Тема: Надзвичайні тварини
Цілі: формувати предметну компетентність здобувачів освіти: активізувати в мовленні учнів попередньовивчений лексичний матеріал теми, ознайомити з новим лексичним матеріалом; удосконалювати навички усної взаємодії та продукування, спримання на слух, зорового сприймання та писемного продукування
розвивати ключові компетентності: математичну, екологічну, інформаційно-комунікативну, здатність начатися впродовж життя, громадянську та соціальну компетенттність, культурну компетентність;
розвивати наскрізні вміння: читати та слухати тексти іноземною мовою з розумінням, висловлювати свою думку в усній та писемній формах, критично та системно мислити, виявляти ініціативність та вміння обгрунтовувати позицію, вміння приймати рішення та розв’язувати проблеми.
Очікувані результати: здобувачі освіти вміють висловлюватися на запропоновану тематику, описувати тварин, їх зовнішнсть та здібності, читають з розумінням текст з використанням вивченого лексичного матеріалу, розуміють прослухану інформацію
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник «Prepare 8 Student`s Book», аудіододаток до підручника, відеохостинг YouTube, онлайн платформа Worldwall, Speaking Cards “Аnimals”, картки з завданнями для роботи у групах
Хід уроку
І. Підготовча частина уроку
1. Привітання, введення в іншомовну атмосферу
- робота в колі зі Speaking Cards, активізація опорного лексичного матеріалу

ІІ. Основна частина уроку
2. Перевірка домашнього завдання
Учні мали домашнє завдання описати тварину кількома реченнями не називаючи її. Учні по черзі зачитують опис тварини, а решта мають здогадатися про кого йдеться.
https://wordwall.net/play/100831/235/236
https://wordwall.net/play/100831/235/558
ГР. 1
ГР. 2
Where do animals live?
|
In the forest/ jungle |
In the desert |
In the water |
|
A fox |
A camel |
A shark |
https://www.youtube.com/watch?v=Azn0f9mb5jo
ІІІ. Заключна частина уроку
Гр. 1 – впр. 1 с. 48 РЗ, впр. 2 с. 48 РЗ
Гр. 2 – впр. 3 с. 48 РЗ, впр. 4 с. 48 РЗ
|
Criteria of assessment / Критерії оцінювання |
Scores/ кількість балів |
Self-assessment/ самооцінювання |
Teacher`s assessment/ оцінювання вчителем |
|
Homework / Домашня робота |
1 |
|
|
|
New vocabulary / Нові слова |
2 |
|
|
|
Speaking/ Говоріння |
2 |
|
|
|
Listening/ Слухання |
2 |
|
|
|
Reading / Читання |
2 |
|
|
|
Writing / Письмо |
2 |
|
|
|
Additional point / Додатковий бал |
1 |
|
|
|
Total mark/ Загальна оцінка |
12 |
|
|
Використані джерела: