Цікавий урок з англійської мови на тему "Іграшки". Містить цікаві завдання, ігри, аудіо і відео матеріали. Конспек уроку розроблений за програмою на основі Державного стандарту початкової освіти НУШ.
Тема: Підсумковий урок по темі «Іграшки»
Мета:
— Cтворити умови для активізації лексичних одиниць.
— Повторити вивчені літери англійського алфавіту.
— Забезпечити комунікативне середовище для розвитку навичок монологічного й діалогічного мовлення.
_ Вчити утворювати стверджувальні речення, вживаючи конструкцію
“ I have got … “
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
— Розвивати вміння сприймати тексту на слух.
— Створити умови для розвитку комунікативних здібностей учнів.
— Виховувати культуру спілкування
Обладнання: підручник, алфавіт, малюнки по темі « Іграшки»,
іграшки, кольори, відеозаписи, аудіо записи, програвач, ноутбук.
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Т: Good morning, children!
Ps: Good morning, teacher!
T. I am glad to see you. And now let’s sing a song. ( “Hello” song, відео)
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we’ll speak about toys, colours and numbers, remember English letters and sounds , we’ll play and sing. Let's start our lesson.
3. Фонетична зарядка.
Let’s do exercises for our tongues.
A black cat
Sat on the mat
And ate
A fat rat
4. Мовленнєва зарядка.
Let’s remember our questions.
What is your name?
How are you?
Where do you live? ( питають по рядам з мікрофоном)
Now make up the dialogues. (3 пари)
1. Повторення кольорів на картках
2. Вправа “Guess the missing word” ( аудіювання)
(Вчитель розказує віршик про кольори, а учні називають пропущене слово – колір)
Пральний засіб фірми Tide
По-англійські буде … .(white)
Море, де стоїть Артек
По-англійськи буде … .(black)
Колір лісу і долин
По-англійськи буде … .(green)
Колір звірів і мишей
По-англійськи буде … .(grey)
А у тітоньки Белли
Улюблений колір … .(yellow)
Небо чисте я люблю
Його колір буде … .(blue)
А ведмідь на прізвисько Бравий
Колір вибрав собі … .(brown)
3. Now, we’ll play a game .
I’ll name you the colour and you must show me this colour. ( В кожного на столі набір кольорових карток).
4. Повторення іграшок.
Our next task is name the toys. Who wants to ask?
What is this? It is a doll.
5. Повторення вживання запитання “ Is it a …”
Look at me, I have got a magic bag. There are many toys in this bag. I need one pupil. (Один учень вибирає іграшку, всі інші лежать з закритими очима. Потім іграшку ховаємо і діти запитують Is it a …? Yes, it is ( No, it is not)
6. Повторення числівників
Raise your hands and let’s count
7. Фізкультхвилинка
“ One, two, three, four, five”( відео)
8. Складання речень з структурою “ I have got a…”
Хто пригадає , як сказати англійською « У мене є…» (I have got a…)
Make up the sentences. (В кожної дитини є іграшка і вона складає речення)
9. Пісня-відео про іграшки.
10. Монологічне мовлення
Who wants to describe your favourite toy?
I have got a doll.
It is big.
It is blue. I like it.
11. Повторення букв.
а) Називають букви по картках
б) Пісня з буквами
с) Робота в групах ( назвати якомога більше слів з даним звуком)
e- pen, ten, desk, pencil, teddy, red
b- ball, box, blue, brown , black, brother
i- teddy, iguana, big, pink, family, sister, sing
III. Заключна частина
1. Підведення підсумків
У вас на партах є смайлики, якщо вам урок сподобався підніміть смайлик з посмішкою.
Що найбільше вам сподобалось робити на уроці?
T: let’s sing our “Good-bye song”