Міні проєкт «Фігурка з пластиліну»

Про матеріал
Що таке творчий проект Проект – це творча діяльність, спрямована на досягнення визначеної мети, вирішення якої-небудь проблеми. Проектуванням називають сам процес роботи над проектом, а також підготовка комплекту проектної документації. Проектна діяльність – це діяльність зі створення нового, потрібного виробу або послуги.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Міні проєкт «Фігурка з пластиліну»

Номер слайду 2

Що таке творчий проект. Проект – це творча діяльність, спрямована на досягнення визначеної мети, вирішення якої-небудь проблеми. Проектуванням називають сам процес роботи над проектом, а також підготовка комплекту проектної документації. Проектна діяльність – це діяльність зі створення нового, потрібного виробу або послуги.

Номер слайду 3

Етапи проєкту

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Що таке ескіз і креслення. Ескіз – це умовне зображення виробу, намальоване від руки, без застосування креслярських інструментів, але з обов’язково витриманими “на око” пропорціями між його окремими частинами, тобто це попередній, приблизний начерк виробу. Креслення – це умовне зображення окремої деталі або виробу, виконане з використанням креслярських інструментів. Креслення вважається головним графічним документом. Якщо вміти правильно читати креслення, то з них можна дізнатися, які розміри зображеного на них виробу, з якого матеріалу він має бути виготовлений, які його зовнішній вигляд і форма. На кресленні всі розміри виробів і деталей проставлені в міліметрах.

Номер слайду 6

Пластилін - це безпечний матеріал для творчості, але деякі правила безпеки варто дотримуватися: Миття рук: Перед тим як приступити до роботи з пластиліном, слід добре вимити руки милом та водою. Пластилін може стати брудним, і важливо, щоб він не потрапив у рот або на очі. Не їсти пластилін: Пластилін не призначений для споживання. Переконайтесь, що діти розуміють, що його не можна їсти. Використовуйте за призначенням: Використовуйте пластилін тільки для створення творчих виробів і фігурок. Не використовуйте його для інших цілей, наприклад, як їжу або лікарський засіб. Зберігання: Пластилін краще зберігати в контейнерах або пакетах, які надаються разом з ним. Зачиняйте їх після використання, щоб запобігти висиханню пластиліну. Праця на чистому поверхні: Пластилін легко забруднюється, тому краще працювати на чистій поверхні або застелити стілець папером чи плівкою для зручності. Уникайте контакту з теплом: Пластилін може розтопитися при нагріванні. Тримайте його подалі від джерел тепла, таких як обігрівачі, директне сонце або гаряча вода. Уникайте контакту з вологою: Пластилін також не любить вологу. Зберігайте його в сухому місці, щоб він не став надто липким. За дотримання цих правил, робота з пластиліном буде безпечною і приємною творчою забавою.

Номер слайду 7

Дякую за увагу!

pptx
Пов’язані теми
Технології, 5 клас, Презентації
Додано
28 листопада 2023
Переглядів
182
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку