Предмет: англійська мова
Клас: 6
Вчитель англійської мови Хмельницького НВК №4
Сємаєва Юлія Юріївна
Мета:
освітня: oзнайомити учнів з новими лексичними одиницями по темі
“The Visit to Kyiv ”, закріпити вміння складати речення у
певному граматичному часі;
розвиваюча:розвивати пам'ять, увагу учнів, вміння аналізувати і
порівнювати, послідовно передавати свою думку ;
практична: повторити і закріпити лексичний матеріал до теми:
“Travelling”, формувати комунікативну компетентність учнів у
процесі творчих та діалогічних вправ, вчити виконувати
трансформаційні завдання, вправляти учнів в аудіюванні та
читанні;практикувати учнів у правильній вимові нових ЛО;
виховна: виховувати патріотичні почуття: любов до Батьківщини,
столиці України, бажання вивчати її історію, вміння працювати
в групах.
Обладнання:підручник А. Несвіт;
демонстраційний матеріал - мультимедійна презентація, карта Києва,
зображена на ватмані; картки з назвами визначних місць Києва, роздавальний матеріал - картки з текстами, завдання до аудіювання, картки з
тестами;
Хід уроку
І. Введення в мовне середовище.
1. Вводна бесіда за темою.
T: Do you like travelling?
What cities have you visited?
What could you see there?
T: And now let’s play “guessing game”. You try guess what can you see on streets of the city. (Слайд №2)
T: What kind of transport did you travel?
What other kinds of transport do you know?
2. Повідомлення теми та завдань уроку.
T: What is it? (Слайд №3)
Ps: Railway station.
T: Imagine that we will go to a trip to Kyiv. This is the map of the centre of Kyiv. So, the topic of our lesson is “The Visit to Kyiv”.
T: Children, who helps us to know more about interesting places?
Ps: Guide.
T: Ok. Who would like to be our guide?
( Dialogue G.- P. )
ІІ. Основна частина уроку.
1.Ознайомлення з новою лексикою.
T: Look at the blackboard and repeat the pronansiation of sightseeings.
(Слайди №4,5)
(Слайд 6)
(Слайди №7,8)
(Слайди №9,10)
( (Слайди №11,12)
(Слайд №13)
(Слайд №14)
(Слайд №15)
2. Робота у групах.
T: Let’s start our excursion about the Kyiv. You saw many interesting places. We can’t visit everything, because every group received the text about one of the sightseeing in Kyiv.
T: You must read, retell it. Then put 2 questions.
1st group ( Red group ) - Golden Gates;
2nd group ( Yellow group) - Khreschatyk;
3rd group ( Green group) - St. Sophia’s Cathedral.
Відповіді учнів (Слайди 16-18)
3. Повторення граматичного матеріалу.
T: Open your coppy-books. Your task is make sentences with new words in:
Red group - Present Continuous
Yellow group - Future Simple
Green group - Present Perfect (Слайд 19)
4. Робота з підручником.
T: And now we will visit Kyiv Pechersk Lavra. We can read about it in our books on page 142. Before reading look at the picture. Let’s read one by one.
T: You read and listen attentively and now try translate some word combination:
Відповіді учнів (Слайд №20)
5. Аудіювання.
T: Look at the picture. What can you see? What is it? (Слайд №21)
( Picture of Founders of Kyiv)
Listen the legend about Kyiv. Be atantive!
* Перевірка розуміння тексту – (Слайд №22)
* Самостійна робота
- After the text do the task in the card №1
6. Закріплення вивченого матеріалу.
Самостійна робота. Самооцінка (Слайд №23)
T: Now let’s check what you have learnt
( Card №2 )
T: So, children look at our map and tell what have we visited today?
2.Домашнє завдання.
T: Text A p. 142. Write a letter to you friend about excursion.
1