Орієнтований план уроку у 2 класі. "Шкільні речі. Числа 11-20"

Про матеріал
Орієнтований план уроку у 2 класі. "Шкільні речі. Числа 11-20" Урок узагальнення знань. Робочий зошит використано теж Карпюк.
Перегляд файлу

Тема: Тепер ти можеш…

Мета: узагальнити та систематизувати лексико-граматичний матеріал з теми: « School things»;
Тренувати учнів в складанні речень з опорою на наочність; узагальнити і закріпити знання, набуті на попередніх уроках.
формувати уміння в учнів самостійно працювати над завданнями;

Розвивальна: розвивати лінгвістичні здібності, увагу та уявлення, кмітливість та здогадку, мовленнєву компетенцію; розвивати творчі здібності логічне мислення, мовну догадку та комунікативні навички.

Виховна: виховувати повагу до співрозмовника ; до своїх товаришів. вчити керуватися емоціями в ігрових ситуаціях; прищеплювати цікавість до навчання та інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання:  робочі зошити, картки, книжки, картки зі словами, м’яч.

                                                         Хід уроку

I.Початок уроку.                                                                                                               1.Організаційний момент. Повідомлення теми і мети уроку

 

Привітання «Hello friends»

Визначення настрою за допомогою малюнків на дошці.

 

Сьогодні ми з вами повторимо все, що є у розділі «Моя школа». Ви будете розігрувати діалоги та грати в ігри, читати й писати. Let’s start our lesson.

 

2. Warming up . Уведення в іншомовну атмосферу.

1)  Рахуємо з м’ячем.

Перед початком вчитель показує картки з числами 11—20 називає їх,
учні повторюють, потім хором рахують від 11 до 20 (ритміка) і нарешті всі рахують ланцюжком, передаючи м»яч  один одному.

Основна частина уроку
Pronunciation
Practice
1. Тренування у вимові звуків.
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте
повторимо скоромовку, яку вивчили (поторюємо за допомогою скоромовки на дошці)

 

 

2. Навчання читання.

Гра «Знайди слово»

На дошці написані слова без відступів, учні повинні обвести і вимовити слово.

Гра «Склади слова». (робота в групах)
Учні отримують набір карток (НО3), з яких мають утворити складні слова. Учні,
що впорались із завданням, мають вигукнути: «Bingo!» По закінченні роботи учні
ланцюжком читають складені слова. Учитель стежить за правильністю відповідей.
Т: Make up words. Складіть слова.

Нагадати правила читання (на дошці)

3. Повторення лексичного матеріалу.
1) Гра «Покажи мені».

За командою вчителя, учні повинні вказати на предмет, який загадує вчитель.

4. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 1 (с. 50).
Перед початком роботи учитель нагадує учням правила вживання вказівних
займенників this/that. Учні ланцюжком ставлять один одному запитання за зразком, поданим у вправі, та відповідають на них. Учитель контролює правильність
виконання завдання.

2) Гра «Так чи ні»

Перед початком роботи учитель нагадує учням правила вживання структури «Is it a?» Учні діляться на дві команди «Yes, it is» «No, it is not». Якщо речення потребує відповіді «так», то відповідає разом 1 команда, якщо «ні» - друга

3) Гра «Де моя ручка?»

Перед початком роботи учитель нагадує учням вивчені прийменники. Потім за допомогою ручки і пеналу запитує, де ручка, учні ланцюжком відповідають.

5. Фізкультхвилинка.
Учитель вимовляє рядки вірша та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.

7. Письмо.

Робота у робочих зошитах.

Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?

Резервні завдання

Гра  «Сніжки»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
10 лютого 2019
Переглядів
2190
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку