План-конспект уроку з англійської мови у 6 класі "Види продуктів"

Про матеріал

Урок комбінований, містить роботу з додатковим матеріалом, мовленнєву та фонетичну зарядку, роботу біля дошки, в парах та групі, фізкультхвилинку. Спрямований на форування комунікативних компетентностей учнів у процесі оволодіння іноземною мовою.

Перегляд файлу

Комишуваський навчально-виховний комплекс

«загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів

-дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)»

Попаснянської районної ради

Луганської області

 

 

 

 

 

Розробка  уроку

з англійської мови  для 6 класу

«Види продуктів»

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель іноземних мов:

Земляна Н.С.

 

 

 

 

 

2017

Тема : «Food»

Підтема: «Види продуктів»

Мета:

Навчальна:

формувати комунікативні компетентності учнів у процесі оволодіння іноземною мовою; закріпити вивчений лексичний матеріал з теми «Їжа» та активізувати його у мовленні;

Розвиваюча:

розвивати вміння застосовувати вивчені лексичні одиниці та граматичні правила в конкретних ситуаціях; розвивати здогадку та вміння швидко орієнтуватись в умовах непідготовленого монологічного мовлення; розвивати вміння та навички читання, аудіювання, мовлення та письма; розвивати логічне мислення, довготривалу пам'ять; створення умов для розвитку уяви, мислення засобами мови.

Виховна:

виховувати культуру спілкування, активне ставлення до навчання та позитивне емоційне ставлення до навчальної роботи; виховувати любов та по вагу до традиційної української їжі.

Тип уроку: комбінований

Засоби навчання: Несвіт А.М. Англійська мова (6-й рік навч.): підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл. / А.М. Несвіт. – Київ : Генеза, 2014. – 224 с.

Обладнання: тематичні картки, кольорова крейда, роздатковий матеріал, мікрофон

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання:

Т: Good morning! Nice to see you!

Ps: Nice to see you too!

2. Бесіда з черговими.

- Who is on duty today?

- What day is it today?

- What date is it?

- Who is absent today?

- What is the weather like today?

 

4.Повідомлення  теми та мети уроку:

Т:We shall continue to speak about food and drinks, but today we will speak more about countable and uncountable names of food, and a we guess the crossword with this words. Let’s start our lesson!

ІI. Основна частина уроку .

1) Мотивація навчальної діяльності.

Let’s revise some words  about  “kind of food” : apple, salad, bread, biscuit, egg, rice, water, banana, milkshake, pasta, melon, orange etc.

2) Мовленнєва та фонетична зарядкаМікрофон.

 Let’s imagine that I am a journalist and are superstars. Of course, I want to know something about you, so I’ve got a microphone here to ask you some interesting information. I will pay attention to your pronunciation of the words and intonation.

1. Hello. Do you like eating?

2. What is your favourite place to have dinner?

3. My favourite dish is mashed potatoes, and yours?

4. Have you ever been to restaurant?

5. Do you prefer fruits to vegetables or on the contrary?

 Yes, of course. I like eating very much.

 My favourite place where I have dinner is McDonalds.

 I’ve got a lot of favourite dishes, but the most favourite are: borsch, pasta and cakes with a cup of tea.

 Of course, I have been to restaurant as I am a superstar!

 No, I don’t. I prefer vegetables to fruits.

3) Розгадування  кросворду (робота біля дошки і робота в групі).

 Now, you are divided into two teams and the first task for you to do is to fill the crossword. Look please at the blackboard, there the crossword with 7 unfilled words. So, one by one you come to me take a picture with some kind of food and fill empty places. If the member of one of the team doesn’t know the word his/her word passes to the member of the opposite team.

hello_html_299e00ab.jpg

4) Фізкультхвилинка.

 Let’s have some rest and remember that we are funny and happy people. We’re going to prove this, yes? Ok

5) Граматика. (Робота з роздатковим матеріалом).

- вчитель пояснює правила використання злічуваних та незлічуваних іменників

- вчитель роздає роздатковий  матеріал, учні самостійно виконують на картках

- перевірка  виконання роботи, вчитель називає слово, учень, який підняв руку називає «Сountable» або «Uncountable».

countable                                                                       uncountable

         _____________________                                          ____________________

         _____________________                                          ____________________

         _____________________                                          ____________________

         _____________________                                          ____________________

                                      

 

6) Складання  діалогу. (Робота в парах)

- вчитель пояснює завдання  та зачитує приклад   діалогу:

«At the shop»

Shop – assistant: Good- morning! Can I help you?

Buyer: Yes. I would like a kilo of apples, two kilos of tomatoes and some orange – juice, please.

Shop – assistant: Sorry. There is apple - juice but no orange – juice.

Buyer: OK. What about some coffee? Do you have any coffee?

Shop – assistant: Yes, of course. Here you are.

Buyer: Thank you. Also, I would like some milk and pizza with mushrooms.

Shop – assistant: Here you are, please.

Buyer: Thanks. How much is that?

Shop – assistant: That is 25 dollars.

Buyer: Thank you. Good - bye.

Shop – assistant: Thank you for buying. See you again.

 

- учні виконують усно або на чернетках та попарно зачитують свої роботи.

 

ІIІ. Заключна  частина уроку .

1) Hometask:

Ex. 6 p. 57 (read)

Ex. 10 p. 59 (write  7-8 sentenses)

2) Your marks  are….

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Несвіт А.М.)
Додано
1 листопада 2018
Переглядів
1537
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку