План-конспект уроку з англійської мови з граматики Comparatives, One/ones, Too/enoughна тему: «SHOPS AND SHOPPING» 6 кл. НУШ

Про матеріал
План-конспект уроку з англійської мови з граматики Comparatives, One/ones, Too/enough на тему: «SHOPS AND SHOPPING» розробка для 6 класу НУШ
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

План-конспект уроку

з англійської мови  з граматики на тему:

«SHOPS AND SHOPPING»

(«Магазини і покупки»)

Розробник уроку: Головань Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок з англійської мови. Магазини і покупки. Порівняння предметів гардеробу

Клас: 6

Тема уроку: «Магазини і покупки».

Тривалість навчального заняття: 45 хвилин.

Тип навчального заняття: урок ознайомлення з граматичним матеріалом

Мета уроку: Знайомство з граматикою (Comparatives, One/ones, Too/enough) та використання лексики за темою «Магазини і покупки»

Задачі:

1.Освітні:

- Активізувати вивчений лексичний матеріал за темою уроку.

- Навчити учнів використовувати правильно конструкції One/ones, Too/enough

- Навчити правильно використовувати ступені порівняння прикметників.

2.Розвиваючі:

- Створювати умови для розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті; культури мови і емоцій учнів.

- Розвиток критичного мислення у учнів

- Навчити учнів створювати діалоги на тему «Покупки»

3.Виховні:

- Виховати культуру поведінки та ввічливе ставлення до людей.

- Виховати вміння оцінювати та аналізувати речі при покупках

Технології: ігрові та комп’ютерні технології ,  діалог, відтворення ситуації

Методи навчання: проблемно-пошукові, практичні, словесні.

Форми організації пізнавальної діяльності: фронтальна, індивідуальна, групова, парна.

Ресурси для проведення уроку:  мультимедійний проектор для використання презентації, картки, доступ до інтернету через мобільні телефони

 

 

План уроку:

І. Організаційний момент.

ІІ. Визначення теми уроку.

ІІІ. Робота з граматикою та лексикою, закріплення.

ІV. Робота в групах. Формування діалогічного мовлення. Відтворення реальної ситуації.

V. Рефлексія. Підсумок уроку, оцінювання.

 

Хід уроку:

І етап: Організаційний момент (2 хвилини)

Мета: Перевірка готовності уроку, вітання вчителя, створення психологічного клімату, занурення в мовне середовище.

Вітання:

 -Stand up, children. Good morning.
I'm glad to see you.
Look on your table. Do you have a book? (workbook, pen, рencil.) Open Your Books and Grammar Books

ІІ етап: Визначення теми уроку (3 хвилини)

Мета: Повторення слів. Налаштувати учнів на нову тему.

Вчитель: Let’s play in our game! You need to follow the link and recall the words on our topic "Let′s go shopping"
Давайте пограємо в нашу гру! Вам потрібно перейти за посиланням та повторити слова за нашою темою «Let′s go  shopping»(Дітям надається доступ до онлайн гри в Wordwall, вони діляться на групи та повторюють лексику) ( Додаток 1)

What topic do you think we will have in class today?

Як думаєте, яка тема у нас буде сьогодні на уроці?

 

Today we are going to learn grammar, degrees comparison and the construction One/ones Too/Enough/.             

Ми сьогодні з вами будемо вивчати граматику, ступені порвняння прикметників та конструкції One/ones Too/Enough             

ІІІ етап: Робота з граматикою (25 хвилин)

Мета: Закріплення нового вивченого матеріалу по лексиці і граматиці.

Пояснення граматичного матеріалу

Ступені порівняння прикметників

Кількість складів у початковій формі прикметника

Приклад

Вищий ступінь

Найвищий ступінь

Тип 1: Один склад

fast (or high, small, etc.)

A cat is faster than a turtle. Кіт швидший за черепаху.

(Правило: прикметник + “-er” + than)

Usain Bolt is the fastest runner in the world. Усейн Болт – найшвидший бігун світу.

(Правило: the + прикметник + “-est)

Тип 2: Два склади (при чому останній склад містить літеру “y”)

heavy (or happy, busy, etc.)

A melon is heavier than a grape. Диня важча, ніж виноградина. 

(Правило: опустіть “y”, використовуйте формулу прикметник + “ier” + than)

The heaviest man in the world weighs almost 600 kilos! Найважча людина в світі важить майже 600 кілограмів!

(Правило: опустіть “y”, використовуйте формулу the + прикметник + “iest”)

Тип 3: Понад один склад (за винятком прикметників другого типу Type 2)

important (or intelligent, careful, etc.)

Good health is more important than money. Здоров’я важливіше за гроші.

(Правило: more + прикметник + than)

Happiness is the most important thing in life. Щастя – найважливіша річ на світі.

(Правило: the + most + прикметник)

 

Вийнятки

Початкова форма прикметника

Вищий ступінь

Найвищий ступінь

good (хороший)

Tim is better than Steve at tennis. (Тім грає в теніс краще за Стіва).

Serena Williams is one of the best tennis players in the world. (Серена Вільямс – одна з найкращих тенісисток світу).

bad (поганий)

This winter is worse than last year’s winter. (Ця зима гірша, ніж минула).

At school, I was the worst in the class at Geography. (Я був найгіршим учнем з географії в школі).

far * (далекий)

Mars is further than the Moon from planet Earth. (Марс знаходиться далі від Землі, ніж місяць)

In our solar system, Pluto is the furthest planet from the sun. (В Сонячній системі Плутон – найвіддаленіша планета від сонця).

Вправа 1.

Діти поділені на невеликі групи (2-3 чол.) Вони мають наглядні картки зі словами та відповідними закінченнями. Їхнє завдання потренуватися створювати слова  в вищому та найвищому ступенях (Додаток 2) (5 хв)

 

Вчитель. Now you have the cards in front of you. Your task is to correctly and quickly make the degrees of comparison of adjectives. Зараз ви маєте перед собою картки. Ваше завдання правильно та швидко скласти ступені порівняння прикметників.

 

Пояснення граматичного матеріалу One/ones Too/Enough 

TOO

Значення слова: вище, ніж допустимо або можливо.

Ми використовуємо це слово, коли потрібно сказати, що чогось більше, ніж потрібно.

You never stop working. You work too hard. – Ти ніколи не перестаєш працювати. Ти працюєш занадто багато.

She has too much work to do, she’ll be busy this weekend. – У неї дуже багато роботи, вона буде зайнята на цих вихідних.

Too використовуємо з прикметниками, включаючи (many / much / little). У реченні воно ставиться перед словом, з яким працює в парі.

ENOUGH

 

Значення слова: в тій мірі, в якій необхідно. Ми використовуємо це слово, щоб показати необхідну кількість чогось.

I have enough money to buy this dress. – У мене достатньо грошей, щоб купити цю сукню. Английский онлайн Киев

Прислівник «enough» вживається не лише з прикметниками і іншими прислівниками та іменниками.

 

There weren’t enough chairs. Some of us had to sit on the floor. – Не було достатньої кількості стільців, дехто мав сидіти на підлозі.

That sounds simple enough. – Це звучить досить просто.

This room is large enough. – Ця кімната досить велика.

Try this jacket on and see if it’s good enough for you. – Примір цю куртку і подивися, чи достатньо вона тобі підходить.

Enough також ставиться перед іменниками.

I have enough money to buy this book. – У мене достатньо грошей, щоб купити цю книгу.

Також можна використовувати enough з часткою not в значенні мало.

 

There is not enough sugar. – Мало води.

This knife is not sharp enough. – Цей ніж мало гострий.

 

Вправа 2.

Групи дітей створюють по три речення з enough і too.  Потім представник групи читає речення (10 хв)

Вчитель:

Now let's practice creating our own sentences. You should create 2-3 sentences per group. А тепер давайте потренуємося створювати свої речення. Вам  треба створити по 2-3 речення від групи.

 

ІV етап: Робота в групах. Формування мовлення (10 хвилин)

Мета: опис картинки

Видайте на групу або висвітліть на екран картинки людей в великому або малому одязі. (Додаток 3) Діти декілька хвилин обговорюють як сказати правильно. 

Перед цим роздивляються приклади речень.

  1. This jumper is warmer than that one.
  2. There are many trousers here, but these ones are the best
  3. This jacket is too expensive.
  4. This jacket is too big for me.
  5. This shirt is not big enough.

 

 

V етап: Рефлексія. Підсумок уроку, оцінювання (5 хвилин)

 

Мета: Виявлення труднощів учнів. Виставлення оцінок.

Вчитель:

- Як ви думаєте, ми впоралися із завданням?

- Що нового ми вивчили?

- Чого навчилися?

- А у кого виникли труднощі?

- Як ви думаєте, що потрібно зробити, щоб ці труднощі усунути?

Учні оцінюють свою роботу, виявляють свої помилки, аналізують труднощі і вибудовують подальші дії, щоб ці труднощі прибрати. Виставляння оцінок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 1

1 гра https://wordwall.net/ru/resource/11924129/money-and-shopping-prepare-4

 

     

 

2 гра

https://wordwall.net/ru/resource/23662892/gg3-21-shopping

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

Роздрукувати та розрізати на кожну групу

 

better

The best

worse

The worst

less

The Least

ugly

потворний

 car

 

tired

втомлений

car

tiny

крихітний

 car

 

 

 

 

 

 

 

 

 

terrible

жахливий

car

tasty

Смачнийcar

 

tall

високий

 car

 

 

 

 

 

successful

успішний

 car

 

soft

М'який

 car

 

 

 

 

 

 

small

маленький

 car

slow

Повільний

 car

 

 

 

silly

дурний

 

 

car

shy

сором'язливий

 car

short

короткий

 car

 

 

 

Наляканий

scary

 car

 

 

 

 

 

safe

Безпечний

 car

 

rich

заможний

 car

 

noisy

галасливий

 car

 

quiet

тихий

 car

quick

Швидкий

 car

 

 

 

old

старий

 car

 

 

 

 

 

 

 

nice

милий

 car

 

new

новий

 car

 

lucky

везучий

 car

 

lovely

чарівний

 car

loud

гучний

 car

 

long

довгий

 car

 

 

 

 

 

little

невеликий

 car

 

large

великий

 car

 

impossible

неможливий

 car

 

important

важливий

 car

 

 

 

 

 

 

 

hungry

голодний

 car

 

huge

величезний

 car

 

hot

гарячий

 car

 

hard

важкий

 car

good

хороший

 car

 

bad

поганий

 car

 

More

Less

The most

The leasy

-er

- est

Додаток 3

 

 

 

docx
Додано
22 березня
Переглядів
504
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку