Конспект уроку по темі "ЖИТТЯ В МІСТАХ І СЕЛАХ" - (урок 16 (4) ) в 4 класі (А.Несвіт)

Про матеріал

Підтема: Умеблювання.Кухня.Мета: Ознайомити з новими ЛО.Удосконалювати вміння монологічного та діалогічного мовлення.Продовжувати формувати навички аудіювання та читання.Формувати навички писемного мовлення.

Перегляд файлу

ТЕМА 2. ЖИТТЯ В МІСТАХ  І  СЕЛАХ

 

Урок 16 (4)

Підтема: Умеблювання. Кухня.

Мета: Ознайомити з новими ЛО.

Удосконалювати вміння монологічного та діалогічного мовлення.

Продовжувати формувати навички аудіювання та читання.

Формувати навички писемного мовлення.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

 

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (HO), флешкартки.

ХІД УРОКУ

 

І. ПІДГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Greeting. Привітання.

T: Hello, my dear children. I’m glad to see you. Please, sit down.

Ps: Hello, teacher!

2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we’ll continue describing rooms. We’ll learn some new words, read a text and write about a kitchen.

 

3. Check on Homework. Перевірка домашнього завдання.

 

1) РЗ, впр. 1 (с. 18).

Учні читають утворені речення.

2) РЗ, впр. 2 (с. 18).

Учні показують по черзі, що вони намалювали за завданням вправи.

 

4. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.

Лексична гра «A Hungry Crocodile».

Учитель малює внизу на дошці крокодила й загадує слово. Угорі рисками зображується кількість букв у слові, яке учні повинні відгадати. Учні називають літери.

Якщо літера є у слові, учитель пише її у відповідному місці. Якщо ні, учитель малює сходинку вниз до крокодила. Учні перемагають крокодила у разі, якщо вчасно відгадають слово.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

1. Vocabulary Presentation and Practice.Подання й відпрацювання нового лексичного матеріалу. Впр. 1 (с. 32).

1) Учні слухають  і повторюють слова. Потім працюють у парах: один

учень вказує на малюнок, другий називає відповідне слово.

2) 1) Лексична гра.

Учні отримують картки (НО1). Із поданих на них букв треба скласти слова, що є назвами умеблювання. Учень, який першим склав усі слова, перемагає.НО :

 

ecorko  - cooker

rimror - mirror

rdfieg- fridge

pudrbcoa - cupboard

irmcvowae vnoe- microwave oven

dedsbie labet- bedside table

wihsaserdh- dishwasher

avmucu cernlae- vacuum cleaner

 

 

2. Reading Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 33).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

Т: Look at the picture. Say what you see.

2) Reading. Етап читання. Учні самостійно читають текст.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.                Впр. 3 (с. 33).

Учні по черзі читають речення та обирають правильний варіант відповіді.

 

3. Physical Activity. Фізкультхвилинка.

Гра «Пантоміма».

Учні по черзі пантомімою зображують ЛО уроку за завданням вчителя, решта класу має відгадати слово. Той, хто відгадав, показує наступне слово.

 

4. Speaking. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Впр. 4 (с. 34).

Учні працюють у групах, граючи за завданням вправи.

 

5. Writing .Формування навичок писемного мовлення. Впр. 5 (с. 34).

Учні описують кухню в своєму домі/ квартирі за планом вправи, потім кілька з них читають свої тексти.

 

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Homework. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1—3 (с. 19), письмово.

2. Summarizing. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: What was the topic of the lesson today?

What words did we learn?

What did we describe?

What did you like about the lesson? What didn’t you like?

 

 

 

 

 

ДОДАТОК:

 

ecorko 

rimror

rdfieg

pudrbcoa

irmcvowae vnoe

dedsbie labet

wihsaserdh

avmucu cernlae

 

 

doc
Додано
14 грудня 2018
Переглядів
650
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку