Патріотично-виховний захід до Дня козацтва. «Козацькому роду нема переводу».
Козацтво вчора, сьогодні, завтра; козаки – як захисники Батьківщини на сході України…Повагу до минулого і надії на майбутнє вчителі повинні виховувати в учнів в різний спосіб, в тому числі і за допомогою спортивно-розважальних свят.
Патріотично-виховний захід до Дня козацтва. «Козацькому роду нема переводу».
Мета: ознайомити учнів з історією українського козацтва; учити цінувати традиції збройного чину; виховувати патріотичні почуття; виробляти навички діяти колективно, підпорядковувати особисті
інтереси спільним, розвивати творчі та фізичні здібності учнів.
Інвентар та спорядження: музичний супровід, козацькі обладунки, обручи, м»ячи.
Місце проведення: спортивний зал _______.
Дата проведення: ___________.
Хід заходу.
Журі ( адміністрація школи, представники позашкільних закладів та представники ППКВЗ(н)).
Представлення команд: назва куріня та його дивіз.
Розповідь вчителя. Історія України- це значним чином історія визвольних воєн та запорізького війська. Зі зброєю в руках починали наші предки історичне минуле, тоді, коли організовували свою державу над Дніпром та визначали її кордони від Чорного моря до північних лісів і від Карпат до Кавказу. Сьогодні ми зібралися в цій залі, щоб показати, що ми гідні слави наших предків, що є ще порох у наших порохівницях.
Служити в козацькому війську вважалося найпочеснішою справою: матері гордилися синами, а ті, зокрема, відзначалися мужністю, побратимством та іншими хорошими рисами. Відтоді Україна не знала згуртованішої та й масовішої армії.
Саме у час відродження нашої держави за зброю взялись Українські Січові Стрільці, Українська Галицька Армія, Наддніпрянська Армія, Повстанські загони- усі виконували свій обов'язок, а зараз ми - їх нащадки, повинні захистити Державу та примножити славу пращурів. Кожне наступне покоління повинно берегти пам'ять про тих, хто відстояв та відстоює Україну, шанувати прадідів, дідів та сучасних воїнів, які загинули на фронтах, і брати приклад з їхньої мужності.
Козацтво вчора, сьогодні, завтра; козаки – як захисники Батьківщини на сході України… Про це нам розповідатимуть наші гості. (Представлення гостей.)
Бесіда з козаками.
ПРЕДСТАВЛЕННЯ КОМАНД. (Назва куріня, девіз).
Козацьки забави»:
Керівник гуртка пішохідного туризму … проводе інтелектуальний конкурс.
Журі підводе підсуши, та оголошує результати конкурсів.
Нагородження переможців.