Понад 18% рішень щодо булінгу, за даними єдиного реєстру судових рішень, стосуються випадків використання засобів електронних комунікацій, тобто дій, вчинених в інтернеті за допомогою гаджетів. Такі дані було отримано в результаті дослідження Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA «Попередження та протидія кібербулінгу в дитячому середовищі України».
Так, інтернет – це безліч можливостей, але разом із тим він сповнений небезпек, які діти ще не навчилися розпізнавати. Далеко не всі діти знають правила безпечної поведінки в інтернеті, тому кібербулінг є для них серйозною загрозою. Як допомогти дітям, запобігти цькуванню та протидіяти йому?
10 грудня о 15:15 ви зможете отримати відповіді на ці запитання під час онлайн-дискусії в межах Національної правозахисної «НеКонференції», організованої Docudays UA. Учасники дискусії розбиратимуть практичні приклади та кейси, які наочно демонструють, як реагують на кібербулінг у шкільному середовищі учні, вчителі, поліція.
Також у вас буде можливість побачити та обговорити навчальні анімаційні документальні ролики про кібербулінг, створені в межах Кампанії проти кібербулінгу Docudays UA.
Національна правозахисна «НеКонференції» відбувається щорічно з нагоди ухвалення Загальної декларації прав людини. Спікерами та спікерками заходу стануть:
- Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту ГО «Докудейз», координаторка Кампанії проти кібербулінгу Docudays UA.
- Андрій Мельник, директор Спеціалізованої авіаційно-технологічної школи №203.
- Сергій Безпальчук, в.о. начальника Відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві.
- Катерина Кусмарова, десятикласниця, авторка мультфільму «Кібербулінг: як я перестала бути жертвою».
Детальніше ознайомитися з подією можна за посиланням.
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.