Конспект уроку з елементами STEM "The Solar System"

Про матеріал
Урок з елеметами STEM технологій. Мета: навчаюча: набуття нових знань з наукової термінології та її застосування у мовленні (біологія, географія); навчати передавати своїми словами зміст прочитаного, прослуханого або побаченого, виражаючи своє відношення до викладеного, навчати вживати вивчені граматичні та лексичні структури у мовленні, відпрацювання інтегрованих елементів під час уроку; розвиваюча: розвиток навичок аудіювання, читання, письмового та усного мовлення; відпрацювання навичок граматичних явищ (артиклі, прийменники, граматичні часи); забезпечити розвиток сприйняття, уваги, уяви, комунікативно-мовних умінь; розширення лексичного запасу; розширення світогляду учнів; виховна: виховувати зацікавленість до наукових досягнень, набуття нових знань, уміння працювати в команді. Тип уроку: комбінований урок з запровадженням елементів міжпредметної компетенції, а також STEM елементів, урок розвитку комунікативної діяльності в різних видах і формах її прояву.
Перегляд файлу

Учитель:  Мисник Я.А.

 

Клас: 8-А

 

Предмет: Англійська мова

 

Тема:  Сонячна система./ The Solar System

 

Мета:

   навчаюча: набуття нових знань з наукової термінології та її застосування у мовленні (біологія, географія); навчати передавати своїми словами зміст прочитаного, прослуханого або побаченого, виражаючи своє відношення до викладеного, навчати вживати вивчені граматичні та лексичні структури у мовленні, відпрацювання інтегрованих елементів під час уроку;

 

   розвиваюча: розвиток навичок аудіювання, читання, письмового та усного мовлення; відпрацювання навичок граматичних явищ (артиклі, прийменники, граматичні часи); забезпечити розвиток сприйняття, уваги, уяви, комунікативно-мовних умінь; розширення лексичного запасу; розширення світогляду учнів;

 

   виховна: виховувати зацікавленість до наукових досягнень, набуття нових знань, уміння працювати в команді.

 

 

Тип уроку: комбінований урок з запровадженням елементів міжпредметної компетенції, а також STEM елементів, урок розвитку комунікативної діяльності в різних видах і формах її прояву.

 

 

Обладнання: підручник, робочий зошит, ноутбук, мультимедійне обладнання, моделі планет Сонячної системи, таблиця з зображенням періодичної системи елементів Д.І. Менделєєва.

 

 

Технології:  особистісно-орієнтовані, інформаційні, інтерактивні технології.

 

 

 Методи і прийоми роботи: проблемно-пошуковий, репродуктивний, метод дискусії; прийоми запам’ятовування, одержання з тексту підручника нових знань, різноманітна самостійна робота учнів, формування висновків.

 

 

 

 

Хід уроку

І Початок уроку. Привітання.

Оформлення мотивації діяльності на уроках англійської мови та визначення мети уроку.

What skills do we usually train at our lessons?

Why is it necessary to do grammar exercises?

Why should we learn English?

What skills shall we train at this lesson?

 

ІІ Вступ до розвитку теми. Мікрофон.

1.What is the Earth?

2.How many planets does the Solar system consist of?

3.What is the biggest planet of our system?

4.Would you like  to take part in the flight to other planets? Why?

5.Does Ukraine have any cosmonauts? What are their names?

6.What satellites does our planet have? What about Mars?

7.Is it necessary to explore the space? Why?

 

ІІІ Демонстрування та коментар ряду презентацій (за допомогою мультимедійного оснащення).

Теми презентацій:

1.The Solar System.

2.Venus.

3.Giant Planets.

4.Mars.

5.Cosmic Bodies.

6.The Earth.

7.The Sun.

Приклад:

                                            The Solar System

  The Solar System includes the Sun in the centre and eight planets – Mercury, Venus, Earth, Mars, Jupiter, Saturn, Uranus, Neptune. Pluto is considered to be the separate small planet now. All the planets rotate round the Sun. The planets of the Solar System can be divided into two groups – giant ones and the planets of the terrestrian group. The giants are Jupiter (the biggest planet of the system), Saturn, Uranus and Neptune. The atmosphere of the planets include methane, helium, hydrogen and ammonia.

  The atmospheres of the other planets are various. For example, Venus has a very dense and thick atmosphere, that consists of mainly carbon dioxide and sulphuric vapour. The atmosphere of Mars is to some extend similar to our planet`s atmosphere because it includes oxygen and water vapour. Almost all the planets of the Solar system have satellites. The Earth has only one satellite – the Moon, Mars has two satellites, giant planets have a big number of them.

  There is the asteroid belt between Mars and Jupiter. Many scientists suppose that asteroids are the parts of the former planet broken into pieces in ancient times. The Solar system is constantly being explored with the help of telescopes and automatic stations, but no wonder, in future people will take part in space expeditions to the planets of the Solar system!

IV Будування на магнітній дошці моделі Сонячної системи (за допомогою пласких макетів планет та Сонця).

V Відпрацювання інтегрованих елементів на уроці.

                  Англійська мова  --------------  Хімія

Учням пропонується написати хімічні формули до списку газів, які входять до атмосфер планет.

 

methane – CH4

helium  - He

sulphur – S

sulphuric acid – H2SO4

oxygen – O2

nitrogen – N2

vapour – H2O

carbon dioxide – CO2

hydrogen – H2

ammonia – NH3

VI Написання на дошці запитань до «прибульця» з планети іншої зоряної системи (на дошці прикріплюється портрет прибульця)

 Запитання:

1.What is the distance between our Solar system and yours?

2.How many planets does your system consist of?

3.Do you have the only star or a double-star system?

4.What is the rotation period of your native planet?

5.What gases does your atmosphere include?

VII Інтерв`ю у гостей.

  •          Would you like to take part in the flight to Mars?
  •          Have you ever dreamed to visit other planets?
  •          Do you observe the cosmic objects with the help of the telescope?
  •          What do you think: is it possible to land on the surface of Jupiter or Saturn?
  •          Do you believe in the life on Mars?

VIII Підведення підсумків уроку.

  •          What have we learnt at our lesson?
  •          What have we trained?
  •          Is it necessary to intergrate some scientific elements to the lesson of English? Why do you think so?
  •          What have we done all our exercises for?

 

IX Заключна частина уроку.

  •          Оцінювання учнів.
  •           Домашнє завдання:  написати твір “Exploration of Space”.
docx
Додав(-ла)
Мисник Яна
До підручника
Англійська мова (8-й рік навчання) 8 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
17 вересня
Переглядів
33
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку