Розробка уроку допоможе активізувати лексичні одиниці за темою "This is my school"; ввести прийменники місця on, in, under;
розвивати навички читання та перекладу, навички усного мовлення (діалогічного);
виховувати культуру поведінки учнів на уроці, повагу один до одного;
стимулювати зацікавленість учнів до вивчення англійської мови.
Тема: This is my school
Мета: Ввести прийменники місця on, in, under;
активізувати лексичні одиниці за темою " This is my school ";
розвивати навички читання та перекладу, навички усного мовлення (діалогічного);
виховувати культуру поведінки учнів на уроці, повагу один до одного;
стимулювати зацікавленість учнів до вивчення англійської мови.
Обладнання: підручник "Англійська мова. 2 клас", робочий зошит, дошка, магніти, малюнки за темою" This is my school ", картки із завданнями, телевізор, навчальні диски .
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
- Good morning, dear boys and girls! I'm very glad to see you! How are you today?
P1 –P2 Nice to meet you!
How are you?
Бесіда з черговими Who is on duty today? Who is absent today?
Get ready for the lesson. Let’s start our English lesson now.
2. Ознайомлення учнів з темою уроку
- Today we'll speak about school. You know many school things: desk, bag, blackboard and others. And now let's practice difficult sounds.
3. Фонетична зарядка
Repeat after me, please!
A black cat sat on a mat
And ate a fat rat.
4. Мовленнєва зарядка
Let’s sing a song “English is easy”
ІІ. Основна частина уроку
1. Контроль домашнього завдання
А) Активізація лексичних одиниць за темою " This is my school "
(Робота з картинками «Шкільне приладдя»)
Б) Робота в парах. Відпрацювання питання “What is this”?
В) Читання літер та буквосполучень oo, u, er
(робота з таблицями)
Г) повторення завдань, які учні виконують протягом уроку
(прослуховування пісні “Read, read, read…”
2. Введення прийменників on, in under
Today we`ll learn 3 propositions on, in under
Listen to me, look at the pictures and repeat
A little mouse is in a house.
A little fox is in a box.
A little duck is in a truck.
A little cat is in a hat.
A little goat is in a boat.
3. Фізкультхвилинка
Stand up, please! Let`s have a rest and sing s song “I`m a big, big cat …”
4. Опрацювання лексичного матеріалу у вправах
Вправа 3, C.44
5. Тренувальна вправа
Завдання у робочому зошиті (впр.1 с.24)
Look, choose and circle.
6. Пояснення правила читання літери о та буквосполучення sh
(робота з таблицею)
7. Let’s play games “Words” and “Grammar game”
(виконання завдань на диску)
ІІ. Заключна частина уроку
А) впр.1 с.44 (вивчити прийменники)
Б) впр.6 с.45 (написати речення в зошит)
2) Підбиття підсумків уроку
Ввели та опрацювали прийменники місця, читання літери о та буквосполучення sh
А зараз давайте послухаємо уривок англійської казки (Let`s listen to an abstract of English fairy–tale)
You worked so hard. Well–done! The lesson is over. Good–bye!