Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

Сергій Шкарлет: Уже вакциновано понад 303 тис. освітян

«Станом на 22 червня 2021 року в Україні вакциновано 303 тисячі 189 працівників закладів освіти. Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Вакцинація триває, закликаємо освітян вакцинуватись від коронавірусу – це допоможе нам усім розпочати новий навчальний рік у звичному режимі».

                                                   Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Про це очільник МОН розповів у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна». Також він зазначив, що лідерами з вакцинації освітян є:

 • м. Київ – вакциновано 41 819 осіб;
 • Київська область – 26 719 осіб;
 • Дніпропетровська область – 25 192 особи;
 • Львівська область – 19 925 осіб;
 • Харківська область – 16 942 особи.

У МОН нагадали про алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:

 1. Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти звертаються до керівників закладів освіти.
 2. Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки до органів управління освітою місцевих рад; органи управління освітою місцевих рад надають списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 3. Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 4. Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 5. Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 6. Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.
 7. Уточнені списки керівники надають до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти; після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.
Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter