Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО (кольори), colour, favourite, rainbow.
Навчати називати кольори предметів.
Активізувати ЛО за темою «Merry Christmas».
Формувати навички діалогічного мовлення.
Розвивати навички читання та перекладу, співпраці; пам'ять і увагу.
Розвивати навички аудіювання та писемного мовлення.
Виховувати культуру поведінки учнів на уроці, повагу один до одного; патріотичне ставлення до країни, в якій живемо.
Стимулювати зацікавленість учнів до вивчення англійської мови.
Урок за темою: Merry Christmas! (2 form)
Підтема: Colours
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО (кольори), colour, favourite, rainbow.
Навчати називати кольори предметів.
Активізувати ЛО за темою «Merry Christmas».
Формувати навички діалогічного мовлення.
Розвивати навички читання та перекладу, співпраці; пам’ять і увагу.
Розвивати навички аудіювання та писемного мовлення.
Виховувати культуру поведінки учнів на уроці, повагу один до одного; патріотичне ставлення до країни, в якій живемо.
Стимулювати зацікавленість учнів до вивчення англійської мови.
Обладнання: підручник «Англійська мова» 2 клас, робочий зошит, дошка, малюнки та таблиці за темою «Merry Christmas», «Colours», картки з завданнями, навчальні диски, презентація, кольорові олівці, мультимедійний комплекс.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання
Good morning, dear boys and girls! I’m glad to see you!
Nice to meet you!
Red, yellow,
Green and blue,
Hello, Tim,
How are you?
Tell me, please, How are you today? (P1 – P2 – P3).
2. Ознайомлення учнів з темою уроку.
Today at the lesson we’ll speak about different colours and Christmas and our guests Ukrainian pupils (schoolboy and schoolgirl) will study with us. They like English very much. And do you like English?
3. Фонетична зарядка.
At the last lesson you learnt reading of the letters ee, ea.
Look at the table and repeat after me, please.
Tree, green, see, please, speak, teacher.
ІІ. Основна частина уроку.
What is this?
Look at the book ex.1,p.58 and let’s sing the song. Listen to it and sing all together.
Stand up, please. Let’s have a rest and sing the song “I’m a big, big cat…” Do you know the words big and little? Look at me and repeat after me.
I have a flower with the colours of rainbow. Do you know the colours of rainbow? Let’s listen to the song.
Учні з І команди ставлять питання What colour is it?
Учні з ІІ команди відповідають на питання.
Кожен гравець з однієї команди запитує: “What is green?” або “What is red?”…. Гравець з другої команди, до якої звертається той, хто запитує, повинен назвати предмет відповідного кольору. Якщо гравець не знає слово, він виходить із гри.
Let’s have a rest and listen to the rhyme and name the colours.
Знаємо насамперед:
Колір мака буде – RED.
Колір квітки, що люблю
Зветься по–англійські – BLUE.
Взимку колір цей буває,
Це сніжинки колір – WHITE.
Море, де стоїть «Артек»,
По–англійські зветься – BLACK.
Взимку та влітку колір один
Має ялинка. Зветься він – GREEN.
Любимо колір пшениці спілої,
Дуже він гарний. Колір – YELLOW.
Хутро у вовка, хутро мишей
Брудного кольору. Зветься він – GREY.
Оплески ведмедю: «Браво!»
Він актор, а колір – BROWN.
1) Робота з картками (по групам). Розфарбувати слова відповідним кольором (Colour the words, read them and translate).
2) Виконання завдань 1,2 ст.31 (РЗ)
(Прослуховування пісні What colour do you like?)
What colour do you like?
What is your favourite colour? (ex.4,p.59)
Do you like cartoons? Let’s watch a cartoon and after that you’ll tell me what English words do you remember.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Впр.1, ст. 58, читати, вивчити кольори;
Впр.5,ст.59 письмово записати у зошит.
Запитати в учнів навіщо їм слід знати назви кольорів англійською мовою.
What do you think who worked better today? The group with pink Christmas balls or the group with green Christmas balls? I think all of you worked very well. Good for you! And now draw at the Christmas balls what mood have you got during the lesson. Show me and everybody your smiles, please.
Thank you for the lesson. Goodbye!