Урок англійської мови
у 2 класі на тему:
«In My Classroom»
Підготувала: вчитель
англійської мови
Чумак В. В.
Тема уроку: In My Classroom (My Portfolio)
Цілі уроку:
Практична: 1. Розвивати вміння та навички читання, письма, монологічного та
діалогічного мовлення;
Освітня: 2. Розширити лінгвістичний кругозір учнів через країнознавчу
інформацію, яка міститься у мові, що вивчається;
3.Удосконалювати знання та вміння набуті на уроках англійської мови;
Розвивальна: 1. Розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять,
спостережливість, здатність до здогадки;
2. Розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність;
3. Формувати вміння учнів брати участь у мовленнєвій взаємодії з
партнерами по комунікації в парах;
Завдання уроку: 1. Повторити лексичні одиниці теми «У класній кімнаті».
2. Практикувати учнів у вживанні тематичної лексики в
лексико-граматичних структурах “What is this?”, “What is that?”,
“What are these?”, “What are those?”.
3. Повторити утворення множини іменників в англійській мові.
4. Удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків.
Тип уроку: урок повторення і закріплення вивченого матеріалу.
Обладнання: тематичні та лексичні картинки, проектор, ноутбук, відео та аудіо матеріал до урок.
Хід уроку:
І. Introduction. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting. Привітання.
T: Good morning, children! How are you today?
Song “Hello!”
2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today you’ll revise the names of school things and practice the use of them in games and exercises. We shall recollect the use of plural forms of the nouns. And now let’s start our lesson.
II. Warming up. Введення в іншомовну атмосферу.
1. «The Alphabet Song»
2. Phonetic Drills. Фонетична зарядка.
«Phonics Song»2
III. Основна частина уроку
1. Vocabulary Practice. Актуалізація раніше вивчених ЛО по темі «In My Classroom» та тренування їх у різних видах мовленнєвої діяльності.
2. Listening Comprehension.
1) Продовжуємо знову працювати у командах. Please, what school things there are in your classroom. ( Повторення конструкцій: This is/ These are; That is/ Those are). Well done. (Lesson 11-12, p.48)
3. Physical Activity. Фізкультхвилинка.
Song «Clap Your Hands».
4. Revising the Material. Виконання вправ на закріплення ЛО по темі. А зараз
попрацюємо трішки самостійно.
1) Підкресли правильну відповідь.
1) Is this a book? Yes, it is. / No, it isn’t.
2) Is this a ruler? Yes, it is. / No, it isn’t.
3) Is this an rubber? Yes, it is. / No, it isn’t.
4) Is this a sharpener? Yes, it is. / No, it isn’t.
2) Встав пропущені літери.
This is a p e_n.
This is a pe n сil.
This is a r u ler.
This is a b o ok.
3) Розгляньте уважно малюнки і обведіть правильну відповідь і
промовте вголос.
1.It is a desk/blackboard
2. It is a bag/computer
3. It is a bookcase/chair
4. It is a blackboard/ CD payer
IV. Suming-up. Заключна частина уроку.
T: Thank you, dear children, for your work today.
Did you like the lesson? (Діти використовують конструктор «Лего»).
Т: Our lesson is over! Good bye, children! See you next lesson!
a rubber |
a pencil |
a door |
a blackboard |
a window |
scissors |
a bin |
a desk |
a ruler |
a book |
a pencil case |
a table |
a bookshelf |
a chair |
an exercise-book |
glue |
a picture |
a bookcase |
a pen |
a sharpener |
a clock |
a computer |
These are rubbers |
Those are exercise-books |
That is a bin |
This is a floor |
That is a window |
These are rulers |
Those are sharpeners |
Those are shelves |
Those are pictures |
That is a paper |
These are pencils |
This is a door |