Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Жартівлива добірка умов, виконання яких точно допоможе налагодити стосунки із учнями!

Учителів не люблять, батьки завжди чуйні, а школярі завжди схожі на принців та принцес… Що з цього більша дурниця? Очевидно, перше! 

Освітяни кожного дня зрушують гори, аби Настя та Михась зрозуміли таблицю множення, запам’ятали її та у процесі не посварилися. Але подеколи вчительські зусилля залишаються без видимої уваги та вдячності, а сприймаються як належне. Саме тому ми вирішили дізнатися істину:  за що учні люблять учителів, але нікому не говорять.

І з’ясували, що любов школярів це цілком досяжна річ, якщо дотримуватися конкретних умов.

1. Ви – 10 в 1

Учительська робота потребує залучення багатьох, іноді геть неочікуваних, навичок. Під час навчання педагоги отримують чималий багаж знань, але охопити всі нюанси вчительської професії просто неможливо. Вгамовувати міжучнівські війни, втручатися у дитячі любовні трикутники та слідкувати за тим, щоб після перерви залишалися світлими не тільки уми, а й руки учнів – оcь звичайний день супергероїні чи супергероя!

2. Учні піднімають руку не тільки для того, щоб вийти до туалету

Якщо вам пощастило і учні відкривають рота не тільки для того, щоб поглузувати над сусідом по парті – це хороший знак! А якщо раптом вони ще цікавляться предметом, ставлячи запитання з теми – ваша місія на планеті Земля виконана, можна переселятися на Марс. Якщо ви зацікавили дітей-землян, вам і марсіани під силу!

3. Учні сміються з ваших жартів, а не з вас

Погодьтеся, популярні серед дітей меми та жарти блогерів деколи важко збагнути пересічному вчителю. Аж ось настав цей день: уявіть, ви пожартували, а у відповідь помічаєте не глузливі посмішки учнів, а чуєте щирий сміх. Якщо вам пощастило схопити цю щасливу зірку хоча б одного разу, ви заслуговуєте на звання коміка світового рівня!

4. Ви – «свій бро в темі»

Ви знаєте хто у класі «в контрах», а хто навпаки «корефанить». Розумієте, коли дітям «в облом зубрити», але вони залюбки б «повисіли» десь у музеї, театрі або зробити кілька селфі під час екскурсії ботанічним садом. І взагалі, ви тямите у мові дітлахів, їхніх захопленнях і проблемах, до вас звертаються за порадою та дослуховуються до вашої думки.

  

5. «Доброго вечора, Людмило Володимирівно!»

Не має значення, що ви робите: засмагаєте на пляжі, святкуєте день народження знайомих чи сидите на побаченні, дзвінке «Доброго вечора, Людмило Володимирівно!» – найбільший страх кожного вчителя. І здається вже, що надії сховатися немає, а життя нагадує фільм жахів… Але є і приємна новина: подібні дії учнів означають, що ці маленькі монстрики вас люблять.

6. Найкращі друзі у фейсбуці

Удома можна забути про роботу і відпочити, гортаючи стрічку фейсбуку. Вжух, новий запит у друзі! Невже це та чарівна людина, з якою ви ходили на побачення, або, може, сусідський кіт завів сторінку? Аж ніяк. Якщо учням не тільки не набридло зустрічати вас кожного ранку у школі, вони ще й хочуть бачити вас у списку друзів – вітаємо, ви – вершина всіх учнівських мрій!

7. Ви любите цих малих курчат (іноді ні), але все ж любите (але все ж іноді ні)

Відкидаючи жарти, вчительство приносить вам задоволення, а дітлахи – радість. Як і курчатка, школярі бувають невгамовними і непосидючими, але іноді – спокійними й чуйними. Ви – серед найважливіших людей у їхньому житті, тому, попри все, вони вдячні вам. І щиро вас люблять (хоча б десь глибоко всередині).


 А ви як думаєте, за що школярі люблять вас? Діліться своїми лайфхаками та поширюйте наші серед учительства.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter