1
Урок 1: У час дозвілля: герої мультфільмів
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями, дошка
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson. Are you in good mood today? We’ll have good minutes of communication.
Основна частина
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll speak about Walt Disney cartoons. You’ll learn a lot of interesting things about your favourite cartoon characters. We’ll speak about their appearance, clothes, personality. Are you ready? Let’s start.
(Учні співають пісню)
Good morning, good morning
How are you this morning?
Good morning, good morning
Good morning to you.
Good afternoon, good afternoon
How are you this afternoon?
Good afternoon, good afternoon
Good afternoon to you.
II Представлення теми: уведення в іншомовну атмосферу
1 (Вчитель показує малюнки головних героїв відомих мультфільмів, учні мають їх назвати)
2 Подання лексичного матеріалу
(Представлення назв мультфільмів англійською, їх український переклад)
Учні тренуються правильно називати назви мультфільмів
Mickey Mouse, Tom and Jerry, Winnie-the Pooh, Mary Poppins, Alice in Wonderland, The Mermaid, Cinderella
3 Опис малюнків (обговорення: вчитель ставить запитання, учні відповідать, за поданими структурами складають речення)
What do you see in these pictures?
Do you know their names?
Do you like watching cartoon?
What is your favourite cartoon?
4 Розгадай загадки (за поданим описом учні мають назвати який це персонаж)
1 Funny and fat (Winnie-the Pooh)
2 Kind and beautiful (Cinderella)
3 Careless and good (Red Riding hood)
4 Beautiful, long hair and long tail (mermaid)
5 Can fly with umbrella (Mary Poppins)
5 Читання діалогу
(бесіда з учнями: вчитель ставить запитання до малюнків с. 70 впр. 1)
(учні читають діалог за ролями)
Звертають увагу на нові слова: mermaid, Ariel, let’s
6 Фізкультхвилинка
(Clap your hands: пісня із рухами)
7 Подання граматичного матеріалу: теперішній тривалий час
III Заключна частина
с. 71 впр. 4 пис.
Вивчити правила до граматичної теми
Урок 2: Українські свята та традиції
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson.
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll speak about Christmas traditions of our country. We’ll do different activities. I hope you’ll enjoy them.
(діти читають вірш, відпрацьовують фонетику)
I like to see the stockings
I like to see the gifts
I like to see the bells
I like to see the tree
I like to see Santa
Looking at me!
Основна частина
II Представлення нових слів
(Ukrainian, usually, Christmas, carol)
Читання діалогу по ролях с.73 впр.2
Розминка (учні шукають слова, розгадують ребуси в групах)
Парна робота: учні в парах відпрацьовують питальні та заперечні речення теперішнього часу: с. 73. Впр.4
III Заключна частина
письмові вправи з робочого зошита, вивчити нові слова
Урок 3: Їжа
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями, роздатковий матеріал
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson.
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll speak about food and meals. We’ll do different activities. I hope you’ll enjoy them.
( учні співають “Five Fat Sausages”)
Основна частина
I Представлення нових слів
(eat, drink, cook, make, breakfast, lunch, dinner, supper) Запис слів у словник
(завдання на картках: робота в групах)
Учитель роздає учням картки з реченнями, в яких пропущенні слова. Учні повинні вставити правильно слова; відпрацювання граматичного часу Present Continuous (теперішнього тривалого)
1 It’s 8 o’clock. Mr Brown is having…………..
II Виразне читання діалогу по ролях С. 74 впр. 2
після текстове завдання (переклад речень із використанням нової лексики) с 75 впр 3
III Робота в парах
(використовуючи малюнки, тренувати питальні речення в Present Simple та вчитися давати відповіді на них)
What does she do in the afternoon?
She sings songs with her friends
IV Розминка: пісня із рухами
Заключна частина
вивчити нові слова, повторити граматичний матеріал
Урок 4: Овочі та фрукти
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями, роздатковий матеріал, дошка
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson.
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll speak about different fruits and vegetables. We’ll do different activities. I hope you’ll enjoy them.
(вивчення вірша Apples)
Apples are sour,
Apples are sweet.
Apples are juicy
And nice to eat!
Основна частина
I Подання лексичного матеріалу
(carrot, cabbage, cucumber, onion, tomato, potato, apple, plum, banana, lemon, orange) Запис слів у словник
Парна робота: What fruits/vegetables do you like?
What fruit/vegetables do you like?
I like …..
What fruit/vegetables don’t you like?
I don’t like ……
Подання діалогу для читання
С 77 впр 4
(бесіда з учнями: вчитель ставить запитання до малюнків с. 77 впр. 4 a, b, c, d)
(учні читають діалог за ролями)
Звертають увагу на нові слова та фрази: salt, enjoy your meal, pass me, here you are
Проведення гри: розташувати правильно назви фруктів та овочів в кошик для фруктів та овочів (запам’ятовування та тренування слів методом гри та багаторазового повторення)
Фізкультхвилинка:
пісня One banana, two bananas, three bananas, four…
III Заключна частина
вивчити нові слова, завдання в робочому зошиті
Урок 5: За обідом
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями, роздатковий матеріал, дошка
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson.
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll speak about food and meals. We’ll do different activities. I hope you’ll enjoy them.
(вивчення рифмівки)
Основна частина
I Презентація нового матеріалу: вживання займенника some із незлічуваними іменниками: some soup, some coffee, some water, some tea, some milk
(організувати роботу в парах, використовуючи малюнки та ключові слова: тренувати вживання артиклів a, an та some із назвами продуктів харчування; c. 78.впр 3)
II Практикування у вимові звуків (с 78 впр 1)
(учні виконують завдання на картках, потім читають слова)
Завдання: розподіли слова в стопчики відповідно до правил вимови звуків
(учитель ділить клас на дві команди, називає продукти харчування, команди по черзі додають а, аn, some, за кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал (с 79 впр 5). Пізніше учні в парах складають діалоги за зразком вправи.
III Заключна частина
(письмове завдання в робочому зошиті, вивчити рифмівку напам’ять)
Урок 6: Повсякденні справи
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями, роздатковий матеріал, дошка
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson.
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll speak about householding chores. We’ll do different activities. I hope you’ll enjoy them.
(фонетична розминка: повторення рифмівки)
Peas porridge hot,
Peas porridge cold.
Peas porridge in the pot
Nine days old.
Основна частина
II 1.Подання діалогу для читання
С 80 впр 1-2
(бесіда з учнями: вчитель ставить запитання до малюнків с. 80 впр. 1)
(учні читають діалог за ролями)
Звертають увагу на нові слова: alone, always
2.Робота із картинками
(опис малюнків, доповнення речень, переклад на українську)
3.Робота за таблицею (письмове завдання)
(учні розглядають малюнки в таблиці і складають речення, практикуючи теперішній простий час)
4.Вивчення вірша (учні за вчителем хором повторюють вірш)
Pizza is my favourite food.
Pizza, pizza it’s so good.
Put some chees on the top of it.
Pizza, pizza it’s a hit!
5.Розминка: розгадування кросворда в командах
III Заключна частина
(письмове завдання в робочому зошиті, вивчити вірш напам’ять)
Урок 7: У час дозвілля. Мій дім
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями, роздатковий матеріал, дошка
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson.
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll speak about householding chores. We’ll do different activities. I hope you’ll enjoy them.
(фонетична розминка)
Pizza is my favourite food.
Pizza, pizza it’s so good.
Put some chees on the top of it.
Pizza, pizza it’s a hit!
Основна частина
I Мозковий штурм
(за поданими малюнками учні мають назвати як можна більше фраз, які пов’язані із темою “Householding” та скласти речення про свої обов’язки по дому)
II Представлення нової теми: вживання прислівників частотності: always, never, often, sometimes, usually в реченнях теперішнього простого часу. (с 82 впр 1)
Учні читають готові речення, перекладають на українську.
III Практика (письмове завдання)
За допомогою ключових слів учні складають свої речення і презентують їх
She usually makes her bed in the morning
He sometimes watches cartoons in the evening
They never eat porridge in the afternoon
IV Подання тексту для читання
С 83 впр 3
(пошук прислівників частотності в тексті; учні мають знайти такі речення і їх прочитати, надати правильний переклад)
(читання тексту вголос)
V Граматична гра: в парах тренувати учнів ставити спеціальні запитання до поданих речень:
He usually goes to work by car
Where does he go by car?
What transport does he use to go to work?
Who goes to work by car?
Заключна частина
(письмове завдання в зошиті: написати заперечні та питальні речення)
Урок 8: Дозвілля.Повсякденні справи
Мета:
Обладнання: підручник О. Карп’юк “Англійська мова, 3 клас”, малюнки, картки із завданнями, роздатковий матеріал, дошка
Хід уроку
Організація класу. Привітання
Good morning, dear students. I’m glad to see you at our lesson.
I Оголошення теми, мети уроку
Today we’ll revise words on the topic “Food and Meals”. We’ll do different activities on grammar. I hope you’ll enjoy them.
Основна частина
(Прислів’я з прислівниками частотності)
Never say never
Better late than never
Never give up
Never put off till tomorrow what you can do today
1 Повторення граматичного матеріалу
(завдання на картках: учні самостійно виконують завдання, потім разом із вчителем перевіряють; вживання артиклів a/an, займенника some, прислівники частотності sometimes, always, never, usually)
2 Подання тексту для читання
С 85 впр 4
(знаходження заперечних та стверджувальних речень Present Simple в тексті)
(читання тексту вголос)
3 Практика діалогічного мовлення c 85 впр 3
(з поданих реплік скласти діалог і представити його в парі)
4 Складання речень за малюнками (повторення Present Continuous Tense)
Tom is watching cartoons now.
Vicky is going to bed now.
Nick is cleaning his teeth now.
5 Розминка
(учні змагаються в командах, хто швидше знайде слова)
Заключна частина
(письмове завдання в робочому зошиті; повторити вивчений матеріал на контрольну роботу)