Порядкова лічба з лісовими мешканцями

Про матеріал

Мета: повторити вивчені знаки, порядок при лічбі; виховувати охайність; розвивати вміння порівнювати групи предметів за кількістю.

Перегляд файлу

 

Порядкова лічба з лісовими мешканцями

Мета: повторити вивчені знаки, порядок при лічбі; виховувати охайність; розвивати вміння порівнювати групи предметів за кількістю.

Хід уроку

І. Організаційний момент

      Сьогодні у нас незвичайний урок

      У казку сьогодні ми зробимо крок

      Із казкою ми зустрічались не раз

      І знову вона завітає до нас.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

1.Читання  вчителем казки «Ріпка»

2. Бесіда

-Хто головні герої цієї казки?

-Як їх звати?

-Хто перший тягнув ріпку? Хто останній?

-Хто найменший з головних героїв? Хто найстарший?

-Кого ви запам*ятали? Чому?

-Давайте, діти, порахуємо головних героїв.

ІІІ.Основна частина

1. Зустріч з мультгероями

На дошці зображення  Петра П*яточкіна-героя мультфільму.

-Сьогодні крім казкових героїв до нас завітали герої мультиків.

-Хто на малюнку?

Перегляд мультику

-Який головний герой на вдачу? Хороший? Бешкетник? Чому?

-Кого він рахував уві сні?

-Скільки?(10)

Вчитель показує картинки з іншими мультгероями.

Бесіда

-Хто це?

-Скільки героїв на малюнку?

-Кого більше?

Фізкультхвилинка

Всі піднесли руки — раз!
На носках стоїть весь клас,
Два присіли, руки вниз,
На сусіда подивись.
Раз! — і вгору,
Два! — і вниз,
На сусіда подивись.
Будем дружно ми вставати,
Щоб ногам роботу дати.
Раз — присіли, два — піднялись.
Хай мужніє ваше тіло.
Хто старався присідати,
Може вже відпочивати.

2.Зустріч з лісовими героями

На дошці плакат , діти розглядають і дають відповіді на запитання.

-Хто зображений?

-Скільки лісових героїв?

-Скільки білочок?Зайчиків?

-Кого більше?

3.Подарунок від звіряток

На дошці кошик. Вчитель вкладає туди ,на свій вибір, овочі та фрукти.Учні відповідають на запитання.

-Скільки овочів?

-Скільки фруктів у кошику?

-Чого більше?

-Який знак ставимо?Більше, менше чи порівну?

-Чому?

Фізкультхвилинка для оченят

https://dorobok.edu.vn.ua/uploaded/rycka/image008.png

4.Слухання віршика з послідуючим обговоренням

-Діти, давайте згадаємо правила поведінки в школі. А зараз проведемо гру. Я буду читати вірш С.Маршака, а ви будете виконувати те, про що в ньому говориться:

Заходить вчитель — треба встати(діти встають).

Коли дозволить — тихо сядь (тихо сідають).

Спитати хоче — не гукай (свариться пальцем),

А тільки руку піднімай(піднімають руку).

У школі парту бережи(«витирають» кришку парти),

І на парті не лежи (схиляються до парти).

Щоб урок не минув марно,

Треба сісти рівно, гарно (діти гарно сідають за парти).

Не скрекочи на уроках (зображують теленькання язиком),

Як папуга чи сорока(махають руками, ніби птахи).

ІV. Підсумок уроку

-Що вам сподобалося, діти?

-Про яких мультгероїв ми розмовляли?

-Дякую! Урок закінчено.

 

 

docx
Додано
21 жовтня 2018
Переглядів
989
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку