План-конспект уроку з англійської мови до підручника А. М. Несвіт з теми Відпочинок і дозвілля "Що ти робиш протягом тижня? Множина іменників. "

Про матеріал
Тема 2: Відпочинок і дозвілля Підтема: Що ти робиш протягом тижня? Множина іменників. Мета: Навчальна: повторити правила утворення множини та однини іменників та цифри; повторити особові та присвійні займенники; удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, мовлення; формувати правильну вимову слів англійської мови. Розвивальна: розвивати пам’ять, увагу, мислення, інтонаційний та фонетичних слух. Виховна: виховуватиповагу один до одного. Компетентність¬¬¬: учити уважно стежити за презентованою інформацією, учити працювати у групі, розуміти і відтворювати мовленнєві зразки наслідуючи вчителя, уміти працювати з підручником. Типуроку: Урок формування навичок і вмінь Обладнання: підручник А. М. Несвіт, набори карток зі словами в однині та множині, цифри, присвійні займенники
Перегляд файлу

 

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpghttps://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpghttps://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgКлас:  2                                 Урок № 19                               Дата:

 

Тема 2: Відпочинок і дозвілля

 

Підтема: Що ти робиш протягом тижня? Множина іменників.

 

   Мета:

  • Навчальна: повторити правила утворення множини та однини іменників та цифри; повторити особові та присвійні займенники; удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, мовлення; формувати правильну вимову слів англійської мови.

 

  • Розвивальна: розвивати пам’ять, увагу, мислення, інтонаційний та фонетичних слух.
  • Виховна: виховуватиповагу один до одного.
  • Компетентність­­­: учити уважно стежити за презентованою інформацією, учити працювати у групі, розуміти і відтворювати мовленнєві зразки наслідуючи вчителя, уміти працювати з підручником.
  • Типуроку: Урок формування навичок і вмінь
  • Обладнання: підручник А. М. Несвіт, набори карток зі словами в однині та множині, цифри, присвійні займенники

 

Хід уроку

 

І.

Орг.

Момент

7хв

 

  1. Привітання

T: Good morning children!

     How are you today?

Ps: Good morning teacher!

      We are fine? And you?

T: I’m fine, too.

  1. Повідомлення теми та мети уроку:

At this lesson we’ll remember how to speak about things we usually do; you’ll practicein using pronouns and telling the number of things. Besides, we’ll practice vocabularyon the topic «Let’s Have Fun!».

  1. Введення в іншомовну атмосферу­­­:
  • Фонетична розминка:«Гра Звук-помічник»

(Додаток 1)

[eı]    [f]   [m]   [n]   [r]  

 

T: Look at the blackboard. Listen to me and repeat.

Jane                 cake           day            ray           rain               mail

gate                  mate          may           play         again             fail

make                plate          say            way          nail             hail

 

T: What sound do you hear in all words?

Ps:[eı]   

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgT: Listen to me and repeat.( whisper)

  • Повторення цифр Від 1 до 10

T: Look at the blackboard, please. What we can see?

Ps: We can see the numbers.

T: Read all together the number and shows finger.

T+PS: one, two, three…..(shows one finger, two finger…)

 

 

 

«Гра Цифрове Лото» + Фізкультхвилинка(Додаток 2)

T: Listen to me and check the number of your card.

    Number three. Clap your hands three times together.

Numbersix.Stomp your feet six times together.

 

 

 

Учитель вітає учнів і запитує, як у них справи.

Повідомляє тему та мету уроку.

 

 

 

 

 

Учитель просить дітей подивитись на дошку і прочитати слова звертаючи увагу на вимову звука

[eı]   Потім учитель читає пошепки, а учні мають прислухатись та правильно повторити слово.

 

Учитель просить дітей подивитись на дошку і повторити числа показуючи їх на пальцях

 

 

Учитель об’єднує

учнів у групи по 3-4 дитини та дає їм білет гри. І пояснює правила. Вчитель називає число діти шукають його в білетах та виконують завдання. Наприклад плеснути в долоні три рази, тупнути ногами шість раз і т. інш.

ІІ. Основна частина

 

30 хв.

  1. Подання граматичного матеріалу множина іменників:

T:Listen,please. Ball – one (shows one finger) or many (shows many fingers)

Ps:(з допомогою вчителя) One! Ball! One!

T:Listen! Bikes! One or many?

Ps: One!

T:Listen! Bikes! One?

Ps: No, many!

T: Right! Bikes[s] Listen! Dolls! One?

Ps: No, many!

 

  1. Практика вживання

 

  • Робота з підручником. Завдання з письма

 

T:Open your books at page 40 (writes the number on the board), please.

I read “an apple”, one, you say “apples”, many. Let’s try.

 

 

 

 

 

 

 

 

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpg 

Фізкультхвилинка.

 

  • Групова робота«Гра – Однина-Множина»

(Додаток 3)

T: Look at me, please. I have got cards (shows the cards). Read, girl – one or many?

Ps: One!

T: Good, you put it here (puts the card on the right side of the desk). Next, read, please! Houses – one or many?

Ps: Many!

T: Fantastic! You put it here ( puts the card on the left side of the desk). Усі інші картки ви читаєте самі та розкладаєте їх по різним пачкам. Ready?(Додаток 2)

 

  • Завдання з аудіювання(Додаток 4)

T: Listen to me, please. Masha – he, she, you?

Ps: she!

Учитель показує на Sheна дошці та відповідний займенник, переробляє речення.

T: This is her car. Yes?

Ps: Yes!

T:Listen! This is Pasha’s robot. This is…

Ps: … his robot.

T: This…

Ps: This is his robot.

This is Kate’s books. – This are her books.

 

 

Учитель вимовляє слово, назву іграшки, та запитує однина чи множина.

 

 

 

 

 

 

 

Учитель просить відкрити підручники на сторінці 40 і подивитися на слова у вправі 1. Учитель читає іменники однини, учні утворюють множину. Учитель записує слова множини на дощці. Учні переписують

 

 

Учитель об’єднує учнів у групи по 3-4 учні та видає кожній групі картки зі словами однини та множини.

 

 

 

 

 

Учитель пише на дошці особові займенники в один стовпчик, а присвійні в інший. Учні мають прочитати та знайти співвідношення. Учитель читає речення та просить змінити ім’я на займенник.

ІІІ. Заключна частина

 

3 хв.

  1. Підсумок уроку

T: Thank you for the lesson.

What did we practise at this lesson?

What task was the most difficult to do?

What task was the most interesting to do?

 

 

 

 

  1. Домашнє завдання

Ex. 3 p. 40

 

 

Учитель дякує за добру роботу та гарні усмішки та виконання всіх завдань. Потім пояснює домашнє завдання

 

Учні повинні виконати вправу 3 на сторінці 40, написавши тільки номери та короткі відповіді біля них, переписувати запитання не потрібно.

 

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgДодаток 1

 

«Гра Звук-помічник»

 

 

 

[eı]   

 

[f]  

[m]  

 

[n]  

[r]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpg 

 

Jane                

gate

make

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgcake mate            plate         

 

 

 

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgday

may              say           

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgray

play

way

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgrain

again

nail

 

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgmail

fail

hail

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgДодаток 3

«Гра Однина – Множина».

 

girl

girls

house

houses

ball

balls

doll

dolls

kite

kites

bike

bikes

 

 

 

 

Додаток 4.

https://previews.123rf.com/images/macrovector/macrovector1403/macrovector140300131/26326195-Seamless-pattern-background-with-London-landmarks-and-Britain--Stock-Photo.jpgДодаток 2

 

 

3

5

7

9

2

4

 

1

6

9

4

8

5

 

5

8

6

3

2

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
10 лютого 2019
Переглядів
2133
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку