Методична розробка відкритого засідання наукового товариства здобувачів освіти у формі краєзнавчої гри “Що?Де?Коли?”

Про матеріал
Методична розробка відкритого засідання студентського наукового товариства може бути використана викладачами/вчителями під час проведення відкритого заняття з англійської мови, позакласного заходу чи факультативу. Заняття розроблено у формі змагання-вікторини. Рекомендовано об'єднати здобувачі освіти у команди перед початком проведення заняття. Для кожної команди створено робочі аркуші зі завданнями. Також конспект містить ключі-відповіді для перевірки завдань та презентацію для проведення змагання. (Всі фото- та відеоматеріали взято з мережі Інтернет).
Перегляд файлу

Методична розробка відкритого засідання

наукового товариства здобувачів освіти у формі краєзнавчої гри

“Що?Де?Коли?”

Підготували: викладачі іноземної мови ФКТБП ВНУ імені Лесі України

Ніна Новосад, Людмила Шутовська

Мета:

  •                   навчальна: поглибити базові знання, вміння та навички здобувачів освіти з англійської мови; перевірити знання студентів з тем “Мистецтво”, “Кіноматограф”, “Література”;
  •                   розвивальна: розвинути творчі й інтелектуальні здібності студентів, інтерес до навчання, наполегливість та самостійність; розвивати вміння працювати в команді;
  •                   виховна: виховувати інтерес до вивченя іноземної мови, взаємоповагу та толерантність.

Завдання:

  •                   сприяти поглибленому засвоєнню програмного матеріалу з англійської мови;
  •                   формувати інтерес до вивчення навчальної дисципліни;
  •                   розвивати мислення, уміння висловити власну думку англійською мовою;
  •                   приділяти більше уваги самостійній та творчій роботі здобувачів освіти, навчати їх працювати з словником, довідковою літературою та різноманітними інтернет-джерелами;
  •                   розширювати світогляд здобувачів освіти з питань особливостей способу життя сучасного покоління у різних культурах;
  •                   сприяти всебічному розвитку гармонійної особистості та виховувати «громадянина світу».

Обладнання:

  •                   презентація;
  •                   роздатковий матеріал;
  •                   відео- та аудіоматеріали.

Перебіг заняття:

  1.               Організаційний момент.
  •                   перевірка готовності до заняття;
  •                   об'єднання здобувачів освіти у команди та визначення капітана;.
  1.               Основна частина

Teacher: Good morning, dear students! (Slide 1)

Today we are going to have an interesting journey to the world of art and literature! So today we have got three teams which are going to compete! Our competition is divided into three stages. Firstly, you are going to guess the world-famous building! Secondly, you are going to listen to the trailers of the world-known films and find out the name. Finally, you need to guess the book from the first line. Hope, you are ready. Let’s start our journey. (Slides 2)

Task 1. Famous landmarks

Teacher: Students! Look at the screen. You need to look at 10 pictures of famous buildings and write down the name and the country where it is situated. Pay attention, you need to write into your worksheets. You are going to have 30 seconds for each picture. Let'sts start! (Slides 3-13)

(Teacher shows the first picture, students discuss and write down the answer).

Task 2. Famous movies

Teacher: Students! Be attentive! You are going to listen to excerpts from popular movies. Your task is to guess the name of the movie and write the answer into your worksheet. Get ready! We start now!

(Teacher plays the excerpts from the movies, students guess and write the answers). (Slide 15, 16)

Tip: you have got the link into the teacher’s notes or you can open the slide with the links, but don't show your screen to our students.

Task 3. Famous books

Teacher: Students! Look at the screen, read and listen the first line from the book and guess what book it is and the author.

Teacher: Well done, students! Let’s check your answers and find out the winner! (Slides 15-17)

(Teacher checks the answers, students can watch the trailers of the film)

  1.               Підсумок

Визначення та нагородження переможців.

 

 

 

 

 


Teacher’s notes. Keys

Task1. Famous landmarks

Picture of a famous landmark

Name, country

Points

1

golden gate bridge USA

Golden Gate Bridge, United States

10

2

Taj Mahal

Taj Mahal, India

10

3

Eiffel Tower in Paris and Seine

Eiffel Tower in France

10

4

https://www.kids-world-travel-guide.com/images/xchina_wall_ssk500.jpeg.pagespeed.ic.g_9Qpc2Tzf.jpg

Great Wall of China

10

5

Statue of Liberty in New York USA

Statue of Liberty in the USA

10

6

Sydney Opera House by Tooy Krub/Shutterstock

Sydney Opera House in Australia

10

7

Результат пошуку зображень за запитом пізанська вежа

Leaning Tower of Pisa in Italy

10

8

Результат пошуку зображень за запитом big ben

Big Ben, England

10

9

The White House, the USA

10

10

Результат пошуку зображень за запитом coliseum italy

The Colosseum or Coliseum, Italy

10

Total

100

Task 2. Films

1. Frozen II: https://www.youtube.com/watch?v=bwzLiQZDw2I&ab_channel=WaltDisneyAnimationStudios

2. Harry Potter: https://www.youtube.com/watch?v=VyHV0BRtdxo&ab_channel=RottenTomatoesClassicTrailers

3. Home Alone: https://www.youtube.com/watch?v=Fmih-zWIjGY&ab_channel=TrailersPlaygroundHD

4. Pirates of the Caribbean: https://www.youtube.com/watch?v=yRh-dzrI4Z4&ab_channel=Sunderbraze

5. Titanic: https://www.youtube.com/watch?v=lbaV1kqxZ50

Task 3. Books

«…Mr and Mrs Dursley, of number four, Privet Drive, were proud to say that they were perfectly normal, thank you very much. They were the last  eople you’d expect to be involved in anything strange or mysterious, because they just didn’t hold with such nonsense…»

The answer: «Harry Potter and the Philosopher's Stone» by. J.K. Rowling


Students’ worksheet

WHAT? WHERE? WHY?

Name of the team _________________________________________

1. FAMOUS LANDMARKS (100 points)

Task: write the name of the famous place and the country where it is situated

(1 answer – 10 points)

Write your answers below

POINTS

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

 

 

6.

 

 

7.

 

 

8.

 

 

9.

 

 

10.

 

 

Total

 

2. FILMS (100 points)

Task: listen to the record and write the name of the film.

P.S. You won’t see the films, only hear! One answer – 20 points

Write your answers below

POINTS

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

 

 

Total

 

3. BOOKS (100 points)

Task: listen to the first two sentences of the book; write the title and the author of the book

____________________________________________________________________

Points____________

Total score______________________

docx
Додав(-ла)
Новосад Ніна
Додано
3 серпня 2023
Переглядів
132
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку