21 травня о 18:00Вебінар: Дисграфія. Як працювати вчителю?
Новини

«3D: Думай, Дій, збережи Довкілля»: новий екологічний конкурс від «На Урок»

Уже ні для кого не є таємницею той факт, що екологічний стан нашої планети, на жаль, залишає бажати кращого. І головне завдання людства – зберегти Землю, не перетворивши її на пустелю.

Як це зробити? Для початку звернути увагу школярів на екологічні проблеми Батьківщини. Проводити тематичні виховні години, організовувати змагання, проводити екологічні заходи, ходити у походи тощо. А ще – брати участь у цікавих тематичних конкурсах, які дозволять розширити уявлення про світ та дізнатися більше про екологічні загрози.

Саме з цією метою освітній проект «На Урок» оголошує екологічний конкурс для учнів 1-11 класів «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля». Мета нашого конкурсу – звернути увагу школярів на екологічні проблеми країни. Завдання конкурсу розроблені без прив’язки до шкільної програми, тож брати участь може кожен! Учні перевірять свої знання про екологічну ситуацію в Україні та світі, дізнаються безліч цікавих фактів та зрозуміють, наскільки важливо берегти наш спільний дім – Землю.

Реєстрація для участі розпочалася 21 квітня і триватиме до 15 червня. Доступ до завдань уже відкритий. Виконувати завдання діти можуть до 15 травня у будь-який зручний час. Доступ до результатів та нагород буде відкрито одразу після виконання завдань.

Реєструйтеся та приєднуйтеся! Ми підготували багато цікавинок!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter
Трансляція відбудеться
21 травня о 18:00
Коментарі

Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.

  1. Пурій Анна
    Прийняли участь у онлайн - конкурсі. Перша спроба - сподобалося, все чітко, цікаво, є фотографії, підвищений рівень складності, 91 бал за 8 хв. - диплом І ступеня для учениці 6 класу. Друга спроба для учня 4 класу - розчарування((( Ті ж самі питання, що й для 6 класу))) Недопрацювали, недопрацювали...