План-конспект уроку для 2 класу

Про матеріал
План-конспект відкритого уроку на тему "My classroom" за підручником О.Карпюк (НУШ).
Перегляд файлу

 

Урок англійської мови

у 2 класі на тему:

 

«In My Classroom»

 

 

Classroom_blind.jpg

 

 

 

Підготувала: вчитель

англійської мови

                                                                                      Чумак В. В.

 Тема уроку:  In My Classroom (My Portfolio)

 

Цілі уроку:

 

Практична: 1. Розвивати вміння та навички читання, письма, монологічного та

                          діалогічного мовлення;

Освітня:        2. Розширити лінгвістичний кругозір учнів через країнознавчу

                          інформацію, яка міститься у мові, що вивчається;

                          3.Удосконалювати знання та вміння набуті на уроках англійської мови;

Розвивальна:  1. Розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять,

                          спостережливість, здатність до здогадки;

                          2. Розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність;

                          3. Формувати вміння учнів брати участь у мовленнєвій взаємодії з

                          партнерами по комунікації в парах;

 

Завдання уроку: 1. Повторити лексичні одиниці теми «У класній кімнаті». 

                              2. Практикувати учнів у вживанні тематичної лексики в

                          лексико-граматичних структурах “What is this?”, “What is that?,                                                                 

                                What are these?”, “What are those?”.

                              3. Повторити утворення множини іменників в англійській мові.

                              4. Удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків.

 

Тип уроку:    урок повторення і закріплення вивченого матеріалу.

 

Обладнання: тематичні та лексичні картинки, проектор, ноутбук,  відео та аудіо            матеріал до урок.

 

 

Хід уроку:

 

І. Introduction. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Greeting. Привітання.

T: Good morning, children! How are you today?

     Song “Hello!”

2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today you’ll revise the names of school things and practice the use of them in games and exercises. We shall recollect the use of plural forms of the nouns. And now let’s start our lesson.

II. Warming up. Введення в іншомовну атмосферу.

1.  «The Alphabet Song»

  2. Phonetic Drills. Фонетична зарядка.

     «Phonics Song»2

 

III. Основна частина уроку

 

1. Vocabulary Practice. Актуалізація раніше вивчених  ЛО по темі «In My            Classroom» та тренування їх у різних видах мовленнєвої діяльності.

 

  1. Діти, а давайте поділимося на 2 команди і пограємо у гру « Чи добре ми знаємо шкільне приладдя і що є у нашій класній кімнаті». Please, tell what school things you have got in your schoolbags. ( Повторення конструкцій: I have got/ We have got). Well done.

 

2. Listening Comprehension.

1)  Продовжуємо знову працювати у командах. Please, what school things there are in your classroom. ( Повторення конструкцій: This is/ These are; That is/ Those are). Well done. (Lesson 11-12, p.48)

 

3. Physical Activity. Фізкультхвилинка.

    Song «Clap Your Hands».

 

   4. Revising the Material. Виконання вправ на закріплення ЛО по темі. А зараз   

    попрацюємо трішки самостійно.

 

      1)  Підкресли правильну відповідь.

 

Пов’язане зображення 

1) Is this a book?  Yes, it is. / No, it isn’t.

 

 

2) Is this a ruler?  Yes, it is. / No, it isn’t.

 

Результат пошуку зображень за запитом "eraser" 

3) Is this an rubber?  Yes, it is. / No, it isn’t.

 

Результат пошуку зображень за запитом "copybook" 

4) Is this a sharpener?               Yes, it is. / No, it isn’t.

 

 

 

 

 

 

 

     2) Встав пропущені літери.

cartoon-owl-coloring-pageimages

                                  This is a p e_n.

                                  This is a pe n сil.

                                  This is a r u ler.

                                  This is a b o ok.

     3) Розгляньте уважно малюнки і обведіть правильну відповідь і       

          промовте вголос.    

 

Classroom_blind.jpg

 

1.It is a desk/blackboard

                                2. It is a bag/computer

3. It is a bookcase/chair

           4. It is a blackboard/ CD payer

 

 IV. Suming-up. Заключна частина уроку.

 

  1. Summarizing. Підбиття підсумків уроку.

 

T: Thank you, dear children, for your work today.

     Did you like the lesson? (Діти використовують конструктор «Лего»).

 

  Т: Our lesson is over! Good bye, children! See you next lesson!

 

 

doc
Додав(-ла)
Чумак Вікторія
Пов’язані теми
Англійська мова, 2 клас, Планування
НУШ
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
19 січня 2020
Переглядів
3090
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку