Контрольна робота для учнів 5 класу з теми «Текстовий процесор»

Про матеріал
перевірити знання, уміння та навички роботи з текстовим документом; прививати ціннісне ставлення до інформаційної культури учнів, дбайливе ставлення до шкільної комп'ютерної техніки.
Перегляд файлу

Контрольна робота для учнів 5 класу

 з теми «Текстовий процесор»

 

Мета:

навчальна: перевірити знання, уміння та навички роботи з текстовим документом; 

розвиваюча: розвивати інформативну компетентність учнів;

виховна: прививати ціннісне ставлення до інформаційної культури учнів, дбайливе ставлення до шкільної комп'ютерної техніки. 

Тип уроку: перевірка знань, умінь та навичок.

Обладнання: Роздруковані завдання контрольної роботи, програмне забезпечення Office Word 2010

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент (1-2 хв.).

Привітання, перевірка присутніх. Обговорення питань оформлення контрольної роботи та її здачі вчителю.

ІІ. Виконання контрольної роботи (35-40 хв.).

Дана контрольна робота буде складатися з двох частин:

Виконання текстових завдань (20 хв.);

Виконання практичного завдання (15 хв.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 варіант

І частина.

1)Дайте відповіді на запитання:

1.Для чого призначені текстові процесори? Чим вони відрізняються від текстових редакторів?

2.З чого складається вікно програми Microsoft Office Word

3.Як виконуються операції копіювання та переміщення графічного зображення в текстовому документі?

4.Як змінити розміри стовпців чи рядків у таблиці?

2) Побудуйте асоціативний кущ поняття «ТЕКСТОВИЙ ПРОЦЕСОР»

 

 

 

 

 

 

 

3) Впишіть пропущені слова

Слова для вставляння: не може бути, ставиться, не ставиться

  • У тексті _______________________ більше від одного пробілу поспіль.
  • Перед будь-яким розділовим знаком пробіл ________________________. Виключення: дужка, що відкривається; лапки, що відкриваються.
  • Якщо підряд йдуть два розділові знаки, між ними пробіл ____________________________

ІІ частина

Створити таблицю за зразком та заповнити даними

Пристрої ПК

Введення інформації

Виведення інформації

 

 

 

 

 

 

2 варіант

І частина.

1)Дайте відповіді на запитання:

  1. Які існують способи створення нового документа?
  2. Як виконати видалення, копіювання або переміщення фрагмента тексту?
  3. З якою метою вставляють графічні зображення в текстовий документ? Звідки їх можна одержати?
  4. Для чого в документі використовують таблиці? Із чого вони складаються?

2) Побудуйте асоціативний кущ поняття «ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР»

 

 

 

 

 

 

 

3) Впишіть пропущені слова

Слова для вставляння: не може бути, ставиться, не ставиться, відокремлюється, не відокремлюється

  • _______________________ більше від трьох переносів поспіль.
  • Після будь-якого розділового знака _________________пробіл (виключення: дужка, що відкривається; лапки, що відкриваються).
  • Тире______________ пробілами з двох боків, дефіс - ________________

ІІ частина

Створити таблицю за зразком та заповнити даними

Соціальні мережі

Переваги

Недоліки

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
15 березня 2019
Переглядів
838
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку