23 жовтня о 18:00Вебінар: Алгоритм побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти: від теорії до практики
Новини

Тести «На Урок» отримали спеціальний шрифт для людей із дислексією!

Що спільного між Вінстоном Черчілем, Людвігом ван Бетховеном, Томасом Едісоном та Стівом Джобсом? Усі вони стали одними з найвідоміших і найвидатніших постатей в історії людства. А ще – кожен із них мав дислексію. Але вона не стала перепоною на шляху до їхнього успіху.

Спробуйте і ви відкрити весь потенціал своїх учнів, які також мають дислексію (і дуже часто навіть не знають цього). Адже відтепер онлайн-тести «На Урок» мають новий функціонал – переключення на шрифт Adys, який було розроблено спеціально для людей з дислексією. Також ми подбали про спеціальний нейтральний фон, на якому текст сприймається легше, та надали шрифту глибокого чорного кольору. Завдяки цьому в учнів з дислексією не виникне жодних трущів із роботою. 

Щоб перевірити нові можливості сайту, достатньо створити тест (або обрати вже готовий) та почати проходження. Натиснувши кнопку «Дислексія» у правому верхньому куті екрану, ви зможете побачити спеціальний шрифт для тексту. А для того, щоб повернути словам попередній вигляд – натисніть кнопку «Звичайний».

Створюйте свої власні тести! А головне – розкажіть і покажіть новий функціонал учням із дислексією. Допоможіть їм показати всю силу свого інтелекту!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter