Дата
Клас 8
Урок №
Тема: Відгук на прочитану книжку.
Мета: повторити й активізувати навчальний матеріал. Ознайомити учнів з новою лексикою. Навчати спілкуватися за темою. Формувати комунікативну компетенцію. Розвивати фонетичну компетенцію. Удосконалювати граматичну компетенцію. Практикувати навички читання. Розвивати крос-культурну компетенцію. Формувати аудіативну компетенцію. Практикувати навички письма (A Book Review).
Обладнання: підручник, картки.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
T: Hello children. How are you?
Ps: Hello teacher. We are fine, thank you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll practise in writing a book review.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Усна бесіда з учнями.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Перевірка домашнього завдання.
2. Формування аудіативної компетенції.
Впр.1а, стор.81 – listen to the dialogue and tick the correct box. Діалог для аудіювання на стор.243.
Впр.1b, стор.81 – listen again and say why people write book reviews.
3. Формування компетенції читання.
Впр.2, стор.81 – 82 – read the book review. Say in which paragraph Dan:
* gives his opinion of the book;
* describes what happens in the book;
* gives brief information about the book and its author.
Впр.3, стор.83 – read the book review again and tick the statements True or False.
4. Формування компетенції письма. Writing a Book Review (стор.83).
Впр.4, стор.83 – work in group. Choose a book that you have read. Write notes under the headings (1-5) from the Writing Lab.
5. Формування комунікативної компетенції.
Впр.5, стор.83 – speak in class. Use your notes and the phrases from the box above to talk about the book you’ve discussed. Include the following:
* How are you like the main character in a book?
* How are you different from him / her?
* What has the book made you think about?
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Впр.6, стор.83
2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання.
Бесіда в режимі Т - Р1 - Р2 - Р3.
Т: What did we speak about at the lesson today?