Конспект можна використовувати на уроках ангдійської мови у 4 класі для повторення та закріплення вивченого матеріалу з теми: "Будинок. Кімнати". Також тут є матеріал на повторення вживанняприйменників місця.
1
Тема: Будинок. Квартира. “Welcome to Winnie’s House”. 4 – А клас.
Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал за темою; практикувати учнів у вживанні ЛО в усному та писемному мовленні; ознайомити з новим граматичним матеріалом: альтернативні запитання; формувати навички монологічного та діалогічного мовлення з опорою та без опори на зразок, використовуючи структуру there is/are та прийменники місця; розвивати навички читання та аудіювання; виховувати культуру спілкування та ввічливість у стосунках із людьми.
Обладнання: герої з мультфільма «Вінні та його друзі», малюнки героїв, будинок Вінні, відео матеріали: “Greetings Song”, “Clap Your Hands”, “Prepositions of Place”, схема будинку на дошці, тематичні картки «Будинок», «In the Town, in the country, in the city», ілюстрації міста, села і містечка, презентація речей “House”, роздавальний матеріал: вірш “Little Mouse”, діалог для читання, тренувальні вправи, підстановчі таблиці, пелюстки для квітки.
Технічні засоби: комп’ютер.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
T: Good morning, boys and girls! Let’s sing our Greetings Song.
2. Повідомлення теми і мети. Знайомство із героями з мультфільму.
T: Let’s start our lesson. Today we have a guest, which came to our class. He invited us and his friend Eeyore to his house. You know him! His name is …
P: Winnie!
T: Before we’ll come to Winnie we’ll check your hometask., because Winnie likes clever children. Who wants to present the pictures of your houses?
2-3 учні демонструють малюнки і розповідають про свій будинок.
3. Перевірка д/з. 2-3 учні демонструють малюнки і розповідають про свій будинок.
4. Фонетична розминка. T: Who is this? P: This is a Mouse. T: Let’s ask her what is she looking for? Учні читають вірш за вчителем. Читання хором.
Вірш “Little Mouse”
I’m looking for a house
Says the little brown mouse.
With one room for breakfast,
And one room for tea.
One room for supper
And that makes three.
One room to dance in
When I give a ball.
A kitchen and a bedroom
Six room in all.
T: What is Mouse looking for? How many rooms are there in this house?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Аудіювання. Активізація ЛО.
T: OK, children, let’s take Mouse with us to Winnie. Are you agree? Mouse join us! You also must do all tasks. We came to Winnie. Look at the board. This is W. House. Let’s play game “Guess the Room”.Схема будинку на дошці. Гра «Вгадай кімнату». Учні відгадують назви кімнат і по черзі виходять до дошки, щоб прикріпити їх на схему.
(living-room)
(bedroom)
(bathroom)
(hall)
(dining-room)
(kitchen).
Бесіда
T: What things have you got in the bedroom?... living-room?...kitchen?
2. Подання діалогу для читання.
1) Ознайомлення з новими ЛО: in the town, in the city, in the country.
T: Look at the board! You can see three pictures of different places. What is it? Do you live in the town or in the city? Where does Winnie live? Our characters are talking now. Let’s read their dialogue.
3) Читання діалогу хором за вчителем. Роздавальний матеріал.
- Hello, Mouse! Nice to meet you!
- Hello, Winnie! Nice to meet you too! Do live here?
- Yes, I live here. Where do you live? Is it house or flat?
- I live in the house.
- Is it big or small?
- It is small. There are one bedroom, kitchen and bathroom.
- Do you like your house?
- Yes I do.
- Ok, come into my house.
4) Читання за ролями.
5) Бесіда. Перевірка розуміння прочитаного.
1. Where does Mouse live?
2. What rooms are there in her house?
3. Is it big or small?
4. Does she like her house?
3. Подання граматичного матеріалу: aльтернативні запитання. Розвиток навичок діалогічного мовлення.
1) T: You see that we have many questions with the word “or”. How do we translate it? We use it in questions when we aren’t sure in something. For example: Is it a house or a flat?
2) Work in pairs. Складання міні-діалогів С. 35, вправа 4 у підручнику.
4. Фізична розминка.
T: It’s time to have a rest. Відео “Clap Your Hands”.
5. Розвиток навичок монологічного мовлення.
1) Бесіда за малюнком кімнати Вінні.
T: now it’s time to describe W. House. Look at the picture on the board. What is it? Is it big or small? What can you see in this room?
2) Повторення граматичного матеріалу «Прийменники місця». Перегляд навчального відео. T: You’ll watch the video about prepositions of place that help you to do the next task.
3) Описи кімнат за малюнками, використовуючи підстановці таблиці. T: Look at the card and describe the Mouse’s room using the prompts (Додаток 1).
Відповідають 4-5 учнів.
6. Письмо.
Роздавальний матеріал. Вправа на прийменники місця. Write the correct preposition.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Домашнє завдання. Скласти короткий опис будинку Вінні.
T: Make a short story about Winnie’s house. You may draw the picture of his house and describe it.
2. Підсумки уроку.
1) Обговорення прислів’я «THERE IS NO PLACE LIKE HOME» (на дошці)
T: How do you understand it?
P: Немає кращого місця, ніж вдома.
В гостях добре, а вдома – краще.
2) Подяка героям і вручення подарунків. Let’s give presents to characters from the cartoon.
3. Оцінювання. Враження від уроку.
T: What have we learnt today? How to make alternative questions? Where do you live? Was the lesson interesting? How are you? Your marks…
Учні відповідають на запитання і клеять пелюсточки до квітки.
OUR LESSON WAS VERY INTERESTING.