«На Урок»

Ключові особливості інтернет-олімпіад «На Урок»

Та анонс вебінару
Особливості формату інтернет-олімпіад «На Урок», важливі дати та анонс вебінару.

Нещодавно ми оголосили про початок реєстрації на І Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «На Урок». Це безкоштовні інтернет-олімпіади, що проводяться з таких предметів:

 • Українська мова та література (1-11 клас).
 • Англійська мова (1-11 клас).
 • Біологія (6-11 клас).
 • Інформатика (2-11 клас).
 • Математика (1-11 клас).
 • Предмети початкової школи (1-4 клас).

Зауважимо, що це ефективний спосіб залучити ІКТ в освітній процес. Більш того, ці інтернет-олімпіади допоможуть дати неупереджену оцінку знанням учнів та мотивувати їх до навчання, адже переможцями можуть стати багато хто, і це не порожні слова. Окрім того зауважимо, що наша інтернет-олімпіада забезпечує:

 • мотивацію до навчання обдарованих учнів та тих, хто поки сумнівається в собі;
 • подання учнівських олімпіад у сучасному форматі;
 • надання неупередженої та об’єктивної оцінки якості знань;
 • створення умов для покращення знань учнів, шляхом надання вчителям матеріалів для аналізу олімпіади.

Більше інформації ви можете отримати на сторінці інтернет-олімпіад та на тематичному вебінарі. Нагадуємо, що їх проведення має часові межі:

 • Реєстрація триває з 26 березня по 8 квітня 2018.
 • Доступ до олімпіадних завдань відкриється з 9 по 22 квітня.
 • Результати – 25 квітня.

Вчителі, які заявлятимуть учнів на олімпіади, отримають різноманітні відзнаки та побачать своїх учнів у національному та регіональному рейтингах. Просто зараз ви можете заявити на участь в олімпіаді цілі класи та окремих учнів.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter
Коментарі

Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.

 1. Крижанівська Раїса Андріївна
  Гарна ідея. Добавте географію.
 2. Соломина Нина
  Підтримую! Без географии вы нигде!!!!!
 3. Даушкіна Анна Василівна
  Я писала на вебінарі, щою додали саме Географію
  • Наливайко Анастасія Юріївна
   Доброго дня! Шановні колеги, якщо у Вас є пропозиції щодо співробітництва (Ви бажаєте розробити питання до олімпіади з певного предмету), напишіть нам про це: https://naurok.com.ua/page/join
   Будемо разом розробляти питання до наступної олімпіади.
   З повагою, команда освітнього проекту "На Урок"
 4. Васюренко Ольга Мирославівна
  Проблема, що 1 число. Прибігла, а тут опс... інтернету немає. Дивилася із мобілки. Пишу коментар і його не бачу і не під своїм ім'ям. Хочу задати питання. Чия правильно зрозуміла, що учні можуть виконувати завдання на протязі від 9 по 22 квітня у будь-який час. Мають можливість зайти лише один раз? Чи у цей період буде три тури олімпіади? За результатами написаних перших олімпіад? Чи 9 квітня оголосять і 9 квітня виконувати, а це ж 2-й день Пасхи?
  • Дячук Олена Геннадіївна
   Доброго дня! Так, учні можуть виконати завдання олімпіади у будь-який день в період з 9 по 22 квітня в зручний час. Буде лише один тур з кожного предмета.
 5. Лагута Світлана Миколаївна
  Доброго дня! Як можна видалити зайвий клас (внесение помилково двічі)? І ще запитання - при виборі "редагувати" учня не показує назву нашої школи, хоча в особистих налаштуваннях вчителя школа вказана і вибиралась із запропонованого списку.
  З повагою, Лагута С.М.
 6. Дятленко Надія Анатоліївна
  Не можу зареєструвати студентів коледжу на олімпіаду з математики. Так, як і було в інструкції, реєструю перший курс, як 10 клас, а другий, як 11. Але неможливо вибрати клас, випадаючий список не з'являється. Що робити? Студенти мають дуже велике бажання взяти участь. Допоможіть, будь ласка)
 7. Стогній Алла Анатоліївна
  Добрий день Надія Анатоліївна! У мене виникла така ж проблема. Тому я зареєструвала своїх дітей з іншого комп'ютера. А на моєму вдома теж неможливо вибрати клас
 8. Кадіров Юрій Вікторович
  При переході на сторінку класу виникає помилка 404, при спробі змінити дані у профайлі нічого не відбувається...
 9. Дідик Оксана Володимирівна
  Добрий день! Немає школи. Великосільська ЗСШ ! - ІІ ст (С. Великосілля Старосамбірський район Львівська область)
 10. Совпель Ольга Вікторівна
  додайте будь ласка олімпаду по хімії
 11. Воліна Оксана Іванівна
  Доброго дня! Я, як керівник методичного об'єднання учителів іноземних мов школи, зареєструвала усих бажаючих взяти участь в олімпіаді учнів з одного комп'ютера, але у списку присутні учні 9 учителів навчального закладу. Як моїм колегам можна отримати сертифікат? Дякую.
 12. Мануілова Наталія Сергіівна
  як подивиться олімпіадні завдання?
 13. Шуткина Оксана
  Доброго дня , чи можно до дати ще дітей для участі в олімпіаді для предметів початкової школи.
 14. Тимошенко Аліна Йосипівна
  Доброго дня. Зареєструвала ученицю на олімпіаду з біології 6 клас 8 квітня, отримала пароль. Переглянула класи, заявка на 4 учні. Сьгодні зайшли учні в свої кабінети, троє написали, четверта учениця не зайшла. Написано, що не зареєстрована. Зайшла в реєстрацію, написано напроти учениці "Реєстрація завершена". Але ж я зареєструвала її 8 квітня в день. Дитина в шоці, я теж. Що робити?
  • Лазаренко Юлія
   Та сама проблема - реєструвала дитину на олімпіади для 3 класів, але по факту доступ був лише до Предметів початкових класів. Дитина засмучена, чому не можна пройти інші олімпіади.
 15. Підборочинська Ольга Володимирівна
  8 квітня зареєструвала ученицю 11-А класу Курась Катерину, роздрукувала списки та паролі учнів все нормально, а сьогодні заходжу і бачу, що під її паролем прізвище і ім'я Хоменко Домініка, дитина,яка не існує. Що робити???
 16. Пелипа Анастасія
  Як подивитися олімпіадні завдання?
 17. Цукор Любов Володимирівна
  Колеги! Перевірте, чи усередині заявок стоїть біля прізвищ "Заявлений". Ми неодноразово звертали вашу увагу саме на цей аспект реєстрації.
 18. Гончарова Ірина Володимирівна
  Доброго дня!Зайшла на сторінку результатів класу і біля відповідей учня відкриваються тексти завдань і правильні відповіді. Чи не рано?
 19. Москвіченко Наталя Іванівна
  Деякі учні не можуть зайти в свій кабінет і виконати завдання. Пишуть, що 'неправильний пароль' або 'введіть той пароль, що дав вам учитель'. Як таке може бути ? Олімпіада скінчилась для цих учнів, так і не розпочавшись? Чи можна якось виправити ситуацію?
 20. Самойленко Яна Олександрівна
  Доброго вечора, у мене в одному класі у звіті стоять "х" за непрвальну відповідь, а що означає " - "?
 21. Зайкіна Наталія Василівна
  Не знаю наскільки це правда, але діти говорять про те, що не всі питання з правильною відповіддю зарахували. Боюсь знов матимемо проблеми, як із накачуванням балів за уроки.
  • Дячук Олена Геннадіївна
   Доброго дня! Ні, з приводу цього хвилюватися не варто. Система неупереджена та не може не врахувати правильної відповіді, такого типу помилки виключені. Якщо ж відповідь не зарахована, то вона була неправильною. До того ж для більшої чесності система перемішує порядок питань для різних учнів. Тобто якщо два учні скажуть, що вони дали відповідь "Б" на друге питання і одному воно зарахувалося як правильне, а іншому - ні, то це означає, що цей інший помилився.
 22. Зайкіна Наталія Василівна
  Доброго вечора Олена! Чи можете Ви мені допомогти? Можливо виправити щось потрібно... Я не можу скачати диплом своєї учениці Лагно. Видає помилку 404...Одну роботу не скачано, всі інші так. Хочу вручити дітям їх заслужені дипломи, не зручно перед однією ученицею.
 23. Гнідець Юлія
  доброго дня, при виконанні завдань з олімпіади з інформатики для 1-4 кл. замовили і оплатили диплом 95 грн. Коли можна очікувати?
 24. Варфоломеева Анна
  Доброї ночі! Зареєструвала декілька класів, реєструвала усіх однаково. Біля прізвища кожного учня натискала "заявити", а по факту заявлено лише декілька. Учні й батьки засмучені. Не розумію, як таке могло статися...