Новини

Створено Асоціацію сертифікованих педагогічних працівників

У складні часи українська освіта потребує нових рішень та підходів. Нещодавно проактивні педагоги утворили нову спільноту – Асоціацію сертифікованих педагогічних працівників (АСПП).

Асоціація сертифікованих педагогічних працівників (АСПП) – це всеукраїнське добровільне об'єднання педагогів, створене для захисту прав та інтересів вчителів, а також для сприяння їх саморозвитку та співпраці.

Організація стає потужною платформою для:

  • Захисту професійних прав та інтересів педагогів у період реформування освітньої системи.
  • Сприяння саморозвитку та самовдосконаленню вчителів, адже сертифікація – це не лише оцінка знань, а й можливість для постійного зростання.
  • Обміну досвідом та кращими практиками викладання, адже саме спілкування та співпраця роблять вчителів сильнішими.
    Підтримки вчителів, які зіткнулися з труднощами під час сертифікації, адже ніхто не повинен залишатися сам на сам з викликами.
  • Співпраці з органами влади та громадськими організаціями для розвитку української освіти, адже лише спільними зусиллями можна досягти справжніх змін.

АСПП – це не просто нова організація, це символ єднання та згуртованості українського вчительства. Це рушійна сила, яка буде сприяти розвитку професії та вдосконаленню освіти в Україні.

АСПП буде корисною для експертів й учасників сертифікації, тих, хто не зміг успішно пройти її чи планує спробувати власні сили у майбутньому.

Засновники асоціації: Володимир Мініч, Леся Харітоненко.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter