Тема уроку: Одяг
Мета уроку: Сформувати лексичні навички до теми «Одяг»; розвивати мовлення і словниковий запас учнів; виховувати працьовитість, увагу, спостережливість; створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Обладнання: зошити, ручки, ноутбук, роздатковий матеріал (картки), роздрукований кросворд, малюнки за темою.
Хід уроку
І. Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх)
ІІ. Фонетична розминка
Прошу учнів повторити за мною: głowa, zęby, ręce, ząb, włosy, policzek.
III. Актуалізація опорних знань.
Бесіда:
IV. Оголошення теми та мети уроку.
Розгортаємо зошити, записуємо дату.
Temat: Ubranie
(Вчитель роздає малюнки, учні підписують слова)
Учні за бажанням зачитують записані слова (3-4 учні).
V. Практичні завдання і вправи.
Учні діляться на 4 команди і виконують кілька завдань.
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |
Виграє та команда, яка була першою в двох або трьох конкурсах.
VI. Закріплення теми.
Опиши одяг свого однокласника, а інші учні мають здогадатися, про кого йдеться.
VII. Домашнє завдання.
Вивчити слова, виконати вправу:
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |
Podko...zulek, s...eter, spodn...e, b...ty, sp...dnica, garnit...r. |