Ярославицький ліцей
Ярославицької сільської ради
Млинівського району Рівненської області
Завдання для тематичного контролю. Фізика 8 клас
2021 р.
Схвалено на засіданні методичної ради Ярославицького ліцею (протокол від
15 лютого 2021р. № 5 )
Завдання для тематичного контролю. Фізика 8 клас./ Упорядник: –
В. М. Мартинюк , вчитель фізики. – Ярославичі, 2021. – 20 с.
У методичній розробці подано матеріали власної практичної діяльності вчителя фізики Ярославицького ліцею щодо компетентнісно-орієнтованих завдань для формування ключових та предметних компетентностей учнів під час тематичного оцінювання з фізики у 8 класі.
Зроблено опис актуальності завдань, який передбачає спрямованість освітнього процесу на формування і розвиток ключових компетенцій на уроках фізики. Завдання для тематичного контролю з фізики для 8 класу охоплюють теоретичні питання, поняття, формули, які учні повинні знати та типові задачі, які учні повинні вміти розв’язувати в процесі вивчення кожної теми згідно діючої навчальної програми.
Пропонується така шкала оцінювання даних завдань. Перші три завдання відносяться до початкового рівня і оцінюються в 1 бал. Їх виконання (невиконання) дає можливість отримати учневі оцінку в 3 бали. Завдання 4 і 5 відносяться до середнього рівня і оцінюються в 1 і 2 бали відповідно. Завдання достатнього (6) і високого рівня (7) оцінюються в 3 бали. Дана шкала є умовною, вчитель може самостійно вносити корективи в оцінку завдань достатнього, середнього і високого рівнів.
Рекомендовано вчителям фізики для використання в практичній діяльності.
8 клас Теплові явища І варіант
1. Який з виразів є рівнянням теплового балансу?
А) Q = c⋅m⋅Δt; Б) Qвіддана = Qотримана; В) Δt = t2 – t1; Г) Δt = t1 – t2;
2. В якому агрегатному стані дифузія відбувається найшвидше?
А) Твердому; Б) Рідкому;
В) Газоподібному; Г) У всіх станах однаково.
3. Внутрішню енергію, яку тіло отримує або віддає під час теплопередачі називають …
А) Теплоємністю; Б) Конвекцією;
В) Кількістю теплоти; Г) Дифузією.
4. На скільки градусів охолоне алюмінієве тіло масою 500 грам віддавши в оточуюче середовище 88 кДж теплоти? Питома теплоємність алюмінію
5. Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб в алюмінієвій посудині масою 400 г, нагріти 4 кг води від 20 °С до 70 °С? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С), питома теплоємність алюмінію 920 Дж/(кг·°С).
6. В посудину, в якій міститься 4 кг води за температури 20 °С долили воду, температура якої 80 °С і після цього встановилася температура 40 °С. Яку масу гарячої води долили у холодну воду? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С).
7. На яку висоту можна було б підняти тіло масою 2 кг, якщо для цього використати всю енергію, що виділяється при охолодженні 5 кг води від 100 °С до 0 °С? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С).
8 клас Теплові явища ІІ варіант
1. Температуру якого теплового стану прийнято за 0 °С?
А) Температуру танення льоду, за нормального атмосферного тиску;
Б) Температуру кипіння води, за нормального атмосферного тиску;
В) Температуру танення суміші льоду і солі;
Г) Температуру плавлення воску.
2. Передачу теплоти від більш нагрітих частин тіла до менш нагрітих частин тіла, внаслідок теплового руху і взаємодії частинок з яких складається тіло називають …
А) Теплопередачею; Б) Теплопровідністю;
В) Конвекцією; Г) Теплоємністю.
3. В якому агрегатному стані речовина має постійний об’єм, але не має постійної форми.
А) Твердому і рідкому; Б) Газоподібному;
В) Рідкому; Г) Твердому.
4. Яку кількість теплоти потрібно надати латунному циліндру масою 400 г, щоб його нагріти на 40 °С? Питома теплоємність латуні 400 Дж/(кг·°С).
5. Яку масу води можна нагріти від 20 °С до 100 °С, якщо використати таку ж кількість теплоти, яка виділяється під час охолодження олова масою 5 кг на 200 °С? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С), питома теплоємність олова 230 Дж/(кг·°С).
6. Якої маси стальне тіло, температура якого 400 °С, опустили в воду масою 5 кілограм, температурою 10 °С, якщо після цього встановилась температура води 50 °С? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С), питома теплоємність сталі 500 Дж/(кг·°С).
7. Якої маси тіло можна було б підняти на висоту 10 метрів, якщо для цього використати всю енергію (кількість теплоти), що виділяється при охолодженні 20 кг льоду на 40 °С? Питома теплоємність льоду 2100 Дж/(кг·°С).
8 клас Теплові явища ІІІ варіант
1. За якою формулою визначають кількість теплоти, яку тіло отримує під час нагрівання?
А) Q = c⋅m⋅Δt; Б) Qвіддана = Qотримана; В) Δt = t2 – t1; Г) Δt = t1 – t2;
2. В якому агрегатному стані дифузія відбувається найповільніше?
А) Твердому; Б) Рідкому;
В) Газоподібному; Г) У всіх станах однаково.
3. Вид теплопередачі, який відбувається внаслідок перемішування нерівномірно нагрітих шарів рідини або газу під дією сили Архімеда називається …
А) Теплоємністю; Б) Конвекцією;
В) Кількістю теплоти; Г) Дифузією.
4. Яка маса цинку охолола від 200 °С до 0 °С, якщо при цьому виділилось 24 МДж теплоти? Питома теплоємність цинку 400 Дж/(кг·°С).
5. Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб в стальній посудині масою 300 грам, нагріти 5 кг води від 10 °С до 60 °С? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С), питома теплоємність сталі 500 Дж/(кг·°С).
6. В посудину, в якій міститься 2 кг води за температури 20 °С долили воду, температура якої 90 °С і після цього встановилася температура 60 °С. Яку масу гарячої води долили у холодну воду? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С).
7. Яка маса міді має охолонути на 100 °С, щоб при цьому виділилась така сама кількість теплоти (енергії), яку має стиснена на 5 см пружина жорсткістю 4 кН/м? Питома теплоємність міді 400 Дж/(кг·°С).
8 клас Теплові явища ІV варіант
1. Внутрішня енергія тіла при підвищенні його температури ...
А) Збільшується;
Б) Зменшується;
В) Не змінюється;
Г) Може збільшуватися і може зменшуватися.
2. Кількість теплоти вимірюють у ...
А) Дж; Б) кг; В) °С; Г) Дж/(кг·°С).
3. Якщо роботу виконує саме тіло, то його внутрішня енергія ...
А) Збільшується;
Б) Зменшується;
В) Не змінюється;
Г) Може збільшуватися і може зменшуватися.
4. Якої маси олов’яне тіло нагріли на 100 °С, надавши йому 460 Мдж теплоти? Питома теплоємність олова 230 Дж/(кг·°С).
5. Яку масу цинку можна нагріти від 0 °С до 100 °С, якщо використати таку ж кількість теплоти, яка виділяється під час охолодження олова масою 5 кг на 200 °С? Питома теплоємність олова 230 Дж/(кг·°С), питома теплоємність цинку 400 Дж/(кг·°С).
6. Якої маси залізне тіло, температура якого 400 °С, опустили у воду масою 10 кілограм, температурою 20 °С, якщо після цього встановилась температура води 80 °С?
7. На скільки градусів нагріється 50 грам свинцю, якщо йому надати таку саму кількість теплоти (енергії), яка затрачається на розтягування пружини жорсткістю 2,8 кН/м на 10 см? Питома теплоємність свинцю 140 Дж/(кг·°С).
8 клас “Зміна агрегатного стану. Теплові двигуни.” І варіант
1. Одиниця питомої теплоти згоряння палива - ....
А) кг; Б) Дж; В) ; Г) .
2. Кількість телоти, що затрачається на плавлення речовини визначають за формулою ...
А) Б) В) Г)
3. Який такт відбувається в робочому циклі чотирьохтактного двигуна, якщо поршень рухається вниз, впускне і випускне вікна закриті?
А) Впуск; Б) Стиск; В) Робочий хід; Г) Випуск.
4. Яка кількість теплоти виділяється під час кристалізації 100 кг нікелю? Питома теплота плавлення нікелю 300 кДж/кг.
5. Яка маса води, температура якої 100 °С (температура кипіння) перетвориться в пару, якщо на це затратити кількість теплоти, що виділяється при згорянні 20 кг пропану? Питома теплота згоряння пропану 46 Мдж/кг, питома теплота пароутворення води 2,3 Мдж/кг.
6. Яку масу води, температура якої 50 °С нагріли до температури кипіння і перетворили в пару, якщо для цього затратили кількість теплоти, яка виділяється при згорянні 20 кг сухого палива? Питома теплота згоряння сухого палива 30 Мдж/кг, питома теплота пароутворення води 2,3 Мдж/кг, питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С).
7. Яка корисна робота дизельного двигуна, ККД якого 40 %, якщо він витратив 40 кг дизельного пального? Питома теплота згоряння дизельного пального 42 Мдж/кг.
8 клас “Зміна агрегатного стану. Теплові двигуни.” ІІ варіант
1. Одиниця питомої теплоти пароутворення - ....
А) кг; Б) Дж; В) ; Г) .
2. Кількість теплоти, що виділяється під час згоряння речовини визначають за формулою ...
А) Б) В) Г)
3. Який такт відбувається в робочому циклі чотирьохтактного двигуна, якщо поршень рухається вниз, впускне вікно відкрите а випускне вікно закрите?
А) Впуск; Б) Стиск; В) Робочий хід; Г) Випуск.
4. Яка кількість теплоти виділяється під час конденсації 100 кг аміаку? Питома теплота пароутворення аміаку 1,4 МДж/кг.
5. Яку масу льоду, температура якого 0 °С (температура плавлення) розплавиться, якщо на це затратити таку саму кількість теплоти, яка виділяється при згорянні 40 кг дизельного пального? Питома теплота згоряння дизельного пального 42 Мдж/кг, питома теплота плавлення льоду 332 кДж/кг.
6. Яка маса водяної пари (температура якої 100 °С ) сконденсується і отримана вода охолоне до 50 °С, якщо при цьому виділиться така сама кількість теплоти, яка виділяється під час згоряння 20 кг водню? Питома теплота згоряння водню 120 Мдж/кг, питома теплота пароутворення води 2,3 Мдж/кг, питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С).
7. Яка маса бензину згорить в двигуні автомобіля ККД якого 25 % і сила тяги 8 кН якщо він проїде 200 км? Питома теплота згоряння бензину 46 МДж/кг.
8 клас “Зміна агрегатного стану. Теплові двигуни.” ІІІ варіант
1. Під час конденсації внутрішня енергія ....
А) Не міняється; Б) Зменшується;
В) Збільшується; Г) Може збільшуватися.
2. Кількість теплоти, що затрачається на пароутворення речовини визначають за формулою ...
А) Б) В) Г)
3. Який такт відбувається в робочому циклі чотирьохтактного двигуна, якщо поршень рухається вгору, впускне вікно закрите, а випускне вікно відкрите?
А) Впуск; Б) Стиск; В) Робочий хід; Г) Випуск.
4. Яка кількість теплоти затрачається під час плавлення 800 грам свинцю? Питома теплота плавлення свинцю 25 кДж/кг. Температура свинцю 327 °С.
5. Яка маса води, температура якої 100 °С (температура кипіння) перетвориться в пару, якщо на це затратити кількість теплоти, що виділяється при згорянні 20 кг пропану? Питома теплота згоряння пропану 46 Мдж/кг, питома теплота пароутворення води 2,3 Мдж/кг.
6. Яку масу води, температура якої 50 °С нагріли до температури кипіння і перетворили в пару, якщо для цього затратили кількість теплоти, яка виділяється при згорянні 20 кг сухого палива? Питома теплота згоряння сухого палива 30 Мдж/кг, питома теплота пароутворення води 2,3 Мдж/кг, питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С).
7. Яка корисна робота дизельного двигуна, ККД якого 40 %, якщо він витратив 40 кг дизельного пального? Питома теплота згоряння дизельного пального 42 МДж/кг.
8 клас “Зміна агрегатного стану. Теплові двигуни.” ІV варіант
1. Під час плавлення внутрішня енергія ....
А) Не міняється; Б) Зменшується;
В) Збільшується; Г) Може збільшуватися і може зменшуватися.
2. Температура кипіння залежить від...
А) Виду речовини і тиску над її поверхнею;
Б) Тиску над поверхнею рідини;
В) Виду рідини;
Г) Не залежить від виду рідини і тиску над її поверхнею.
3. Який такт відбувається в робочому циклі чотирьохтактного двигуна, якщо поршень рухається вгору, впускне вікно відкрите, а випускне вікно закрите?
А) Впуск; Б) Стиск; В) Робочий хід; Г) Випуск.
4. Яка маса води сконденсувалася, якщо при цьому виділилось 460 Мдж теплоти? Температура водяної пари 100 °С. Питома теплота пароутворення води 2,3 МДж/кг.
5. Яка маса олова, температура якого 232 °С (температура плавлення) розплавиться, якщо на це затратити таку саму кількість теплоти, яка виділяється при згорянні 20 кг дизельного пального? Питома теплота згоряння дизельного пального 42 Мдж/кг. Питома теплота плавлення олова 59 кДж/кг.
6. Яка маса водяної пари (температура якої 100 °С ) сконденсується і отримана вода охолоне до 20 °С, якщо при цьому виділиться така сама кількість теплоти, яка виділяється під час згоряння 40 кг дизельного пального? Питома теплота згоряння дизельного пального 42 МДж/кг, питома теплота пароутворення води 2,3 МДж/кг, питома теплоємність води 4200 Дж/(кг·°С).
7. Яка маса дизельного пального згорить в двигуні автомобіля ККД якого 40 % і сила тяги 8 кН якщо він проїде 100 км? Питома теплота згоряння дизельного пального 42 МДж/кг.
Електричний заряд. Електричне поле. Електричний струм.
8 клас І варіант
1. Одиницею вимірювання електричного заряду є ...
А) Ампер; Б) Кулон; В) Вольт; Г) Ом.
2. У якому випадку (малюнок 1) правильно відображена картина силових ліній електричного поля точкового негативного електричного заряду?
А) а; Б) б; В) в; Г) г.
3. Опір провідника визначається за формулою ...
А) ; Б) ; В) ; Г) .
4. Яка сила взаємодії зарядів 20 мкКл і 50 мкКл на відстані 90 см?
5. Визначити довжину нікелінового дроту, з якого виготовлена спіраль електричного чайника, опір якого 100 Ом, площа поперечного перерізу дроту 0,12 мм2, питомий опір нікеліну .
6. Яка напруга на кінцях мідного провідника довжиною 20 м і площею поперечного перерізу 2 мм2, якщо сила струму в ньому 1 А? Питомий опір міді .
7. На нитці висить тіло масою 80 г, яке має заряд 80 мкКл. На якій відстані знизу під цим зарядженим тілом потрібно розмістити заряд q2 = -20 мкКл, щоб сила натягу нитки збільшилася в три рази?
Електричний заряд. Електричне поле. Електричний струм.
8 клас ІІ варіант
1. Одиницею електричного опору є ...
А) Ампер; Б) Кулон; В) Вольт; Г) Ом.
2. Електрична напруга визначається за формулою ...
А) ; Б) ; В) ; Г) .
3. Дві кульки, що мають однаковий за модулем заряд, підвішено до ниток. Як заряджені кульки, якщо в полі негативно зарядженої кулі на підставці, вони відхиляються як показано на малюнку 1.
А) А — позитивно, В — негативно; Б) А і В — позитивно;
В) А і В — негативно; Г) А — негативно, В — позитивно.
4. Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 2 хвилини, якщо сила струму становить 2 А?
5. З якою силою взаємодіють між собою два електричні заряди 400 мкКл і 500 мкКл на відстані 20 м?
6. Визначити площу поперечного перерізу срібного провідника довжиною 20 м, якщо напруга на його кінцях 24 В. Сила струму в провіднику 7,5 А.
7. На нитці висить тіло масою 40 г, яке має заряд 50 мкКл. На якій відстані зверху над цим зарядженим тілом потрібно розмістити заряд q2 = 20 мкКл, щоб сила натягу нитки збільшилася в три рази?
Електричний заряд. Електричне поле. Електричний струм.
8 клас ІІІ варіант
1. Одиницею вимірювання електричної напруги є ...
А) Ампер; Б) Кулон; В) Вольт; Г) Ом.
2. Який знак електричних зарядів кульок А та В, які висять на нитках (малюнок 2)?
А) А — позитивний, В — негативний;
Б) А і В — нейтральні;
В) А і В — позитивні, або А і В — негативні;в;
Г) А — негативний, В — позитивний.
3. Сила струму визначається за формулою ...
А) ; Б) ; В) ; Г) .
4. Яка сила взаємодії зарядів 60 мкКл і 50 мкКл на відстані 30 см?
5. Визначити довжину нікелінового дроту, з якого виготовлена спіраль електричного чайника, опір якого 200 Ом, площа поперечного перерізу дроту 0,24 мм2, питомий опір нікеліну .
6. Яка напруга на кінцях алюмінієвого провідника довжиною 100 м і площею поперечного перерізу 4 мм2, якщо сила струму в ньому 1 А? Питомий опір алюмінію .
7. На нитці висить тіло масою 40 г, яке має заряд 20 мкКл. На якій відстані знизу під цим зарядженим тілом потрібно розмістити заряд q2 = 40 мкКл, щоб сила натягу нитки зменшилась до нуля?
Електричний заряд. Електричне поле. Електричний струм.
8 клас ІV варіант
1. Одиницею сили струму є ...
А) Ампер; Б) Кулон; В) Вольт; Г) Ом.
2. Закону Ома відповідає формула ...
А) ; Б) ; В) ; Г) .
3. Дві кульки, що мають однаковий за модулем заряд, підвішено до ниток. Як заряджені кульки, якщо в полі негативно зарядженої кулі на підставці, вони відхиляються як показано на малюнку 1.
А) А — позитивно, В — негативно;
Б) А і В — позитивно;
В) А і В — негативно;
Г) А — негативно, В — позитивно.
4. Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 10 хвилини, якщо сила струму становить 1 А?
5. З якою силою взаємодіють між собою два електричні заряди 60 мкКл і 500 мкКл на відстані 2 м?
6. Визначити площу поперечного перерізу алюмінієвого провідника довжиною 100 м, якщо напруга на його кінцях 28 В і сила струму в провіднику 1А.
7. На нитці висить тіло масою 40 г, яке має заряд 50 мкКл. На якій відстані зверху над цим зарядженим тілом потрібно розмістити заряд q2 = -80 мкКл, щоб сила натягу нитки зменшилась до нуля?
“З’єднання провідників. Робота і потужність електричного струму. Електричний струм в різних середовищах”.
8 клас І варіант
1. Електрохімічний еквівалент позначають символом ...
А) k; Б) q; В) Р; Г) А.
2. Потужність електричного струму визначають за формулою ...
А) Б) В) Г) .
3. Явище проходження електричного струму через газ, називають ...
А) Самостійним газовим розрядом; Б) Несамостійним газовим розрядом;
В) Газовим розрядом; Г) Йонізацією газу.
4. Електричний струм в газах зумовлений рухом ...
А) Електронів; Б) Негативних йонів;
В) Йонів і електронів; Г) Позитивних і негативних йонів.
4. Яку роботу виконає електричний струм в лампочці, потужністю 100 Вт, якщо вона світила протягом 8 годин?
5. Опори мішаного з’єднання трьох резисторів становлять R1 = 26 Ом, R2 = 40 Ом і R3 = 60 Ом. Яка сила струму і яка напруга на кожному з резисторів, якщо загальна напруга 100 В?
6. Дві спіралі, з опорами R1 = 28 Ом і R2 = 22 Ом з’єднали послідовно. Яка кількість теплоти виділиться в них протягом 4 хвилин, якщо напруга на першій спіралі 84 В?
7. Яку массу води нагріє від 0˚С до 100˚С, електрочайник потужністю 1,2 кВт за 10 хвилин, якщо його ККД 70% ? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг∙˚С).
“З’єднання провідників. Робота і потужність електричного струму. Електричний струм в різних середовищах”.
8 клас ІІ варіант
1. Потужність електричного струму позначають символом ...
А) k; Б) q; В) Р; Г) А.
2. Маса речовини, що виділяється під час електролізу визначається за формулою ...
А) Б) В) Г) .
3. Розряд, який припиняється після припинення дії йонізатора, називають ...
А) Самостійним газовим розрядом; Б) Несамостійним газовим розрядом;
В) Газовим розрядом; Г) Йонізацією газу.
4. Який опір спіралі електрочайника, якщо за 1 годину роботи виконується робота 36∙105 Дж? Напруга 220 В.
5. Який загальний опір і яка загальна сила струму в колі, якщо опори резисторів становлять R1 = 200 Ом, R2 = 100 Ом і R3 = 100 Ом. Сила струму в першому резисторі 2 А.
6. Дві лампочки опорами 60 Ом і 40 Ом з’єднані паралельно. Обчислити потужності струму в лампочках і загальну потужність, якщо сила струму в першій лампочці 2 А?
7. Який ККД електрокип’ятильника потужністю 1 кВт, якщо 2 кг води він нагріває на 100˚С за 18 хвилин. Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг∙˚С).
“З’єднання провідників. Робота і потужність електричного струму. Електричний струм в різних середовищах”.
8 клас ІІІ варіант
1. Роботу електричного струму позначають символом ...
А) k; Б) q; В) Р; Г) А.
2. За якою формулою визначається кількість теплоти, що виділяється під час проходження електричного струму?
А) Б) В) Г) .
3. Процес утворення позитивних і негативних йонів та вільних електронів з молекул (атомів) газу, називають ...
А) Самостійним газовим розрядом; Б) Несамостійним газовим розрядом;
В) Газовим розрядом; Г) Йонізацією газу.
4. Яка потужність електрочайника, якщо за 2 хвилини роботи виділяється 240 кДж теплоти?
5. Який загальний опір і яка загальна сила струму в колі, якщо опори резисторів становлять R1 = 100 Ом, R2 = 70 Ом і R3 = 30 Ом. Сила струму в першому резисторі 2 А.
6. Дві лампочки опорами 70 Ом і 130 Ом з’єднані паралельно. Обчислити потужності струму в лампочках і загальну потужність, якщо сила струму в першій лампочці 2 А?
7. Яку масу води нагріє електрокип’ятильник потужністю 1 кВт на 100˚С за 10 хвилин? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг∙˚С).
“З’єднання провідників. Робота і потужність електричного струму. Електричний струм в різних середовищах”.
8 клас ІV варіант
1. Електричний струм в газах зумовлений рухом ...
А) Електронів; Б) Негативних йонів;
В) Йонів і електронів; Г) Позитивних і негативних йонів.
2. Потужність електричного струму визначають за формулою ...
А) Б) В) Г) .
3. Розряд, який не припиняється після припинення дії йонізатора, називають ...
А) Самостійним газовим розрядом; Б) Несамостійним газовим розрядом;
В) Газовим розрядом; Г) Йонізацією газу.
5. Яка маса міді виділиться під час електролізу за 5 годин, якщо сила струму 4 А? Електрохімічний еквівалент міді 0,33 мг/Кл.
5. Опори мішаного з’єднання трьох резисторів становлять R1 = 40 Ом, R2 = 20 Ом і R3 = 80 Ом. Яка сила струму і яка напруга на кожному з резисторів, якщо загальна напруга 200 В?
6. Дві спіралі, з опорами R1 = 34 Ом і R2 = 68 Ом з’єднали послідовно. Яка кількість теплоти виділиться в них протягом 10 хвилин, якщо напруга на другій спіралі 136 В?
7. За який час електрочайник потужністю 1,2 кВт за 10 хвилин нагріє 3 кг від 20˚С до 100˚С, якщо його ККД 70% ? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг∙˚С).
Для заміток
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________