Даний конспект ставить на меті видати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Адресовано вчителям англійської мови, які викладають в початкових класах. Різноманітні методи та прийоми роботи, запропоновані в конспекті, спрямовані на збагачення словникового запасу учнів, закріплення та систематизацію набутих знань, розвиток уяви, уваги та мислення.
Тема: Мій будинок
Мета: Вчити учнів розповідати про свій будинок,навчити вживати структуру
There is/ sre…;
розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: предметні малюнки, схеми, картки м‘яч.
Хід уроку
І. Організація класу
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
ІІІ. Фонетична зарядка
My name is Emily.
I live with my family
And a big white cat.
In a three-room flat.
IV. АОЗ
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Work in pairs.
P1: Do you live in a house or in a flat?
P2: I live in the flat.
P1: What rooms are there in your flat?
P2: There is a kitchen, a sitting room, a bedroom and a hall.
2) Game “Building a house”.
House
R o b d e o m, l a h l, t e k I c h n, t s I I t g n, o o r m, t h b a o o r m
PS: I have got a kitchen In my flat.
2. Перевірка д.з
V. Основна частина уроку.
1. Розвиток умінь мовлення.
1) Game “In the room”.
Ps: It is a table. It is brown.
It is a sofa. It is blue.
It is a fireplace. It is black.
2) Game
T: Write some words of furniture in your room. Then ask and answer the questions to guess what furniture is there in your room.
Ps: Is there a bed in your room?
P: Yes, there is./ No, there is not.
3) Speaking
Ps: There is an armchair, a bed, a table in my room.
2. Фізкультхвилинка.
3. Game “Snowball”
T: Answer the questions. (Запитання написані на аркушах паперу, які змотані в сніжку. Учні розмотують по одному листочку , читають запитання та відповідають на нього.)
Do you live in the house or in the flat? Is your house/ flat big or small? Is there a bedroom in your flat? Is there a garden near your house? Is there a sofa in the living-room?
4. Writing
Answer the questions.
5. Game “Complete”
1) There a red carpet in the room?
2) There two chairs near the table.
3) Is there a in the room?
4) There is a in the kitchen.
6. Work in groups.
Скласти речення з розкиданих слів.
I – is, a book, the sofa, There, on.
II – is, a book, the desk, There, on.
III – is, a book, the shelf, There, on.
VI. Заключна частина уроку.
1. Д/з
2. Підсумок уроку. Game “Puzzles”