План-конспект майстер-класу на тему "Смаки та уподобання".

Про матеріал
План-конспект майстер-класу на тему "Смаки та уподобання" для учнів початкової школи.
Перегляд файлу

 

 

КЗ КОР «БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

 

ІМЕНІ І.С.НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО»

 

 

 

 

 

 

Конспект

майстер-класу

з англійської мови для учнів спеціалізованої школи № 1

 

 

 

 

викладача іноземної (англійської) мови  спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії

Заіченко Надії Вікторівни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Богуслав 2023

 

Заняття з англійської мови для учнів спеціалізованої школи № 1

Тема: Смаки та уподобання.

 

Мета: Тренувати вживання лексики з теми «Смаки та уподобання» та граматичної структури I like в усному мовленні шляхом ігрової діяльності.

Розвивати логічне мислення, пам'ять.

  Виховувати позитивне ставлення до занять з англійської мови. 

 

 

  

Хід заняття

 І. Початок заняття  

Привітання. Знайомство.

 T: Hi, Hello, Good morning, pupils. I’m glad to see you. 

 

What’s your name?

My name is________________

How are you? ( Як справи?)

Запитую дітей як їх звати, як у них справи слухаю відповіді та допомагаю.

                 

 Warm up

Фонетична зарядка. 

Тренування у вимові звуків [k], [ӕ ], [t]. 

Римівка      

A cat sat on a mat

ІІ. Основна частина 

Виконання практичних завдань учнями 

  1. Гра «Назви тварину»/ «Name the animal».

Мета гри: тренувати вживання лексичних одиниць по темі «Домашні улюбленці».

Учитель демонструє тварину на картинці і виразно, не у швидкому темпі називає її. Якщо назва тварини відповідає зображенню, діти повторюють назву тварини за вчителем.

  1. Гра «Назви тварину».

Мета гри: тренувати вживання лексичних одиниць по темі «Тварини».

Учитель: Діти, ведмедик Teddy не впевнений, що запам’ятав назви тварин правильно. Отож ведмедик хоче, щоб ви його перевірили. Ведмедик буде називати тварин і показувати вам їх. Якщо він говоритиме правильно, то ви повторюйте за ним, якщо ж ні - то не повторюйте, а сидіть тихенько.

  1. Гра «Що зникло? / What is missing?».

Мета гри: тренувати вживання лексичних одиниць по темі «Тварини».

Учитель: Діти, котик грався іграшками, а потім ліг спати. Бігла мишка, вхопила одну іграшку і побігла у нірку. Ви - котики, а хто з вас буде мишка? (Гра виконується у режимі дитина - дитина).

Дитина в масці мишки дає команду:

Close your eyes!

Open your eyes!

What is missing?

  1. Гра «Знайди» / «Find».

Мета гри: тренувати вживання лексичних одиниць по темі «Тварини».

Учитель: «Діти, ви - котики, у вас є cheese, milk, sausage, cream. Я - мишка. Ви заснули, я забрала у вас один продукт. Знайдіть його і назвіть англійською мовою».

  1. Гра «Відгадай загадку».

Мета гри: тренувати вживання лексичних одиниць по темі «Тварини».

Учитель: Діти, наш гість ведмедик приготував для вас сюрприз. Це - загадки. Слухайте їх уважно, але готуйте відповідь англійською мовою.(Звучать загадки українською мовою. Відповідь - слова, що відповідають мовному матеріалу заняття).

                          ІІІ. Заключна частина заняття.  

Підведення підсумків заняття.  

Прощання. 

Які ігри вам сподобалися?

Прощаємося goodbye, bye-bye, see you soon!

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
1 березня 2023
Переглядів
397
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку