10 клас
Урок № 18
Контрольна робота на тему « Європа»
Мета уроку: перевірка рівня засвоєння учнями раніше вивченого матеріалу
Тип уроку: контроль набутих знань, умінь і навичок.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ
Учитель повідомляє порядок роботи, видає учням завдання.
II. Контрольна робота на тему « Європа»
I-й рівень (оцінюється в 3 бали по 0,5 б. за тест)
А) Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ);
Б) Ватикан;
В) Саудівська Аравія;
Г) Катар.
А) Бельгія;
Б) Франція;
В) Швейцарія;
Г) Італія.
А) Німеччина;
Б) Іспанія;
В) Італія;
Г) Австрія.
А) 600 млн. осіб; Б) 742 млн. осіб; В) 843 млн. осіб.
А) Польща;
Б) Чехія;
В) Німеччина;
Г) Росія
А) Чехія;
Б) Угорщина;
В) Німеччина;
Г) Франція.
II-й рівень (оцінюється в 3 бали по 1б. за кожне вставлене слово)
Вставте слова, які відповідають реченням.
7. У Великій Британії випускають автомобілі відомих брендів ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------____
8. У електроенергетиці Італії провідну роль відіграють -------------------------
9. У структурі первинного сектору Білорусі провідну роль відіграє ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
IIІ – й рівень (оцінюється в 3 бали по 1б. за відповідь )
10.До якого субрегіону Європи належить Україна? Які ще країни разом з нею формують цей субрегіон ?
11.З якою метою створювався ЄС? Що нині являє собою це об’єднання країн?
12.Чому розвиток третинного сектору має велике значення для будь-яких
країн, а для розвинених країн Європи – особливо?
IV-й рівень (оцінюється в 3 б. )
13. Відомо, що у Франції в результаті додатних показників природного приросту населення і міграційного сальдо середній темп зростання кількості населення становить близько 6 ‰. Обчисліть, на скільки (осіб) щороку збільшується людність країни.
III. ПІДСУМКИ УРОКУ
IV. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Повторити §§ 1-17.