Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Жартівлива добірка типових страхів учителів.

Гелловін на порозі! Трохи моторошне та веселе свято, яке так люблять школярі. Ще б пак, адже стилізовані святкові гарбузи, летючі миші та привиди виглядають так симпатично! Під час Гелловіну можна веселитися, об’їдатися солодощами, дивитися фільми жахів та вирізати гарбузові ліхтарі. А ще можна пригадати власні страхи та вигадати способи боротьби із ними. Тим більше, що всі ми чогось та боїмося. 

Чого ж бояться вчителі?

1. Несподіваної появи на уроці представників адміністрації

Директори шкіл та їхні заступники подеколи дуже люблять відвідувати заняття інших педагогів. Чому? Звісно, щоб насолодитися фантастичним уроком кращого з учителів школи. Але як би там не було, одна справа, коли вчитель чекає на гостей, а інша - коли вони приходять зненацька. Такий поворот за рівнем драматизму нічим не поступається знаменитій сцені у душі зі стрічки Хічкока «Психо»! А які моторошні пригоди очікують на педагога у випадку, якщо директору щось не сподобається, важко й уявити.

2. Надто настирливих батьків

Усі батьки люблять своїх дітей та бажають для них лише кращого… Навіть якщо для цього доведеться чатувати на вчителя або класного керівника під школою, чи йти за ним до самого дому. Годі вже й казати про нічні телефонні дзвінки та повідомлення у месенджері! Яке домашнє завдання, коли треба зробити поробку, чому контрольна написана погано, як покращити навчальні результати… І все це коли за вікном уже темрява. То не дивно, що це лякає не менше, ніж телефонні дзвінки з легендарного фільму «Дзвінок»!

 

3. Надто «розумних» учнів

Учні, які все знають: у кожного вчителя були такі. Вони знають усе і завжди, і у жодному разі навіть не думайте сказати, що іхня інформація не совсім відповідає дійсності. Або натякнути, що обізнаність у якомусь питанні не робить спеціалістом у темі. Не варто!

4. Не встигнути розповісти все

Урок триває лише 45 хвилин, а стільки треба встигнути! І повторити пройдене, і викласти нову тему, і виконати кілька вправ на закріплення. А потім ще трошки покреативити, давши цікаве завдання. Де брати на все час? Його катастрофічно мало! Звісно, можна попросити дітей доопрацювати тему вдома, але ефект будет геть іншим! Як вийти з замкненого кола?

 

5. Атестації та сертифікації

Атестувалися? Чекайте на сертифікацію! У МОН завжди вигадають щось неймовірно цікаве для вчителів. І всі ці цікавинки вимагають часу, зусиль та нервів. Як тут витримати та не перетворитися на героя Джека Ніколсона зі стрічки «Сяйво»?

6. Що діти оберуть твій предмет на ЗНО

У вчителів української, англійської, історії, а тепер ще й математики вибору немає і так – їхні предмети обов’язкові для складання на ЗНО. А от інші педагоги завмерли в очікуванні. Бо це, звісно, чудово, коли твій предмет обирають для ЗНО, але що це означає? Безліч консультацій, додаткових завдань та купу запитань від батьків! Витримати це зможе не кожний. 

7. Незапланованих канікул

Для дітей це зайва можливість перепочити, а от для вчителів – додатковий клопіт. Бо треба ж не розгубитися та вирахувати, які теми будуть пропущені, а потім вирішити, як їх наздогнати. Адже попереду ще контрольні роботи, ДПА та ЗНО, і будь-який пропуск може негативно відобразитися на школярах. І отут живі позаздрять мертвим! А вчителі – точно зрозуміють Фредді Крюгера! 

8. Паперової роботи

Як відомо, необхідність навчати дітей дуже відволікає від написання звітів, заповнення документів, створення планів виховної роботи. Але найстрашніше: заповнення журналу. Заново. Страшний сон усіх учителів! А щоб він справдився, достатньо просто отримати додаткові рекомендації від МОН чи помилитися у розкладі.

9. Зустріти учнів під час відпочинку

Ви смажите шашлики – аж раптом посеред лісу з’являється ваш учень. Ви гуляєте торговельним центром, а тут з-за рогу виходять діти. Ви засмагаєте на пляжі і знову бачите своїх учнів. Від них не сховатися! А потім вони почнуть обговорювати вас між собою, а потім розкажуть батькам, а потім… Страшно й уявити!

 

А чого боїтеся ви?

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter