. Tongue відправився погуляти. У

дворі він побачив пташку з пташенятами. Вона звала їх: [vi]-[vi]-[vi]. 

T: Dear pupils! Let us match letter combinations and phonics :th  ch ck

 

3.Let us look the video about school things

https://www.youtube.com/watch?v=CHfxmjkunx0

  1. Word game. Look at your school things on your desks. one bookcase, two books, four pencils, on clock, one chair.
  2. A minute for listening, ex 2p 13.

     T: Listen 2 times and tell us :

     Where is the pencil?

Where are the books?

P. I The pencil is in the cupboard.

P.II  The books are on the floor.

4.GRAMMAR GAME

Практична мета : Тренувати учнів у вживанні прийменників in, on, under.

Хід гри: Клас ділиться на три  команди. Кожна команда вибирає один прийменик та викладає шкільні речі на стіл, у портфель, під стілець.Одна команда загадує речення: The pen is on the table.

 Друга    команда загадує речення:  The pencil case is in the bag.

 Третя команда загадує речення: The ball is under the chair

Члени  команд намагаються відгадати, ставлячи по черзі запитання :

- Where’s  the pen?

-Where’s  the  pencil case?

Where’s  the  ball?

На запитання дають такі відповіді :

The pen is on the table.

The pencil case is in the bag.

The ball is under the chai

Як тільки речення вгадано, команди міняються місцями.

6.Who is doing morning exercises today?

         https://www.youtube.com/watch?v=6XyRIpP1Qkw

 

 

7.Open your Work books ex.2, p.11 Fill in the gaps.

8. LEGO GAME

Дітям потрібно викласти фігуру з цеглинок LEGO, а потім домалювати будь яку шкільну річ. Назвати її колір та де вона знаходиться: зверху, під, чи у столі.

 

9. Action game S.B.ex 3 p 11.

T:You can see a train. Tell us, please what is there in the carriages?

ІІІ. Заключна частина уроку. Підведення підсумків.

T: All of you work very well at our English lesson. Thank you for your work, my dear boys and girls! Good- bye!

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Олександр Басистий
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
27 лютого 2020
Переглядів
1987
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку