Конспект уроку з англійської мови у 6 класі з теми :
Їжа. Здорове харчування.
Мета: ознайомити учнів із новими лексичними одиницями ; тренувати учнів в аудіюванні та вживанні лексичних одиниць; удосконалювати навички читання та перекладу, усного мовлення; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу; формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість.
Обладнання: підручник, презентація, матеріали до завдань.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання
T. Good morning, children! I’m glad to see you. I think you’re well. I hope we’ll have a wonderful time together. Let’s begin our lesson. Today we are going to work at the topic “Food and Drinks”. You’ll learn new words and find out what food we must eat to be healthy, how to make your healthy diet and speak about the right food, our habits of eating.
ІІ. Основна частина уроку
1.Уведення в іншомовну атмосферу. Фонетична зарядка
T. Let’s remember some English tongue-twisters, riddles and poems about food and drinks. (Діти тренуються у правильному читанні та вимові за допомогою слайдів презентації)
1. It is very good and sweet and it is so good to eat.
2. I scream you scream, we all scream for ice-cream.
3. Give me an orange, orange, orange. I don’t like to eat porridge,
porridge, porridge.
5. A big fresh-frozen fried fish is on a dish.
6. The cook took a good look at the cookery book.
7. I like the way you look
I like the way you cook.
8. I like pizza,
You like cheese,
We like ice-cream,
Ice-cream, please!
9. I like coffee,
You like tea,
I like you and
You like me!
Now answer my questions:
1. How many meals a day do you have?
P1. I have three meals: the breakfast, the dinner and the supper.
2. What is your typical breakfast?
P2. I like a sandwich, porridge, eggs, cheese and a cup of tea.
P3. As for me I like sausage sandwiches and cocoa for breakfast.
P4. I usually eat bread and butter, eggs and juice for breakfast.
3. What is your favourite food?
P5. My favourite food is spaghetti.
P6. I like pizza.
P7. I prefer the fried potatoes and a bottle of Cola.
4. Can you cook?
P8. Yes, I can. I always help my mother cooking.
P9. As for me, I can’t cook.
2. Робота з лексичним матеріалом
1). Презентація нових лексичних одиниць. Презентація лексики відбувається за допомогою малюнків . Діти повторюють вимову слів хором та по черзі , потім записують слова у словники. (Додаток №1)
2). Гра « Bingo» Діти заповнють сітку для гри поданими словами у довільному порядку. Вчитель називає слова , діти відмічають почуті . Виграє перший , у кого отримається ряд по-вертикалі чи по-горизонталі (Додаток №2)
3. Розвиток навичок аудіювання і говоріння.
1). Опрацювання відео “ Let’s build a Food Pyramid “ (Діти уважно слухають пояснення та інструкції , а потім групують продукти .)
2). «Question Box» . У коробці містить кілька смаколиків ( цукерка, горішок, печиво, яблуко.) Діти мають відгадати що знаходиться у коробці, ставлячи загальні запитання . Наприклад:
-Is is a fruit ?
-Is it yellow ?
Is it sweet ?
ІІІ. Заключна частина уроку
1.Підбиття підсумків уроку
Today you’ve worked very hard; many of you have been very active. Also you have learnt what food we must eat to be healthy and how to make your healthy diet.
2.Домашнє завдання
Діти отримують заготовки для створення проекту “ My Food Pyramid” Записати назв груп їжі та по 10 продуктів для кожної групи . Підготувати презентацію проекту. (Додаток №3)
T. The lesson is over. Your marks are… Good-bye.
Додаток 1
Додаток 2
Гра “Bingo”
Впиши слова у довільному порядку : pizza, bacon, sausage, omelette, soup,salad, milkshake, fruit juice, chicken, french fries, apple pie,macaroni, tea, coffee, bread, crisps,doughnut, honey, cornflakes, ice cream.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 3