Конспект уроку з англійської мови для 2 класу з теми "At the Zoo"

Про матеріал
Конспект уроку розроблений на 45 хвилин для 2 класу та 1 классу з поглибленим вивченням мови.
Перегляд файлу

План-конспект уроку англійської мови

Тема уроку: В зоопарку

Цілі уроку:

Практична:

  1. Активізувати в мовленні учнів слова з теми «В зоопарку».
  2. Повторити  have (got) і can
  3. Навчити учнів розповідати про їх улюблених тварин та розпитувати своїх однокласників про їх улюблених тваринок.
  4. Повторити кольори.

Виховна:

  1. Виховувати повагу до товариша, вміння його уважно слухати.
  2. Виховувати добре ставлення до тварин.

Освітня:

  1. Розширювати філологічний кругозір учня, прилучати учнів до культури мови.

Обладнання уроку: граматична таблиця (have (got), набір карток з малюнками тварин, комп’ютер або проектор, листочки з завданнями.

Схематичний план уроку

1. Організаційний момент (1хв.)

2. Фонетична зарядка (3 хв.)

3. Опрацювання нової лексики (15 хв.)

4. Фізична пауза (4 хв.)

5. Тренування вживання слів у різних типах реченнях (15 хв.)

6. Підведення підсумків уроку. Оцінки. Домашнє завдання (4 хв.).

Хід уроку

1 . Організаційний момент:

Мета: Організація класу. Налаштування учнів на спілкування англійською мовою.

Прийом: Бесіда з учнями.

Hello, boys and girls! How are you? (I’m fine, thank you. I’m well, thanks. Not bad, thank you. Quite O.K. All right.).

2 . Фонетична зарядка

Мета: Удосконалення навичок вимови та повторення знаків транскрипціі.

Прийом 1: Учні мають прочитати слово, дане в транскрипції, та записати його буквами.

[ bɔ:l ], [ gɜ:l ], [`jeləʊ ], [ `sku:tə ], [ bɔɪ], [ gri:n ], [geɪm ], [ baɪk ], [pɑ:k ]

3. Опрацювання нової лексики

А) запис у зошит нових слів.

Мета: вивчення нових слів з метою подальшого їх використання.

Прийом 1: хорове повторення учнями слів за вчителем.

Прийом 2:запис слів за вчителем з дошки ( або роздати готові папірці зі словами)

Лексика:


an elephant - слон

a kangaroo - кенгуру

a monkey - мавпа

a penguin - пінгвін

a snake - змія

a polar bear - білий ведмідь

to stomp – тупати

to jump - стрибати

to swing – гойдати(ся)

to waddle – ходити  перевальцем

to slither - ковзати

to swim - плавати

to dance – танцювати

Б) Складання речень з новими словами.

Мета: Навчити дітей розповідати про тварин, використовуючи вивчену лексику та граматичні конструкції.

Прийом: на дошці прикріплені картки з тваринами, учні мають вибрати одну тваринку та розповісти про неї, використовуючи такі конструкції:

This is a …

It is (black, green…)…

It can …

4. Фізична пауза.

Мета: Надати учням можливість відпочити.

Прийом 1: учні дивляться відео (закріплюють вивчені слова) та рухаються як тваринки на відео.

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=OwRmivbNgQk&list=LL&index=1&t=58s

5. Тренування вживання слів у різних типах реченнях

Мета: навчити учнів використовувати вивчену лексику.

Прийом : учні відповідають на запитання вчителя:

  • Які тваринки були в відео? Назвіть їх.

What animals did you see? Name them.

  • Чи ви любите ходите до зоопарку?

Do you like to go to the zoo?

  • Що можуть робити тваринки (плавати, стрибати…)?

What can the animals do (jump, swim …)?

  • Чи можете ви робити як ці тваринки?

Can you do like the animals?

  • Які ваші найулюбленіші тварини?

What animals do you like best of all?

  • У вас є домашні улюбленці? Які?

Have you got pets? What are they?

  • Як звати твого домашнього улюбленця?

What is his/her name?

  • Скільки йому років?

How old is he/she?

  • Якого він кольору?

What color is he/she?

  • Тобі подобається гратися з ним?

Do you like to play with him/her?

  • Що ви полюбляєте робити разом?

What do you like to do together?

Мета: закріплення вивченої лексики.

Прийом 2: учні самостійно виконують завдання – відгадують кросворд.

6. Підведення підсумків уроку. Аналіз роботи учнів, коментування оцінок.

7. Домашнє завдання: Запис на дошці і в щоденниках, коментар алгоритму виконання.

Написати в робочих зошитах про свого домашнього улюбленця або про улюблену тварину, використовуючи такі конструкції:

I have (got)…

This is …

It is …

It can …

 

docx
Додано
9 червня 2021
Переглядів
1686
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку