5 жовтня о 18:00Вебінар: Використання дитячого фольклору на уроках іноземної мови

НУШ Цифровий кейс 2 тиждень "Наш клас"

Про матеріал

Шановні коллеги! Пропоную до Вашої уваги «Цифровий кейс» (1клас)

В основу «Цифрового кейсу» покладено Модельну навчальну програму для першого класу, розроблену учасниками проекту «Нова українська школа» під керівництвом Р. Шияна та сконструйовано на основі потижневого планування освітнього процесу з окресленням теми тижня.

Увага! Данні матеріали взято з мережі Інтернет та мною упорядковані.

2 тиждень «Наш клас»

 • 1.Правила для учнів 1-4 класів (відео)
 • 2.Спілкування дівчаток і хлопчиків (презентація)
Зміст архіву
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Як спілкуються дівчатка і хлопчики в нашому класі? Чому часом дівчатка вважають хлопчиків нецікавими? Чому іноді хлопчики не можуть зрозуміти проблем дівчаток? Які є справи, що необхідно і можна робити разом?

Номер слайду 3

Правила для хлопців Не ображати дівчат і не глузувати з них. Поступатися дівчатам місцем. Допомагати нести важкі речі. Заступатися за дівчат, не дозволяти їх кривдити. Робити дівчаткам гарні компліменти.

Номер слайду 4

Правила для дівчат Не обзивати хлопців. Обговорювати з хлопцями прочитані книжки. Допомагати хлопцям прибирати робоче місце. Просити в хлопців допомоги. Радіти за гарні вчинки хлопців.

Номер слайду 5

Чоловіки – опора сім’ї і суспільства. На їхні плечі лягає найважливіша і найвідповідальніша праця. Чоловік повинен бути сильним і мужнім.

Номер слайду 6

На жінку покладена найважливіша у світі місія – продовження людського роду. Від жінки залежить, чи буде оселя затишна і привітна, а діти – добре виховані, ситі і доглянуті.

Номер слайду 7

Дайте поради

Номер слайду 8

Дайте поради

Номер слайду 9

Дайте поради

Номер слайду 10

Поясніть прислів’я Стався до інших так, як хотів би ти, щоб вони до тебе ставилися. Сварка до добра не приводить. Бійкою правий не будеш. Принижуючи інших, сам принижуєшся. Не смійся з іншого, щоб тобі не було того.

Номер слайду 11

Правила спілкування зі старшими Виявляй повагу до старших. Не втручайся в розмову старших. Звертайся до них по допомогу, не забуваючи про “чарівні слова”. Не бери приклад з тих старших, які погано поводяться з людьми, говорять грубі слова, мають шкідливі звички.

Номер слайду 12

Тест “Чи приємно з тобою спілкуватись?” Ти більше слухаєш, ніж говориш. Ти завжди можеш знайти тему для спілкування навіть з незнайомою людиною. Ти завжди уважно слухаєш співрозмовника. Ти любиш давати поради. Якщо тема розмови тобі нецікава, ти покажеш це співрозмовникові.

Номер слайду 13

6. Тебе дратує, коли тебе не слухають. 7. У тебе є власна думка на кожне питання. 8. Якщо тема розмови тобі незнайома, ти будеш її розвивати. 9. Ти любиш бути у центрі уваги. 10. Є хоча б три питання, з яких ти маєш ґрунтовні знання. 11. Ти добрий оратор.

Номер слайду 14

1 – 3 бали Ти або мовчун, з якого не витягнеш ні слова, або такий комунікабельний, що тебе бажають уникати, але факт є фактом: спілкуватися з тобою не завжди приємно, але завжди важко. Тобі слід над цим подумати.

Номер слайду 15

4 - 9 балів Ти, мабуть, не дуже комунікабельна людина, але завжди уважний і приємний співрозмовник, хоча можеш бути дуже неуважним, коли не в гуморі, але в такі хвилини ти не потребуєш великої уваги до своєї персони від людей.

Номер слайду 16

9 – 11 балів Ти, мабуть, одна з найприємніших у спілкуванні людина. Навряд чи друзі можуть без тебе обійтися. Це чудово. Виникає тільки одне запитання: твоя роль тобі дійсно приємна завжди чи іноді тобі потрібно грати, як на сцені.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 5
Оцінки та відгуки
 1. Письменна Тетяна Іванівна
  Щиро вдячна за матеріал!
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Костенко Валентина Іванівна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 3. Федорова Валентина
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 4. Чернецька Олена
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 5. Супрун Мирослава Дмитрівна
  Чудові правила для учнів****
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
Показати ще 2 відгука
zip
Додано
31 липня 2018
Переглядів
13927
Оцінка розробки
5.0 (5 відгуків)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку