Організація та проведення навчально-польових зборів у 2024 роціКЗ «ЦПРПП» Козівської селищної ради
Номер слайду 2
- Відповідно до ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", -Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу",- Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30листопада 2000 року № 1770, - спільного наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації та Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 04/12.01.2024 року № 2/2.1-06/ 25 агд «Про проведення у 2023/2024 навчальному році навчально-польових зборів (навчально-тренувальних занять) із предмета «Захист України» у закладах загальної середньої освіти області»,- а також
Номер слайду 3
На виконання навчальної програми з предмету "Захист України", з метою закріплення набутих знань та навичок на завершальному етапі навчання дисципліни проводяться навчально-польові збори з юнаками та заняття з медико-санітарної підготовки з дівчатами, учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти. Програма для проведення навчально-польових (тренувальних) зборів/занять не залежить від потижневого навантаження і розрахована на 18 навчальних годин ( 3 дні по 6 годин).
Номер слайду 4
Алгоритм проведення навчально-польових зборів: Формування списків учнів ( погодження з ТЦК). Допуск до стрільб. (Сімейний лікар надає допуск юнакам (кого не допускає, вказує код хвороби), а також надає допуск до стрільб дівчатам). Підготовка і затвердження плану заходів з питань підготовки і проведення навчально-польових зборів, видання наказу про організацію та проведення зборів. Проведення цільового інструктажу з безпеки життєдіяльності з обов’язковою реєстрацією в журналі. Після проведення стрільб для контролю виконання надіслати СМС від територіальної громади. Інформувати, відповідно до спільного наказу Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти щорічним звітом (додаток 3 спільного наказу – довільна форма) про стан військово-патріотичного виховання до 05 червня 2024 року, включивши результати проведення трьохденних навчально-польових зборів (навчально-тренувальних занять) (додаток 2 спільного наказу). Підписувати папки-повідомлення назвою громад, щоб пізніше не перейменовувати їх.
Номер слайду 5
Перелік документів для організації та проведення навчально-польових зборів:
Номер слайду 6
Особливості заповнення класного журналу. Предмет «Захист України» Семестрова оцінка виставляється без дати до класного журналу в колонку з надписом «І семестр», «ІІ семестр». Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичних оцінок. Семестрова оцінка може підлягати коригуванню. Скоригована семестрова оцінка виставляється без дати в колонку з надписом «Скоригована» поруч із колонкою І семестр або ІІ семестр . Колонки для виставлення скоригованих оцінок відводяться навіть за відсутності учнів, які виявили бажання їх коригувати. В 11 класі на окремій сторінці записуються навчально-польові заняття(збори) та виставляються оцінки з тактичної підготовки, вогневої підготовки, домедичної підготовки. Перед річною оцінкою виставляється підсумкова за навчально-польові заняття (збори).
Номер слайду 7
Якщо учень не брав участі в навчально-польових зборах, педрада повинна прийняти рішення про виставлення йому оцінки за збори на основі семестрових оцінок. Якщо учень перебуває на сімейні формі навчання, вчитель надає йому завдання у вигляді тестів і виставляє оцінку за навчально-польові збори. Якщо були учні не допущені до навчально-польових зборів, то в звіті подаєте «хв».
Номер слайду 8
Особливості заповнення електронного журналу. Предмет «Захист України»