конспект уроку з англійської мови для 6 класу за підручником О.Д. Карпюк на тему Корисна та некорисна їжа. Вживання структур LIKE/ WOULD LIKЕ, кількісних займенників MUCH/ MANY
Тема : “ Корисна їжа”
Мета: повторити вивчені ЛО з теми Їжа, навчати вживати їх в усному та писемному мовленні;
формувати навички читання з повним розумінням прочитаного;
поглибити знання учнів про корисні та некорисні продукти харчування;
повторити правила вживання кількісних займенників many/ much;
ознайомити учнів з вживанням структур like /would like ;
розвивати мовну здогадку і мовленнєву реакцію учнів;
виховувати культуру спілкування .
Обладнання тематичні картки по темі” Їжа” , підручник, зошит ,картки з завданнями.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
[I:] sweet, cheese, tea, meat.
[ i] biscuit, tin, chips.
[ ai ]pie, kind, like, fry.
[ ei ] cake, plate, table.
Today we are`ll speak about food and learn some grammar.
II. Основна частина уроку.
-вживання структур , there is / there are займенників many / much
Look at the blackboard at these pictures and make up sentences:
There is some … .
There are some … .
How many … do you need?
How much … do you need?
Впр. 2 с.99
Read and correct the sentences .
( завдання на картках)
Divide these words into two groups : healthy or unhealthy.
Let`s cook some food
( Діти під музику виконують команди вчителя)
Сut, boil, fry, mash …. .
Правила вживання структури Like / Would like
Учні утворюють речення з тематичними малюнками вживаючи дані структури і записують у зошити.
Учні слухають діалог в групах а потім кожна група складає своє замовлення і презентує його.
In the Café
Ann : What would you like , my friends? As for me I would like a glass of orange juice.
Mike: I would like a bar of chocolate and a glass of mineral water.
Helen : I would like some ice cream and a glass of apple juice.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Впр. 4 с. 103