Конспект уроку з англійської мови для 5 класу на тему "Рідне місто/село" за підручником "Англійська мова 5 клас" автор -Карпюк О.Д.
В конспекті подано приклади використання деяких нестандартних прийомів під час проведення Worming-up Activity; Voc-Work; etc.
Тема: Рідне місто, село
Мета: ознайомити з новою лексикою та активізувати її вживання; удосконалювати навички усного та писемного мовлення; продовжувати роботу над формуванням навичок читання та аудіювання; практикувати в діалогічному мовленні та побудові власних висловлювань; повторити числівники;
розвивати мовну здогадку, логічне мислення, навички орієнтування на місцевості, спостережливість, здатність порівнювати, класифікувати, робити узагальнення;
виховувати любов до рідної країни, патріотизм; культуру спілкування, толерантне ставлення до оточуючих; самостійність, інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Обладнання: підручники, комп’ютер, тематичні картки із завданнями, малюнки із емо-смайликами, мультимедійна дошка, дорожні знаки
ХІД УРОКУ
1. Greeting. Warming-up activity
(на дошці вивішуємо кожен своє emoji):
2. Aim (прийом “Decoder”)
№1
E a s t o r W e s t – H o m e i s B e s t |
|
|||||||||||||||||||||||||
3 |
5 |
2 |
4 |
|
10 |
8 |
|
7 |
3 |
2 |
4 |
|
11 |
10 |
9 |
3 |
|
1 |
2 |
|
6 |
3 |
2 |
4 |
|
|
№2
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
i |
s |
e |
t |
a |
b |
w |
r |
m |
o |
h |
(на мультимедійній дошці є лише частина табл.1 і табл. №2, розшифровуючи які учні відгадують прислів’я)
3. Робота в групах (за роздатковими картками знайди відповіді) (HO)
You can see very old things there |
Café/Restaurant |
You can buy any things there |
Bank |
You can watch films there |
Playground |
You can keep your money there |
Cinema |
You can visit a doctor there |
Park |
You can see a lot of animals there |
Shop |
You can swim there |
Monument |
You can eat there |
Hospital |
You can walk there |
Zoo |
You can see tourists around it |
River/ swimming pool |
Children play there |
Museum |
You can find any books there |
Library |
4. Dialogues (робота в групах)
- Say what are there in your street (вживаючи кількісні та порядкові числівники)
- p. 194 –робота з числівниками
5. Game “Catch the numerals» and Writing (слухаючи пісеньку “There are so many things” учні «ловлять» числа і записують їх)
6. Reading (Ex. 5,p.193)
- While-reading activity (запропонувати учням намалювати схематично план населеного пункту за змістом тексту)
- Монологічні висловлювання з опорою на схеми
7.Writing (за змістом прочитаного визначити TRUE or FALSE p.194)
8. Vocabulary work (використовуючи прийом мовної здогадки і наочну опору «Орієнтування» на мультимедійній дошці визначаємо нові ЛО - p. 193,195)
9. Game “Traffic” (відпрацювання за роздатковими картками нових ЛО; ось деякі - crossroad, traffic, train, train station, opposite, modern, etc.)
IІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ