Конспект уроку з англійської мови у 3 класі "У час дозвілля. Повсякденні справи"

Про матеріал
Конспект уроку з англійської мови у 3 класі "У час дозвілля. Повсякденні справи" просто робочий урок, який може допомогти початківцям розібратися з матеріалом і провести продуктивний урок. Можна брати і окремі фрагменти для використання у своїй практиці.
Перегляд файлу

Тема: У час дозвілля. Повсякденні справи

Мета: Ознайомити з новими ЛО.

  • Повторити й активізувати лексичний матеріал.
  • Повторити граматичний матеріал, частотний прислівник usually в теперішньому неозначеному часі. Удосконалювати вміння читати.
  • Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.
  • Виховувати культуру спілкування,

Обладнання: Підручник, робочий зошит.

ХІД УРОКУ

  1. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
  1.               Привітання.

Т: Good afternoon!

Ps: Good afternoon teacher!

Т: How do you do!

Ps: How do you do!

  1.          Відповіді на запитання
  • What day is it today?
  • What date is it today?
  • What date is it today?
  • What  month is now?
  • What is your favourite day of the week?
  • What time do you usually get up?
  • What do you like doing?

Thursday, the 23 of February

Class work

  1.               Повідомлення теми та мети уроку.

Т: At this lesson we’ll speak about things you usually do on weekdays and at weekends.

  1.               Уведення в іншомовну атмосферу.
  1. Фонетична зарядка. (Диференціація)
  2. Гра «Chain Game».

Один з учнів складає речення про те, що він зазвичай робить вранці. Інший учень

складає повідомлення про те, що робить вранці перший учень, а також аналогіч­не речення про себе. Наступний учень складає повідомлення про другого учня та

про себе, і т. д. Сross out the odd word.

         Гра «Needless word».

  1. Make, can, may, must
  2. Breakfast, lanch, lesson, dinner
  3. Eat, cook, drink, fly
  4. Morning, afternoon, cartoon, evening
  1. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання й відпрацювання нового лексичного матеріалу.

Впр. 1 (с. 74).

  • Учні читають за вчителем нові дієслова теми. Потім відповідають на запитання

Т: Picture 1. What’s Tom doing?

P.: Tom is eating some soup and bread.

Picture 2. What’s Tom doing,

P.: Tom is drinking/

Т: Picture 3. What's Tom doing?

P.: Tom is cooking.

Т: Picture 4. Tom in the kitchen or in his room?  What's Tom doing?

P.: Tom is making a chair.

Фізхвилиночка Head and shoulders

 Head and shoulders, knees and toes,

Knees and toes,

Head and shoulders, knees and toes,

Knees and toes,

Eyes and ears and a mouth and a nose,

Head and shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

 

  1.               Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 74).
  1.               Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями. 

  1.               Reading. Етап читання. Двоє учнів читають діалог за ролями.
  2.               Post-Reading Activity.  Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Учитель читає твердження, учні слухають і виправляють у них фактичні по­милки.

Т: Listen to me and correct.

True

False

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Vicky and Bill are talking on the phone.
  2. They usually talk on the phone on Saturdays.
  3. Mum isn’t busy in the kitchen.
  4. Bill and Tom usually help Mum in the kitchen on Saturday.
  5. Kate doesn’t usually help Mum on Saturdays.
  1.               Повторення граматичного матеріалу.
  1.               Впр. З (с. 75).

Т: Look at the pictures on page 75.

We can see Tim. Let’s find out what he usually does at different points of time. (Ми можемо бачити Тим. Давайте дізнаємося, що він зазвичай робить в різні моменти часу.)

Учні по черзі читають речення до малюнків вправи й відповідають на запитання вчителя.

Т: When does Tim usually have lunch?

  • What does he usually do at four o’clock in the afternoon?
  • Does Tim usually have dinner at eight?
  • What time is dinner, Tom?
  •  What time is lunch, Tom?
  • What time is supper, Tom?
  1.               РЗ, впр. З (с. 56).

Учні письмово виконують завдання, потім по черзі читають свої речення. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

7) сполучити слова так, щоб утворилося речення або словосполучення і перекласти його.

 

  1. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework

1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 56), письмово

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What did you practise speaking about?

Name one thing you usually do at a lesson of English

 

docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
31 березня 2020
Переглядів
2399
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку