Tема: Повторення. Семестрова контрольна робота з аудіювання та говоріння.
Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми «Подорож до США». Провести контроль навичок аудіювання та говоріння.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, Tests: ListeningComprehension, Speaking.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯПЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Hello, children! How are you today?
Ps:We are fine, thank you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll check on your homework, do some exercises to revise the vocabulary on the topic «Travelling to the USA» and after that you'll write a test to check your «kills in Listening and Speaking. But first let's discuss the results of the test 8.
3. Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання було виконано успішно,а які — неправильно, й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідає на них. Потім пропонує виконати вдома роботу над помилками.
4. Уведення в іншомовну атмосферу. Впр. З (с. 178).
Учні роздивляються малюнки в підручнику і складають по три речення до них в одному з минулих часів.
ІІ. Основна частина уроку.
1.Впр. 1 (c. 178).
Учні заповнюють пропуски в реченнях артиклями та по черзі читають речення вправи.
2.РЗ, впр. 1 (с. 96).
Учні заповнюють пропуски одним із поданих варіантів відповіді та ланцюжком читають текст.
3.Перевірка домашнього завдання. Впр. 2 (с. 178).
Учні по черзі читають запитання до тексту вправи, які вони склали, а інші учні перевіряють правильність їх граматичної побудови та дають усні відповіді на ці запитання. Потім учні складають усні повідомлення про те, що вони дізналися з тексту про життя індіанців.
3.Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.
Т: The listening comprehension test is made up of three tasks and the speaking teste is made up of three tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower.
4.Виконання контрольної роботи.
Спочатку вчитель двічі читає текст для аудіювання. Учні уважно слухають і виконують завдання.
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Т: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting? Учні дають відповіді на запитання.
Summarizing