Методичні рекомендації щодо фізичної підготовки юних футболістів. Гарний посібник для вчителя під час вивчення модуля " Футбол" Можна використовувати як презентацію на урок так и для опрацювання домашнього завдання.
Презентацію підготувала : вчитель фізичної культури. Ганнівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ» Кривошея Тетяна Григорівна
Номер слайду 2
Модуль футбол
Номер слайду 3
Фізична підготовка футболіста
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Особливості техніки футболу. Техніка пересування
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Техніка польового гравця. Польові гравці використовують усе різноманіття техніки пересувань і техніки володіння м'ячем. Тому кожен гравець повинен володіти стабільною навичкою виконання всіх груп прийомів
Номер слайду 8
Удари по м'ячу
Номер слайду 9
Номер слайду 10
Номер слайду 11
.
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Удари по м'ячу, що летить. Так як швидкість м'ячів, що летять, найчастіше вище, ніж тих, що котяться, то головні труднощі полягають у визначенні місця зустрічі з м'ячем, що летить. При ударах по м'ячах що опускаються і низько летять структура руху схожа з ударами по м'ячах, що котяться. Удари з поворотом і з напівльота мають деякі особливості Удар з поворотом використовується для зміни напрямку польоту м'яча і виконується середньою частиною підйому . Опорна нога повертається в напрямку удару. Тулуб відхиляється убік опорної ноги. З поворотом тулуба починається ударний рух у горизонтальній площині.
Номер слайду 14
Номер слайду 15
Удар по м'ячу головою
Номер слайду 16
Номер слайду 17
Зупинки м'яча
Номер слайду 18
Номер слайду 19
Номер слайду 20
Номер слайду 21
Номер слайду 22
Ведення м'яча
Номер слайду 23
Обманні рухи (фінти)
Номер слайду 24
Номер слайду 25
Номер слайду 26
Відбирання м'яча
Номер слайду 27
Ловіння м'яча
Номер слайду 28
Номер слайду 29
Відбивання м'яча
Номер слайду 30
Переведення м'яча
Номер слайду 31
Кидки м`яча
Номер слайду 32
Технічна підготовка футболіста
Номер слайду 33
Номер слайду 34
Номер слайду 35
Номер слайду 36
Номер слайду 37
Організа́ція Об’є́днаних На́цій з пита́нь осві́ти, нау́ки і культу́ри, скорочено ЮНЕСКО — міжнародна організація, спеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй, яка при співпраці своїх членів-держав у галузі освіти, науки, культури сприяє ліквідації неписьменності, підготовці національних кадрів, розвиткові національної культури, охороні пам’яток культури тощо. На 2011 вона охоплювала 193 країн-держав; консультативний статус при ній мають неурядові організації (приблизно 250). Головний осередок ЮНЕСКО знаходиться в Парижі. Дякую за увагу!