Конспект заняття з фізкультури у старшій групі (з використанням нетрадиційних методів фізкультурно-оздоровчої роботи

Про матеріал
Опис методичного матеріалу: Закріпоювати вміння лазити в упорі на колінах,спираючись кистями рук по лаві підлізати під дугу (висотою 50 см), переступаючи через пеньочки, сприяти зміцненню здоров»я дітей , використавуючи нетрадиційні форми оздоровлення:елементи хата-йоги,дихальні вправи , корегуючи доріжки за методикою М.М.Єфименко та нетрадиційні обладнання. Ви
Перегляд файлу

Конспект заняття з фізкультури

у  старшій  групі  (з використанням  нетрадиційних методів

фізкультурно-оздоровчої  роботи

 

Мета :Продовжувати вправляти  дітей  у  різних    видах   ходьби.Закріпоювати

           вміння  лазити в  упорі  на колінах,спираючись     кистями рук   по лаві 

           підлізати   під дугу (висотою 50 см), переступаючи    через    пеньочки,

          сприяти зміцненню   здоров»я  дітей  , використавуючи      нетрадиційні

          форми оздоровлення:елементи  хата-йоги,дихальні вправи ,  корегуючи

          доріжки за методикою     М.М.Єфименко  та    нетрадиційні  обладнання.

          Виховувати  бажання  зростати  здоровими  та спритними.

Обладнання :гімнастична  лава ,дуга ( висота 50 см),пеньочки ,корегуючі доріжки  з природного матеріалу (каштанів , шишок, піску ).

                             Хід заняття :

  •          Там –там-тарарам!

            У кімнаті  шум  і гам !

 (Діти стають кружка  і   тупають  ногами , плескають у долоні).

 

  •          Це до мене звірята

Всі  прийшли на заняття.

(Біжать  один за одним  по  колу ).

 

  •          Ось  ведмідь  клишоногий 

Вивертає смішно ноги.

(Імітують ходьбу  ведмедика).

 

  •          Бджілка весело літає

Та  із  квітів  мед збирає.

(Присідають , імітують  збирання  меду).

 

  •          Жаба-скрекотушка

Упіймала  мушку

(Присідають   і підстрибують на  місці).

 

  •          Дзьоб-дзьоб! Чап-чалап

Жураевль  шукає  жаб.

(Розставляють руки   і  нахиляються  вперед, ніби дзьобають щось ).

 

  •          Жаба  -скрекотушка

Упіймала  мушку.

 

  •          Пострибала білочка

З гілочки на  гілочку.

 

  •          Киця  спинку  вигинає

Сіру мишку виглядає.

 

Ми звірята з вами йшли й на галявину прийшли.Тут росте багато квітів  .

Давайте  подихаємо свіжим  лісовим  повітрям .

                                       Дихальні вправи  .

  •          Свіжий вітерець шепоче

Нам  долонечку  лоскоче.

(Діти дмухають на долоньку  вільно).

 

  •          Якщо сильний  буревій ,-

Вже долоньки склали  дві.

(Складають дві  долоні, дмухають сильніше, імітуюи звік вітру ).

 

  •          Вітерець кудись  наш  зник

Може він від нас утік ?

(Дмухають ледве-ледве , щоб долонька  не  відчула  вітру).

 

  •          Ось  він , лагідний , шепоче

Знов долонечку  лоскоче.

(Дмухають лагідно , як  спочатку ).

 

Оглянемось навколо  . У лісі   росте  багато  дерев, літають птахи, живуть  дикі  тварини.

                                            Хатка-йога .

 

     1. «Дерево»

В.п. стоячи  на лівій ( правій) нозі, права ( ліва) підтягнути до  коліна  , відведена  в сторону  , руки  спрямовані  до сонця.

     2.  «Птах»

           В.п. – ноги на ширині плечей , руки  розведені  в  сторони , нахилитись 

           вперед .

  1. «Зайчик»

В.п. сидячи    на носках ніг  , коліна розведені  ,руки на колінах.

     4.  «Вовк»

           В.п.-сидячи на ногах  потягнутися  вперед, руки прямі.Підіймати ліву (праву)    пряму  руку   вгору.

 

А зараз , звірята , потренуємось.

Ходьба  по корегуючи доріжках, переступання    через пеньочки  , підлізання  під  дугою, лазіння   в  упорі  на колінах, спираючись   кистями рук  по лаві.

Рухлива  гра  ( на  увагу)

Звучить спокійна   музика  - звірята  гуляють , тривожна -  присідають, швидка-тікають.

Підсумок заняття.

 

 

docx
Додав(-ла)
Гузь Жанна
Додано
10 листопада
Переглядів
90
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку