Новини

Результати Всеукраїнського конкурсу для вчителів у січні

Результати конкурсу розробок, статистика, імена переможців та анонс проведення наступного етапу у лютому.

Підбиваємо підсумки січневого етапу Всеукраїнського конкурсу для вчителів, вихователів ДНЗ та керівників гуртків ПНЗ. Цього разу у конкурсі взяли участь 1553 педагога, які додали 4246 розробки! Всього за місяць було зроблено 37661 завантаження. Загалом у конкурсі 131 переможець!

Педагоги з 95 освітніх закладів з усієї України можуть святкувати перемогу. Запрошуйте колег до участі, підвищуйте рівень якості розробок, що додаються, створивши здорову конкуренцію. Можливо, саме ваша школа, дитячий садок чи позашкільний навчальний заклад зібрали найпродуктивніших педагогів, чиї матеріали користуються найбільшим попитом!

Нагадуємо, що мета конкурсу – створити вільний простір освітян, які б змогли пропонувати власні розробки та використовувати напрацювання колег. Бібліотека швидко поповнюється новими розробками. І кожен з вас міг проголосувати за кращі матеріали з будь-якого предмету, завантаживши розробку для власного використання.

До 20 лютого підготуємо та надішлемо подарунки для переможців. Оскільки для відправки ми використовуємо послугу SmartBox від Укрпошти, перевірте, будь ласка, у власних профілях на сайті, чи правильно вказані такі дані: ПІБ, контактний номер телефону, область, район, назва населеного пункту та його індекс.

Традиційно, переможці визначені у предметних номінаціях та в загальній. То ж вітайте:

Загальна номінація

Алгебра

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Всесвітня історія

Географія

Геометрія

Дошкільна освіта

Екологія

Економіка

Етика

Зарубіжна література

Захист Вітчизни

Інформатика

Іспанська мова

 • Гром Ольга Олександрівна Херсонська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Історія України

 • Матвіюк Оксана Данилівна Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2
 • Буланов Юрій Іванович Харківська область, смт Зачепилівка, Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області
 • Вистороп Тетяна Василівна Першотравневе, Комунальний заклад "Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області"

Класному керівникові

Літературне читання

Логопедія

Людина і світ

Математика

Мистецтво

Музичне мистецтво

Навчання грамоти

Німецька мова

Образотворче мистецтво

Основи здоров’я

Педагогіка

Позашкільна освіта

 • Трапезник Світлана Миколаївна Харківська область, смт. Зачепилівка, Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області
 • Сало Любов Володимирівна Харківська область, смт. Зачепилівка, Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області
 • Скотаренко Наталія Миколаївна Харківська область, смт Зачепилівка, Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Польска мова

Правознавство

Природознавство

Психологія

Російська мова

Технології

Трудове навчання

Українська література

Українська мова

Фізика

Фізична культура

Французька мова

Хімія

Художня культура

Я у світі

Нагадуємо! 1 лютого стартує новий етап конкурсу від освітнього проекту «На Урок». Ви вже можете додавати свої розробки та голосувати за матеріали колег. Залишайтесь з нами, попереду на вас чекає ще багато цікавого!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter
Коментарі

Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.

 1. Степа Валентина Володимирівна
  Як мені отримати сертифікат про публікацію?
  • Цукор Любов Володимирівна
   Доброго вечора! Завантажити сертифікат дуже просто - слідкуєте, щоб були заповнені Ваші дані профілю (особливо, графа, де зазначено - відображатиметься на сертифікаті). Переходите на сторінку доданих матеріалів https://naurok.com.ua/biblioteka/moe, під кожним завантаженим сертифікатом з'явиться кнопка ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ. Натискаєте та завантажуєте)
 2. Когут Віра Миронівна
  02.02.2018 р. протягом дня намагалася додати матеріали, але сервер не відповідав. Усі поля заповнила. Днем раніше відправляла, все було гаразд. Дуже чекаю якоїсь поради.
  • Цукор Любов Володимирівна
   Доброго вечора! Могли бути проблеми через перевантаженість сайту, а могли через певні причини, зокрема, надто довгий заголовок. Якщо сьогодні не вийде додати розробку, напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення, для більш предметного вирішення проблеми. Дякуємо, що Ви з нами!
 3. Зайкіна Наталія Василівна
  Пробувала переглянути сайт, ледве зайшла, думаю погано працює, може перезавантажений...Дякую своїм колегам - біологам за прекрасні уроки.
 4. Олексієнко Жанна Михайлівна
  Завантажила 4 доробки із зарубіжної літератури 02.02.2018 р., та для перегляду доступний лише один, та й у ньому замість схеми пробіл (хоча коли переглядаю з телефону - є). При завантаженні презентації слайди дещо видозмінюються. Чому? Можна це якось виправити?
  • Цукор Любов Володимирівна
   Доброго вечора! Для швидкого вирішення проблеми Вам краще написати нам у приватні повідомлення https://www.facebook.com/messages/t/naurok.com.ua Ми виправимо похибку та документи з'являться для показу та завантаження.
   Передперегляд документу може мати певні похибки (через захист від копіювання), але головне, що завантажені розробки зберігаються у тому вигляді, в якому Ви їх додали.
 5. Володіна Лілія Вікторівна
  Добрий вечір, не відкривається сертифікат, пише - помилка.
  • Цукор Любов Володимирівна
   Доброго вечора! Через наявність у назві розробки символів типу ä сертифікати завантажуються з помилкою. Ми працюємо над виправленням такої ситуації. Якщо Ви заміните назву розробки (натиснувши на олівчик поряд), та замість літер з діакритичними знаками пропишите звичайну латинку, то сертифікат завантажиться без проблем.
 6. Баранюк Людмила Григорівна
  Наталія Зайкіна!!! Не знаходжу Ваших уроків в програмі smart. Ви припинили брати участь у конкурсі? Жалко.
 7. Християн Олег Вікторович
  А виграш у цьому конкурсі залежить від кількості скачувань чи десь треба збирати голоси??
  • Наливайко Анастасія Юріївна
   Доброго дня! Переможці в конкурсі визначаються за загальною кількістю скачувань протягом поточного місяця (в якому було додано розробку до Бібліотеки сайту).
 8. Дубина Катерина Петрівна
  Добрий день, не можу пегеглянути та завантажити сертифікат за додану роботу
 9. Дубина Катерина Петрівна
  Спасибо огромное, все открілось
 10. Лазарева Тетяна Валеріївна
  Доброго дня!а можливо використовувати роботи колег?завантажила,в завантажених матеріалах -є, а скопіювати неможливо?
 11. Зайкіна Наталія Василівна
  Шановні організатори! Вчора не змогла побачити роботи вчителів-колег і скачати,хоч інтернет працює прекрасно. В чому причина, можливо знаєте... І сьогодні зайшла подивитись уроки-шедеври, дуже багато гарних розробок, дякую всім колегам.Заглянула і на свою сторінку, бачу в загальній таблиці різницю в цифрах скачування в 3 одиниці. щось із програмою???
 12. Троцай Валентина Миколаївна
  Любов Володимирівна!Як я зрозуміла,подарунків за перемогу у січні вже не чекати.Може хоча б в електрон.вигляді помилку в даті виправлять?