Конспект уроку з англійської мови. Вчитель Томинобалківського ЗПЗСО : Степаненко І.В.
Клас___3____ Дата _________
Тема: Світ професій. Jobs.
Підтема: Презинтація лепбуку «Професії» Lapbook “Jobs.” Presentation
Мета:
навчальна : повторити та узагальнити лексичні одиниці теми; повторити граматичні структури теми, запитальні реченняWhat does he do? Are you a doctor?; формувати навички говоріння;
розвивати: розвинути увагу й зорову пам’ять; комунікативні навички;
виховна: вміння працювати в колективі; повагу до оточуючих, інтерес до професій та до вивчення англійської мови.
Обладнання: Підручник Smart Junior 3, робочий зошит, Лепбук «Професії» картки для роботи на дошці. Ноутбук ,запис пісні “ Professions”,кросворд.
Тип уроку: узагальнення та систематизації знань, презентація учнівських Лепбуків.
Лепбук : "Професії" НУШ. Дана розробка удосконалить, поглибить, розширить та систематизує знання здобувачів освіти про професії. Лепбук містить картки різних професій, квітку -схему «Для чого потрібно мати професію»,розкриває питання ким дитина хоче бути за професією, розгортку «Де працюють люди», пісню з Qr-кодом для співу, карманчики -дієслова «Що робити дитині кожен день,щоб мати професію» , Слова -професії для поєднання «Хто і де працює, дидактичні ігри, творче завдання та інше. І головне діти самі пишуть підсумок :» Всі професії важливі.»
Схематичний план уроку
І.Початок уроку.
1. Орг. момент.
2.Фонетична зарядка.
ІІ. Основний етап уроку.
3.Повідомлення теми уроку .Робота у зошиті.
4. Читання .Робота з картками.
5. Перевірка д/з. презентація лепбуку
5.Фізкульт. хвилинка .Пісня
6. Показуха. Кросворд.
ІІІ. Заключна частина .
7. Підведення підсумків уроку. Виставлення оцінок.
8. Пояснення д/з.
Хід уроку
Greeting and Warm- up Математична грамотність |
Teacher: Hello ,children ! How are you today ? Pupils: I am great! I am wonderful. Teacher: What professions do you know? Pupils:Doctor, teacher , dentist Lets count how many jobs do we know? Excellent! Good for you!
|
Aim |
Look at the blackboard and read the topic of our lesson .Our topic today is “Lapbook “ Jobs.” Presentation ” Today we are going: to speak about professions; to read; to write, work in pairs, ask & answer the questions, read texts, sing a song. We will play games and do some tasks. And at the end of our lesson we will see who knows about the topic more, tell what you want to be. |
Writing
Reading |
1. Teacher: I have written some words on the blackboard. You will go to the blackboard one by one and put the missing letters in these words. Who is ready to start? Poli..e of..ice r , F a..mer , Mu..ician, Dri..er , Te..cher, C ..ef , Do..tor, Wai..er, Fo..tball pl..yer. Open your copybooks and write the date and topic of our lesson. Look at the screen, please. Let’s check the words And now answer the questions What does he do? 2.Match the words with their definitions. 1. singer a)teaches pupils 2. football player b)makes cakes 3. teacher c) treats people 4. doctor d)sings songs 5. musician e)plays football 6. driver f)works in the field 7. chef g)drives cars 8. farmer h)plays the piano Look at the book, please. Let’s check the words. Lets read and translate the sentences. This card you can glue to your Lapbook. |
Check on Homework. |
Вчитель:Ваше домашне завдання було вивчити та презентувати ваш власний лепбук. Давайте згадаємо, що ж це таке. Учень: Лепбук -це інтерактивна папка -розгортка для цікавого вивчення матеріалу. Вчитель: давайте подивимося на ваші лепбуки та послухаємо ваші презентації. |
Lapbook “Jobs.” Presentation Speaking |
Let start our presentation. Who is ready to start? T: Good answer, Karina. Підійди до таблиці вербального оцінювання і вибери собі оцінку за свою презентацію. Подумай, що тобі вдалося, а що ще слід допрацювати.(Самооцінювання). Яку оцінку, діти, ви поставите Каріні за її роботу? (Взаємооцінювання) |
Фізкультхвилинка Phonetic exercises |
So, we are very tired. Let`s sing a song and do the exercises. Stand up, please! Look at our TV! Song “People work! |
Сrossword |
Children, look at the blackboard and do the crossword. |
Homework |
Open your day-books and write down your hometask. Дописати кросворд , вивчити речення з карточки у лепбуці . Хто що робить. Dentist fixes teeth. |
Summarizing |
Lets say again the value of our lesson: Every job is important! What do you like the best today? You worked very good . Find your marks on your book. Thank you . Good bye. |
|
|
makes cakes
plays football
treats people
sings songs
fixes teeth
puts out fires