Тема: My body.
Цілі:
Практична:
повторити вже вивчений лексичний матеріал;
ознайомити учнів із новою лексикою та граматичними структурами;
удосконалювати комунікативні здібності учнів;
навчити учнів застосовувати вивчений матеріал;
перевірити рівень знань учнів під час мовлення та виконання вправ.
Освітня:
формувати предметні компетентності з іноземної мови:
лінгвістичну (лексичну: ознайомити з новими лексичними одиницями й активізувати їх під час виконання вправ; фонологічну: навчити правильній
вимові іншомовних слів; граматичну: навчити застосовувати отриманні знання під час мовлення).
Розвиваюча:
розвивати ключові компетентності: комунікативну (розвивати монологічне мовлення), здоров'язберігаючу (розвивати навички збереження здоров'я), компетентність саморозвитку та самоосвіти (сприяти розвитку самостіного та логічного мислення);
розвивати пам'ять, акуратність, увагу;
розширяти світогляд учнів.
Виховна:
виховувати любов та повагу один до одного (почуття ввічливості під час спілкування);
виховувати інтерес до вивчення англійської мови;
Тип уроку: Урок застосування та контролю знань, умінь і навичок.
Форми роботи: Індивідуальна, групова, усна.
Обладнання уроку: комп'ютер (презентація, відеозапис), підручник, робочий зошит, роздатковий матеріал, картки, м'яч.
Відділ освіти Бердянського виконавчого комітету
Бердянської міської ради
Методичний кабінет
Загальноосвітньої школи I-III ст. №1
План-конспект уроку
з англійської мови
у 1-Б класі
з теми: «My body»
Розробила:
учитель Зіборова К.В.
(спеціаліст)
Проведено: ____________
План-конспект уроку
з англійської мови у 1-Б класі
учителя Зіборової К.В.
Тема: My body.
Цілі:
Практична:
Освітня:
лінгвістичну (лексичну: ознайомити з новими лексичними одиницями й активізувати їх під час виконання вправ; фонологічну: навчити правильній
вимові іншомовних слів; граматичну: навчити застосовувати отриманні знання під час мовлення).
Розвиваюча:
Виховна:
Тип уроку: Урок застосування та контролю знань, умінь і навичок.
Форми роботи: Індивідуальна, групова, усна.
Обладнання уроку: комп’ютер (презентація, відеозапис), підручник, робочий зошит, роздатковий матеріал, картки, м’яч.
План уроку:
І. Орієнтація, мотивація діяльності. Введення в англомовну атмосферу.
ІІ. Цілепокладання.
ІІІ. Цілереалізація.
для виконання практичних завдань уроку.
зв’язків та співвідношень в об’єктах вивчення.
(враховуючи індивідуальні можливості).
IV. Рефлексивно-оцінюючий етап.
ХІД УРОКУ
І. Орієнтація, мотивація діяльності.
Введення в англомовну атмосферу.
1. Привітання.
Т:- Good morning, children!
Р:- Good morning, teacher!
T:- I’m glad to see you!
Р:- We are glad to see you too!
2. Мовна зарядка. Speaking training.
Т:- Look at the window. What season is it now?
Р:-It is winter.
T:-What is the weather today?
P:-It is snowy, the sky is grey/blue, it is a windy, it is cool, cold, frosty.
T:- What holidays do we know?
P:-Christmas, New Year, Birthday party.
(За кожну правильну відповідь, учитель винагороджує учня фішкою-смайликом для мотивації навчальної діяльності на уроці.)
ІІ. Цілепокладання.
Т. Сьогодні на уроці ми згадаємо вже відомі вам назви частин тіла, будемо описувати зовнішність та згадаємо, що ми вже вивчили.
2. Визначення очікуваних результатів.
Чому б ви хотіли навчитись сьогодні на уроці?
ІІІ. Цілереалізація.
для виконання практичних завдань уроку.
Т:- Давайте згадаємо назви частин тіла, які ми вже знаємо.
Let’s revise (гра Magic ball).
2. Сприйняття й первинне усвідомлення навчального матеріалу, осмислення зв’язків та співвідношень в об’єктах вивчення.
Т:- Погляньте на зображення. Вашим завданням буде сказати по-англійськи якого кольору може бути волосся та очі.
Т:- Давайте опишимо зовнішність чарівних фей.
3. Фізкультхвилинка. Physical activity
Т:- Ви добре попрацювали, а тепер час відпочити.
Two little hands go clap, clap, clap
Two little feet go tap, tap, tap;
Two little eyes are open wide,
One little head goes side to side
4. Самостійне виконання завдань під контролем і за допомогою вчителя
(враховуючи індивідуальні можливості).
Декілька учнів виконують самостійне завдання (з'єднай надписи із малюнками), інші працюють з вчителем.
Т:-Послухайте розповідь про мого друга та скажіть, який із запропонованих портретів належить йому (учні вказують номер малюнка).
5. Узагальнення й систематизація учнями результатів роботи.
Т:- У мого друга Уфо є велика родина, подивіться на малюнок та скажіть правильно чи неправильно я описала їх зовнішність.
Т:- Заспіваймо пісню (Lets sing a song)
IV. Рефлексивно-оцінюючий етап.
Т:-Що нового Ви дізнались на уроці? Що Вам запам'яталось найбільше? Що Вам сподобалось на уроці?
Т: -А тепер давайте порахуємо скільки фішок Ви заробили на уроці. У кого більше? Хто на уроці був найактивнішим?
2. Рефлексія.
Т:-Сьогодні ви усі дуже добре попрацювали. Але, я сподіваюсь, що Ви будете старатись ще більше. Я бажаю вам успіхів у вивченні англійської мови. До побачення. Good bye!