Конспект виховної години на тему: "Правила поведінки в школі"

Про матеріал
Розробка виховної години на тему: "Правила поведінки в школі". Цікаві ігри зі школярами на повторення правил поведінки в школі.
Перегляд файлу

Тема: Правила поведінки у школі

Мета: продовжити ознайомлення учнів з правилами поведінки у школі; розвивати вміння спілкуватися з однолітками, близькими; виховувати дбайливе ставлення до шкільного майна, шкільних речей, акуратність.

План

  1. Вступна частина:
  • Привітання. Організаційний момент.
  • Повідомлення теми.
  1. Основна частина:
  • Гра « Хто чому бажає навчитися у школі?
  • Гра «Справжні школярі».
  • Фізхвилинка:
  • Перегляд мультфільму:
  1. Заключна частина:
  • Повторення правил.
  • Прощання.

Хід заняття

  1. Вступна частина:
  • Добрий день, дітки!

Сядьте, дітки, всі рівненько.

Усміхніться всі гарненько,

Настрій на урок візьмемо,

Й працювати розпочнемо.

  • Чи всі ви знаєте правила поводження в школі? ( Так!)

Та чи завжди ви їх дотримуєтесь? ( Ні!)

Правил потрібно дотримуватися завжди, тому саме про це ми сьогодні поговоримо.

  1. Основна частина:
  • Гра « Хто чому бажає навчитися у школі?

 Вчитель задає питання. Учні відповідають жестами: руки вперед – «я згоден»; руки за спину – « я не згоден»; руки на голову, почухати потилицю – « я ще не знаю».)

     Я прийшов до школи, щоб познайомитися з новими друзями, а ви?

 …. щоб стрибати, кричати, битися?

 …. щоб навчитися читати, писати?

 …. щоб навчитися спілкуватися і стати вихованою людиною?

 …. щоб отримувати нові знання?

  • Гра «Справжні школярі».

Я зараз буду розповідати, які ви – справжні школярі! Якщо я раптом помилюсь, ви не мовчіть, а обурюйтесь.

Якщо я говорю правильно – хлопаємо, неправильно – топаємо.

Учні, коли хочуть відповідати, руку піднімають.(+)

Коли чують дзвоник на урок – ховаються під парти.(-)

Якщо чують слово «хором» відповідають голосно хором.(+)

Коли вчитель говорить на уроці «добрий ранок» - відповідають голосно.(-)

Діти знають, що у школі найважливіші перерви.(-)

Учні знають всі правила і намагаються їх дотримуватись.(+)

  • Фізхвилинка:

Ви, мабуть, вже стомилися? ( Так!) Тоді, давайте зробимо фізхвилинку:

Щось не хочеться сидіти.

Треба трохи відпочити.

Руки вгору, руки вниз.

На сусіда подивись.

Руки вгору, руки в боки.

Вище руки підніміть.

А тепер їх опустіть.

Плигніть, діти, кілька раз.

За роботу, все гаразд.

  • Перегляд мультфільму:

Що ж, які шкільні правила ви знаєте? ( Діти називають правила, які знають.)

Давайте подивимося мультфільм, та згадаємо усі правила.

Мульт:

 https://www.youtube.com/watch?v=BBqwvD-9FTo  ( на рос. мові)

Или

https://www.youtube.com/watch?v=cRvpMGPS61I  ( на укр. Мові)

  1. Заключна частина:
  • Що ж, давайте ще раз повторимо правила:

C:\Users\Наташа\Desktop\07.04.2015-3с.jpg

  • Ви були дуже активними, та переконали мене в тому, що справді знаєте всі правила. Ви великі молодці. Вже прийшов час з вами прощатися, до побачення!
docx
Додано
21 травня 2020
Переглядів
3310
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку